NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wyznanie Bedzia
Autor Wiadomość
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 14-07-2006, 22:49   Wyznanie Bedzia

Cytat:
Bedziu Normal 22:45:43

Jestem spięty...

Bedziu Normal 22:49:47

NO DOBRZE! DOBRZE! TO JA ROZWALIŁEM BAZĘ CF KIEDY JESZCZE ISTNIAŁO... Ale to był przypadek
Mało wtedy wiedziałem o obsłudze baz SQL a wszedłem do PhPMyAdmina aby przywrócić sobie admina (Wiem że nie fair, ale to było w nerwach), i coś zrobiłem nie tak i baza się rozsypała Potem Zetcom starał się naprawiać bazę, ale poddal się...)

Fred 22:50:16

Nom widzisz? No i co, powiedziałeś mi.

Fred 22:50:21

I tak temu nikomu nie powiem.

Bedziu Normal 22:50:49

Strasznie mi z tego powodu głupio że przez moją niewiedzę w tym czasie całe forum się rozpadło

Bedziu Normal 22:51:23

Ukrywałem to przez tak długi czas, bo się po prostu wstydziłem swojej niewiedzy w tamtejszym czasie

Fred 22:51:31

Heh...

Bedziu Normal 22:53:52

Możesz skopiować naszą rozmowę i przekazać całej scenie...
Bo ja nie chcę już być celem dla większości sceny za mój błąd... Większości domyśla się że ja rozwaliłem bazę z czystej nienawiści...

Bedziu Normal 22:54:14

Wiem że jak się ukrywa pewne rzeczy to sprawy się komplikują...

Bedziu Normal 22:54:28

Czemu ja byłem taki głupi wtedy...

Fred 22:54:42

Naprawde chcesz tego?

Fred 22:54:47

Rozpowszechnienia rozmowy?

Bedziu Normal 22:55:00

Mogłem najpierw się nauczyć porządnej obsługi baz zanim cokolwiek miałem zamiar robić...

Bedziu Normal 22:56:18

Tak Fredzie... Niech się inni dowiedzą o moim błędzie...
Ale niech nie wypominają mi tego że zrobiłem to z nienawiści!

Fred 22:56:25

Dobrze.

Fred 22:56:34

Do tego momentu, zostanie to przekazane w teamcie na NB.

Fred 22:56:37

Piszę.

Bedziu Normal 22:56:41

Nie jestem zły, i nawet w przypływie zlosci nie mógłbym celowo zniszczyć bazy.

Bedziu Normal 22:57:58

Nie wiem jaka będzie reakcja na to...
Ale jeśli admini będą chcieli zadośćuczynienia w formie waluty to mogę zapłacić, ale nie kosmiczną kwotę bo bogaty to ja niestety nie jestem

Bedziu Normal 22:59:24

Ja chcę być wolny, tylko szkoda że nie przyznalem się od razu, zanim ta sprawa aż tak się skomplikowała ...


Tak jest, Bedziu się przyznał do zniszczenia bazy, i pozwolił mi udostępnić rozmowę. Pokazał, że ma jaja. Teraz czas na Was. Jak oceniacie jego postawę, i czy nie warto dac mu jeszcze jednej z tych dwóch tysięcy szans? :)
Ostatnio zmieniony przez Minty 17-07-2006, 05:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 14-07-2006, 22:51   

Lepiej późno niż wcale ;)
Jednak to już wiedzieli wszyscy, więc to, ze się przyznał niewiele ma do jego obecnego wizerunku. Lepiej by było gdyby przyznałsię od razu...
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Posty: 296

Prestiż
Wysłany: 14-07-2006, 22:58   

Ja się cieszę, nie z powodu uczciwości bedzia, tylko przynajmniej dzięki temu, te wapniaki z CP (Pozdrowienia :) ) wreszcie może uwierza że to nie ja :P
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie
Posty: 380

Prestiż
Wysłany: 14-07-2006, 22:59   

Przyznał się i dobrze... Ale dobrymi chęciami jest piekło brukowane - ciężko mi powiedzieć czy przyznaniem się do winy ze starą datą można zmazać winy z nową...
_________________
...
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 15-07-2006, 06:19   

Ha, ha! Wcale się Bedziowi nie dziwię.

