NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Muza by Temporal
Autor Wiadomość
Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 14-12-2005, 20:25   Muza by Temporal

Tak sobie pomyślałem żeby dać tu swoje nagrania więc:

http://www.megaupload.com/?d=49GAFARZ

http://www.megaupload.com/?d=F0EV1NC4

Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 14-12-2005, 20:43   

Na początek pomarudze - nie lepiej na rapidashare? megaupload to baaardzo wygodny sposób ściągania... ;/ Poza tym mogłeś mp3 spakować, jakieś 0,5 MB by zabrało, a ten serwer do szybkich nie należy. Dobra koniec marudzenia, mam nadzieje że nie wziąłeś sobie tego do serca ;)

Ściągnąłem tylko pierwszy utwór bo na drugi nie miałem cierpliwości :) Utwór klimatyczny. Podoba mi się aczkolwiek... Jeśli robiłeś to w np. FL to widać zę umiesz się nim posługiwać ale... nie za bardzo znasz się na muzyce :P Utwór jest rytmiczny ale popełniłeś pare istotnych błędów :

-nie ma basisty! Jeest gitara prowadząca i solowa, jest perksuja ale gdzie bass? "nie lubie bassu" nie jest dobrą wymówką. Bass musi być żeby to troche lepiej brzmiało.

-dźwięki perkusji są średnie. ucho od nich nie więdnie ale są średnie. Co najgorsze - kanały z instrumentami perkusyjnymi masz za głośno!! z reuguł daje się perkusje na 75% gitary a gitare na 90% głośności wokalu. Ale nie bierz tak dosłownie tych liczb, chodzi tylko o to żeby perkusja nie zagłuszała gitary a gitara i perksuja nie zagłuszały wokalu. Tu akurat wokalu nie masz więc tylko kłóci się bass z perkusją.

Miałem już nie marudzić a i tak marudziłem. W sumie utwór ma fajną nie bezsensowną melodie, czasem troszke zbyt monotonny. Jako były perkusista mam zastrzeżenia co do perkusji, ale może już mi słoń na ucho nadepnął. Oceniam utwór według szkolnego systemu : -4/6

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 14-12-2005, 20:51   

To powiem tak: perkusja jest zspamlowana w FL a gitary są nagrane przezemnie przez prawdziwą gitare (bardzo słabą :P ). Basu nie ma bo nie mam gitary basowej a zsamplować to trochę trudno basówkę. Całość połączyłem w Cool edicie i wyszło to amatroskie dzieło. Nie mam zbyt wielkiego talentu ale z nudy nagrałem dość dawno te utwory i pomyślałem że pokaże swoją twórczość klikowcom.

Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 14-12-2005, 20:54   

A to co innego :P za samo posiadanie gitary podwyższam ci do -5/6 :P W takim razie brak bassówki masz usprawiedliwiony :D Ale prosze cie nie myl nigdy crasha z otwartym hihatem ;)

Odpowiedz do tematu