NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Minty
21-10-2007, 13:52
Wybory
Autor Wiadomość
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 18-10-2007, 00:03   

Ogólnie jesteśmy postawieni przed wyborem mniejszego zła. To jest wręcz nie do pomyślenia, że do wyborów przyjdzie nam podejść z taką dozą pesymizmu.

Temporalu proszę mimo to, byś oddał głos... musimy być dorośli jako naród.

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 18-10-2007, 10:41   

A ja pisalem gdzies ze nie oddam? Tylko smiesza mnie arguemnty niektorych ludkow w stylu nie podoba mi sie kogos ryj itd. Wazne jest to co dana partia ma nam do zaoferowania a nie czy ktos nam sie pdoba czy ma lepsze reklamowki itp. Tak sie zastanawiam wogole czemu tu sie chwalice na kogo glosujecie lepiej zachowac to dla siebie.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!

Prestiż
Wysłany: 18-10-2007, 15:53   

Ale skoro żadna partia nic nie oferuje - to już pozostaje sama prezencja :P , bo czym tu się kierować ?

Seba 
Starszy sierżant
Zwolnij!

Prestiż
Wysłany: 21-10-2007, 00:30   

Ja na PO zdecydowanie bym glosowal ... gdybym mial 18 lat xD . Kto za PO, bardziej lubimy go :)

WIN!
Чувак сегодня, выпил много водки.

copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 21-10-2007, 11:07   

Wady wymowy to jedna sprawa, ale popis, jaki dał pan premier z przeróbką hymnu Polski, może budzić niepokój. Szczególnie, gdy tyle mówi się o patriotyzmie. A zresztą, ja generalnie nie zwracam uwagi na to, jak ktoś mówi (tj. czy sepleni itp.), tylko co mówi (dopóki jestem w stanie zrozumieć, co mówi). Choć na gramatykę wypowiedzi zwracam uwagę i kilkakrotnie przyłapałem premiera na mówieniu "tą" przed b. r. ż. (aczkolwiek jest to moja mała obsesja, więc nie należy przywiązywać do tego aż takiej wagi) :D

Ja jestem za tym, by ostatecznie rozliczyć się z przeszłością raz, a dobrze, byle do tego nie wracać. Wtedy przynajmniej politycy będą pozbawieni znacznej części haków. Oczywiście, lustracja w wykonaniu PiSu była jak najbardziej niewłaściwa, bo haki nie zniknęły, a nawet pojawiła się lista 500 agentów. Na dodatek lustracja, jak się okazało, niezgodna z konstytucją. Już nie wspomnę o Bogu ducha winnym użytkowniku for klikowych, który może być posądzony o bycie Osobowym Źródłem Informacji. :P

Ad. walki z korupcją: moim zdaniem jest z nią tak, jak, dajmy na to, kapiszonem: huk przy tym spory, ale efekty znikome. A to, co się dzieje wokół dr Mirosława G. to w ogóle katastrofa: prokuratura stale upiera się przy najcięższym i zarazem najmniej wiarygodnym zarzutem, jakim jest zabójstwo pacjenta, choć wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jest inaczej. Na ten temat mam podobne zdanie, jak z rozliczeniami z przeszłością: ogólnie tak, ale nie w wykonaniu PiSu. Odnoszę wrażenie, jakbym stale oglądał tragifarsę pt. "Walka z korupcją", a nie rzeczywiste zwalczanie tego zjawiska.

Co do sukcesów gospodarczych: o ile się nie mylę, ten przemiły prezent dał panom rządzącym Leszek, i to nie Kaczyński, tylko ten, który musiał odejść. Zapewne gdy ich konkurentów dotkną konsekwencje nieudolnej polityki gospodarczej, będą krzyczeć, że to właśnie przez tych komuchów, wykształciuchów i kogo tam jeszcze są te problemy gospodarcze.

I wreszcie: co to za polityka, gdzie w imię dumy narodowej wystawiają się na pośmiewisko? Szczerze powiedziawszy wolałbym nie być kojarzonym z dotychczasową władzą jako Polak.

BTW: ciekaw jestem, czy wyborcy chęnie skorzystają z prawa do mazania po karcie wyborczej, pod warunkiem, że nie będzie się zamazywało pól i nazwisk kandydatów. :P

morty 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 21-10-2007, 16:54   

Ja oddałem głos w Ambasadzie RP w Helsinkach. Ludzi była kupa - to dobry znak.
www.otorowski.com/galeria/wybory-2007/

Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!

Prestiż
Wysłany: 21-10-2007, 19:08   

No i niestety... głos moich rodziców poszedł na PiS .... PfFFF....

PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

Prestiż
Wysłany: 21-10-2007, 19:46   

[*] Wspieramy cię, Avenged.

Winner 
Sierżant
Atomowy Plutonowy

Prestiż
Wysłany: 21-10-2007, 23:04   

Gratuluję wszystkim, idźcie i płaczcie ze szczęścia, bo świat jest piękny a ludzie wspaniali :D .

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 22-10-2007, 10:59   

PoW napisał/a:

LMAO XD

PO wygrało, i ch... znaczy się i dobrze.

morty 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 22-10-2007, 15:01   

Fadex napisał/a:
PoW napisał/a:

LMAO XD

PO wygrało, i ch... znaczy się i dobrze.

Wciąż za mało głosów.

PO sobie możesz zrobić koalicję z PSL, ale nie przegłosuje w ten sposób podatku liniowego - sztandarowy pomysł odpada, bo nie poprze go raczej lewica, ani na pewno PiS.

Co więcej, większość rzeczy takich związanych np. z reformą KRUS nie będzie miała w ogóle poparcia. A z tych, w których PO z PSL się będzie zgadzać, braknie głosów lewicy, by przełamać prezydenckie weto. Nie łódźmy się, od 21 X Prezydentem nie jest Lech, ale Jarosław Kaczyński, który za sznurki będzie pociągał. Wszelkie dobre i proliberalne pomysły, które przejdą bezwzględną większością będą blokowane na wecie, które trzeba pobić większością 3/5. Do tej większości brakuje LiDu. Ciężko będzie zreformować kraj, mając taką sytuację i takiego Prezydenta Wszystkich Pisiaków.

cx 
Starszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 22-10-2007, 16:27   

Gdybym miał 18 lat, głosowałbym na PO.
A moi starzy głosowali na LPR :S . Dobrze, że się nie dostali :rotfl:

Odpowiedz do tematu