NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Minty
14-12-2006, 18:14
[e-zin] Ślimaczek
Autor Wiadomość
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Pomógł: 16 razy
Posty: 706

25566 Prestiż
Wysłany: 26-12-2005, 15:18   

Bedziu jak zwykle ma wątki, nie wiadomo dlaczego :D

Generalnie ja myślę, że skoro macie taki zgrany i szeroki team to może zorganizujcie się jak redakcja ?
Każdy ma przydzielone działy w jakich ma na koniec miesiąca dać do czasopisma swoje artykuły i na początku danego miesiąca wydajecie nowy numer ?
Nie mówię, że to ma być 1 czy 5 dnia miesiąca, bo wiem jakie to potem jest uciążliwe, ale dajmy na to niech to będzie pierwszy tydzień miesiąca ? Każdy by wtedy wiedział kiedy nowy numer będzie i cierpliwie czekał.

Nie musi być kolejny numer lepszy od pierwszego, ba, nie musi mieć nawet tyle aż stron, ale niech będzie ten numer, 2/06, 3/06, 4/06 ... 12/06, .... 1/07 :D a co !

Czyli, jeśli nie mamy czasu czy nie ma materiałów, pomysłu, chęci itp. niech wyjdzie numer np. z 6 stronami, ale niech będzie.

Myślę, że skoro jest tylu redaktorow, to zawsze te 10 stron powinno być. Chyba najwięcej pracy ma ten co składa artykuły w całość ? Ale może jakiś szablon dać redaktorom i niech od razu robią wersję finalną ? Nie wiem jak wygląda ta praca.

Jeśli będzie to ccyklizna praca to nowi redaktorzy się znajdą a zawsze można przecież np. wstawiać artykuły nadesłąne do czasopisma przez czytelników ?

Może powołać ze 3 stałych komentatorow ? Np. na dwóch stronach co numer byłyby komentarze do obecnej sytuacji pisane przez ... np. BROO, CC i ??? kogoś z CP ?
lub innych spoza sceny ?
W Wielkopolsce jest taka bezpłatna gazetka "Tygodnik nr 1" i ja zawsze zaczynam jego lekturę od trzech komentarzy stałych komentatorów. Obecnie często na tym kończę bo zalały gazetkę reklamy.

Można powołać jakiegoś dyżurnego krytyka prześmiewcę ?
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 26-12-2005, 17:28   

Nowy ślimaczek sux!!!. Wcześniej myślałem ze ślimaczek to dobry sposób na polepszenie naszej PSK. Każdy będzie chciał robić gry byle by tylko ujrzeć swoją grę w e-zinie ale teraz wychodzi że już nie warto. Zostaliśmy pominięci. Czytając nowy numer dowiedziałem się dużo o zagranicznych produkcjach a mało o naszych :( . Jeśli ślimaczek nie chce promować naszych gier tylko zagraniczne to chyba już nikt nas nie wypromuje. Zaraz ktoś napisze że w nowym numerze są nasze gry. Tak, to prawda ale mało ich jest :( . Wkurza mnie też że zawsze są dwa komenty przy recenzji.
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 26-12-2005, 17:51   

Cytat:
a mało o naszych

A jaką byś chciał naszą recenzować? A może zrób gierkę ciekawą - z chęcią ją zrecenzuję.
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Pomógł: 16 razy
Posty: 706

25566 Prestiż
Wysłany: 26-12-2005, 18:17   

Temporalowi zawsze coś nie pasuje ?

Poczekaj, dali w tym numerze gry zagraniczne-dadzą w następnym same polskie.
Sam nie znałem tych zagranicznych gier czy serwisów a tak poznałem.
Proponuję w następnym numerze dać też polskie serwisy (nie chodzi o te co wszyscy znają), ale np. taki:
http://members.lycos.co.uk/happyend/ (wiem, że ze 3 lata nie uaktualniany, ale download gier stale aktywny),
czy nawet taki:
http://fullweb.prv.pl/


Jakby co paczkę z linkami danemu redaktorowi mogę podesłać.
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 26-12-2005, 18:25   

Cytat:
A może zrób gierkę ciekawą - ja sam z chęcią ją zrecenzuję.


No właśnie cały czas robię :]. Zanim ja zrobię tą grę to będzie już 1000 numer ślimaczka :D .
 
     
pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa


Pomógł: 3 razy
Posty: 216

18099 Prestiż
Wysłany: 26-12-2005, 18:46   

Na stronie drobne zmiany - dodano trochę do działu download (bez zgody autorów, ale mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów).

