NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Komorki
Autor Wiadomość
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 29-11-2005, 23:08   Komorki

Pisze ten temat z komorki. Co wy o nich sadzicie?
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 29-11-2005, 23:12   

O telefonach komórkowych?
Oj, sądzę, że to głupota. Może w wieku +16 się przyda, ale wcześniej to po co? No właśnie, szkoda pieniędzy. Byłem przeciwny komórkom, aż nadarzyła się okazja otrzymania wcale nie złej komórki (patrz obrazek w podpisie). Jednak, to tylko kolejny przedmiot, o który muszę się martwić. Przydaje się... hmm... raz na 2 miesiące?
Ogólnie jestem na NIE. Bo większość młodzieży nosi komórki "dla szpanu".
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Posty: 296

Prestiż
Wysłany: 30-11-2005, 00:02   

Komórki są bardzo przydatne. Nigdy za wiele miejsca na ziemniaki czy konfitury z truskawek.

Komórki są bardzo przydatne. Myślenie jest w cenie, a i cena organów wewnętrznych wzrosła.

Komórki są bardzo przydatne. Pod warunkiem używania ich jako telefonu, a nie zabawki dla szpanu, co oczywiści nie wyklucza, że nie można czasem sobie pograć dla rozrywki.
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 30-11-2005, 07:04   

To teraz ja (nie pisałem swojego zdania, bo bym się zadźgał przy mojej klawiaturce).

Moim zdaniem komórki przydają się czasem (coś przypomnieć, coś sprawdzić, ale też gdzieś zadzwonić po pomoc - tu duży plus). Niektórym komórka uratowała życie (czyt. pewna osoba w mojej rodzinie).
_________________
:razzugly:
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 05-12-2005, 21:45   

Ja w komórce nie mam gniazdek (ale za to mnóstwo kompotów), więc trzeba by było poprowadzić prąd i neta przedłużaczami. Naturalnie rodzą się problemy xP
A tak serio, to telefonu komórkowego nie mam i nie chcę mieć. W moim dotychczasowym życiu nie mogę zauważyć ani jednej sytuacji, w której tel. komórkowy byłby chociaż przydatny. Z nikim nie muszę się komunikować [inaczej niż słownie lub przez internet], jak mnie okradają, to nie mają z czego, jak coś mi się stanie to i tak nie ja będę dzwonić na pomoc (bo przecież coś mi się stanie xP ), drogie to draństwo i w ogóle.


Ten post jest tak zabawny, 'nie mam i nie chcę mieć' hehe ~Aleks
Ostatnio zmieniony przez Aleks 25-12-2013, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group