Nawet nie wiecie ile razy NB padało... tj. zanim oficjalnie powstało :P Oczywiście na żywca grzebałem w bazie :P Ale naprawiałam też przez PhpMySQL, więc można to uznać za narzędzie stworzenia i zniszczenia... ;)

Stare czasy, nie rozgrzebujmy tego. Dobrze, że się w końcu przyznał i koniec.

Bedziu: Nie nerwicuj się, tylko idź robić BBF xP
 
     
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 15-07-2006, 07:53   

Heh, no właśnie. Bedziu się przyznał, i koniec tematu. Po prostu żyj dalej, rób gry i ignoruj użytkowników którzy Cię denerwują :)
 
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Posty: 706

Prestiż
Wysłany: 15-07-2006, 09:42   

Z Bedziem to nie jest problem, czy się przyznał, czy by się nie przyznał, czy rozwalił bazę czy nie.
Czy bez Bedzia CF by trwało ? Nie, ono było skazane na padnięcie bo co by robili tacy jak ja na CF, gdzie byłoby 123 posty nowe na pół dnia z czego może ze dwa nadające się do przeczytania dla normalnych klikowców ?
Bedziu to jest zjawisko na PSK i z tym jest problem - z cyklicznością pojawiania się problemów na PSK związanych z osobą Bedzia.
Co z tego, że już wiemy jak to było skoro za miesiąc czy wcześniej znowu coś zbroi ?
pewność, że nie zbroi jest taka jak to czy CP połączy się kiedyś z NB i nie padnie fuzja po miesiącu.
Bedziu, sporo na PSK jest ludzi co mieli jakieś wpadki, np. Slawo, Wolf, Aleks, Sulge, Drewicz, ??? No nawet innych nie mogę sobie nicków przypomnieć bo po prostu znam wpadki tylko tych co ich bardziej znam. Tak samo jest ze wszystkimi, wybryki takiego Slawo zna niewiele ludzi a zapewne gastka użytkowników CP-zakładam, że tam trafiają nowi klikowcy oraz przyszli tam z innych rozpadłych się for klikowych.
Więc pamięć ludzka wywabia wszelkie plamy a życie toczy się dalej.

Bedziu - twórz gry i gupotami się nie zadręczaj. A że jakąś tam bazę rozwaliłeś - a gdzie było pozostałych 3-6 adminów ? Gdzie mieli kopie ?
Także nie jest to tylko wina Bedzia z tą bazą !!!
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Xaus 
Plutonowy
LOL?!


Posty: 80

Prestiż
Wysłany: 15-07-2006, 10:46   

PoW napisał/a:
dzięki temu, te wapniaki z CP (Pozdrowienia :) ) wreszcie może uwierza że to nie ja :P

Ja wiedziałem, że to nie ty :) A wiedziałem, bo Bedziu sie przyznał Finowi, a on mi powiedział to :P Dziwne, nie? Fino nie uwierzył jednak i nie miał nic do PoWa... ;)

Cieszę się, że Bedziu sie przyznał, choc troszkę późno ;) A CF nie przywrócimy już (chyba, że chcecie fuzje xP ).

Bedziu, przyhamuj z tymi nerwami i odgrywaniem się, za dużo ci to nie da ;)
 
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 15-07-2006, 10:58   

Lepiej późno niż wcale, jak już ktoś napisał :)
Ja swoje błędy też często ukrywałem co nie wychodziło na dobre...
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion


Pojedynki: tak
Posty: 625

Prestiż
Wysłany: 16-07-2006, 18:27   

No cóż, nie będę oryginalny: lepiej późno niż wcale, bo chociaż najlepiej było przyznać się od razu (tak to by nie było spekulacji, że zrobił to umyślnie), i tak mimo wszystko lepiej że w ogóle się przyznał.
Bo w ten sposób ani nie powinno być takich sytuacji, że oskarża się PoWa, ani też Bedziu nie będzie miał takiej zupełnie* złej opinii (najwyżej będzie miał dosyć złą opinię, bo przynajmniej wiadomo, że potrafi przyznać się do błędów, późno, ale potrafi).


*czyt. nie będzie dodatkowego uzasadnienia takowej opinii, bo mimo wszystko niektórzy ludzie mogą o nim tak nadal myśleć :P

---Edit---

Choć z drugiej strony... gdy się popatrzy na SB, to pod niektórymi względami nie jest tak dobrze... :neutral:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group