Poprawiłem błędy z grą Bbbaattteerrriieee, z okładką i spisem treści :D
_________________
\,,/, (o_O) ,\,,/
 
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 26-12-2005, 18:52   

Mam taką sugestję: czy nie możecie dawać linków do opisywanych gier?
 
     
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

0 Prestiż
Wysłany: 28-12-2005, 17:07   

Ja się nie czepiam do Ślimaczka, i nigdy się nie czepiałem !
Ja uważam Ślimaczka za bardzo dobry E-zin ! I nie mam i nie miałem o nim nigdy złego zdania ! Lubię Ślimaczka i tyle ! :)

A co do mojego wcześniejszego postu w tym temacie to nie każdy go zrozumiał właściwie, przepraszam za to wszystkich... Faktycznie napisałem posta trudnego do interpretacji... :|

Chodziło mi aby w tym poście "wyłożyć" moje zdanie iż lepszy był numer 1 Ślimaczka niż numer 2 ! Dlaczego ? Dlatego że w numerze 1 były bardzie sensownie napisane materiały niż w numerze 2, ale na numer 2 i tak narzekać aż tak bardzo nie można... Acha... I w numerze 2 zabrakło mi na końcu obrazków z serii, Parodie gier klikowych... :D To jest świetny patent, miło by było jakby w każdym Ślimaczku było takie coś na koniec numeru... :)

Życzę powodzenia całej ekipie Ślimaczka ! I życzę wam sukcesów, bo narazie to jest bardzo dobrze, i tylko tak dalej ! :)
Ostatnio zmieniony przez Minty 24-05-2007, 21:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa


Pomógł: 3 razy
Posty: 216

18099 Prestiż
Wysłany: 05-01-2006, 20:59   

Witam ponownie!

Mam taką prośbę. Nie podjąłby się ktoś wykonać parę emotek do "Ślimaczka"?? Bo trochę w tych textach pusto, a emotki dodały by trochę kolorów :D . Czekam na propozycje :D .

A jeżeli chodzi o kolorki numeru 3, to postanowiłem, że te jeszcze będą szaro-smutne z dodatkiem fioletowych akcentów, a już w następnym, marcowym będzie można dać trochę weselsze.

Do redakcji doszedł jeszcze jeden redaktor - Mr Knife, witamy serdecznie!!!

P.S. Ponaglam redaktorów, ponieważ ilość textów, które otrzymałem nie jest zadowalająca :D .
_________________
\,,/, (o_O) ,\,,/
 
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 05-01-2006, 22:52   

Donkej, weś mnie nie denerwuj xP Dopiero mija pierwszy tydzień miesiąca, a już chcesz mieć teksty. :P Napisze w weekend...
A i właśnie w styczniowym numerze powinno być w niebieskich akcentach, w lutym też, a w marcu - w szarych - w końcu to miesiąc roztopów i wszędzie wala się szary, topniejący śnieg. :) I tak smutno jest... Ale, rób co chcesz. ;) A smajlesy sam możesz wykonać - przecież potrafisz i robiłeś już na NB. :P
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 06-01-2006, 08:36   

Ja robię takie trochę prymitywne emoty, ale za to jest ich tyle żeby wyrazic każdą emocję.
_________________
:razzugly:
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 14:18   

Cytat:
Mam taką sugestję: czy nie możecie dawać linków do opisywanych gier?


Odpowie mi ktoś na to?
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 14:43   

Przecież większość z nich jest w dziale download.
_________________
:razzugly:
 
     
pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa


Pomógł: 3 razy
Posty: 216

18099 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 15:24   

W nowym "Ślimaczku" postaram się zamieszczać linki do gier. Nie będzie to zbyt łatwe, gdyż każdą zalinkowaną grę muszę najpierw wrzucić na nasz serw, żeby to z niego ściągało. Nie wiem, czy będzie możliwe wrzucenie wszystkich gier. Dodatkowo będą linki do stron autorów gier, jeżeli na takie się natknę.
_________________
\,,/, (o_O) ,\,,/
 
 
     
stan20
Starszy szeregowy


Posty: 12

833 Prestiż
Wysłany: 21-01-2006, 13:26   

Jak nie ma jeszcze emotikon to ja moge zrobić.
Po chwili...
Zrobiłem 15 emotikon o wymiarach 11 na 11. Przesłać?
A co do stronki to fajowsko że powstała polska gazetka o scenie klikowej. Niestety dużo nie pisze o polskich grach, ale też dużo tych gier nie ma. Opisali mojego stana. Szkoda tylko że starą wersję. Postaram się skończyć Stana2 aby znalazł się on w tej gazetce 8)
_________________
(tu miał być fajny text)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group