NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sonda 59

Ile miałeś ("zużyłeś") myszy komputerowych, wliczając aktualną?
1 - to pierwsza
5%
 5%  [ 2 ]
2
25%
 25%  [ 9 ]
3
17%
 17%  [ 6 ]
4 - 5
31%
 31%  [ 11 ]
6 - 7
8%
 8%  [ 3 ]
Więcej niż 7!
11%
 11%  [ 4 ]
Używam tabletu/ touchpada, mysz tylko okazyjnie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 23-03-2008, 19:20   Sonda 59

Ile miałeś ("zużyłeś") myszy komputerowych, wliczając aktualną? Co było przyczyną wymiany?
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Główny edytor: MMF2
Posty: 296

22921 Prestiż
Wysłany: 23-03-2008, 20:00   

2. Tzn, druga jest aktualna, ale wspomagam się od czasu do czasu tabletem.
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
Piter 
Bohater
roflolmaomgeezonk


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: MMF2
Pojedynki: być może
Posty: 265

23049 Prestiż
Wysłany: 23-03-2008, 20:18   

Kiedy miałem starego kompa miałem ze 3-4 myszki. Teraz (od 2002) kiedy mam nowszego zużyłem tylko 2. Czyli gdzieś tak 5-6 myszek :P . Zaznaczyłem 4-5.
_________________
 
 
     
Pozik 
Bohater


Główny edytor: MMF2
Posty: 130

28094 Prestiż
Wysłany: 23-03-2008, 20:53   

Trochę to dziwne, ale już 8 lat jade na 1 myszce(kulkowy standard - 2 przyciski + rolka) :D
_________________
może wydałbyś jakąś dobrą grę w tym miesiącu?

www.pozik.victorygames.pl
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Główny edytor: GDevelop
Skype:
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 23-03-2008, 21:09   

na amidze 2 myszy w pc 4 ja mam teraz OP-620 tania myszka z 3 przyciskami bardzo fajnie się prowadzi ale chcę sobie kupić teraz model LOGITECH MX Revolution
Ostatnio zmieniony przez Aleks 23-03-2008, 21:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 23-03-2008, 21:10   

W starym kompie to około 6 A4Techów zużyłem. :P Po prostu te.. badziewia padały po kilku tygodniach użytkowania! Od kiedy miałem HP już było ok.
W nowszych kompach ciągle te same. Teraz najczęściej używam touchpada, mniejsza droga dla rąk od myszy do klawiatury.
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Cerek 
Kapral


Posty: 22

151 Prestiż
Wysłany: 23-03-2008, 21:19   

Mam jedną z kulką i jedną optyczną, z czego kulkowatą lepiej się prowadzi :) Kiedyś jak miałem odłączoną z kulką i wysiadła bateria z optycznej, to nikt w domu nie wiedział co robić... Tylko ja jak bohater przyszedłem i zmieniłem baterie.
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 24-03-2008, 06:44   

Pierwsze: 4 kulkowe o coraz większej rozdzielczości i jakości. Ostatnia zaczęła skrzypieć, to kupiłam tanią optyczną, później o wiele wygodniejszą optyczną, a na końcu kupiłam dobrego lasera, żeby mieć na dłużej, no i jest. 6-7. Wszystkie przewodowe - dla mnie mysz bezprzewodowa to herezja ;)

Pozik: masochista :) Kup sobie ergonomiczną optykę, różnica w wygodzie obsługi jest gigantyczna- i nie trzeba czyścić kulki.
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

51612 Prestiż
Wysłany: 24-03-2008, 10:06   

2 myszy. Obie działają - wymieniłem tradycyjną kulkową na optyczną, bezprzewodową (wbrew pozorom to fajny patent :P ).
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
cx 
Starszy chorąży


Główny edytor: TGF
Posty: 370

22 Prestiż
Wysłany: 24-03-2008, 11:27   

3 myszy - na starym dwie, na nowym pierwsza.
 
     
Fred 
Bohater


Główny edytor: TGF
Posty: 358

3404 Prestiż
Wysłany: 24-03-2008, 13:26   

3 kulkowe, 1 optyczna- te padły.

Aktualnie posiadam optycznego Samsunga, aczkolwiek przymierzałem się ostatnio do zakupu myszy Creative Fatal1ty, ale z pomysłu zrezygnowałem. Pieniądze były potrzebne gdzie indziej :rollugly:
 
 
     
Natie 
Bohaterka

Główny edytor: Inny
Pojedynki: nie
Posty: 380

10110 Prestiż
Wysłany: 24-03-2008, 16:32   

Mysz bez przewodu to jak... mysz bez ogona!
Teraz oczywiście tani A4tech optyczny. A i był razor copperhead [niech mu ziemia lekką będzie] był jakiś gigant bezprzewodowy A4techa z którego szybko zrezygnowałam, jakiś tani tracer i A4 tech troche lepszy w których to dwóch zawiódł przewód i przycisk. A moja pierwsza była kulkowa i trzyprzyciskowa, czyli pełen luksus.I do dziś żyje. Zaznaczyłam 4-5, bezprzewodowej nie liczę.
_________________
...
 
     
Wirtualność 
Bohater


Główny edytor: MMF2
Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 313

18050 Prestiż
Wysłany: 25-03-2008, 17:31   

Zaznaczyłem 2.
Pierwsza: Kulkowa, z przewodem.
Druga: Optyczna, z przewodem.

Przyczyną wymiany było... Działanie. Jako że parę lat temu to wymieniałem a wtedy to raczej zbyt wiele lat nie miałem. xD
 
     
copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion


Główny edytor: GameMaker
Pojedynki: tak
Posty: 625

55382 Prestiż
Wysłany: 25-03-2008, 19:53   

Dwie.
Pierwsza kulkowa z dwoma przyciskami i rolką, z czego rolka została zepsuta dość wcześnie. Podczas wymiany komputera załatwiłem sobie optyczną, której rolka jeszcze żyje po ponad pół roku użytkowania (co jest nietrudnym do pobicia rekordem w porównaniu z poprzednią).
Obie przewodowe, bo nie widzę różnicy między wygodą użytkowania przewodowej i bezprzewodowej, a jak czasami korzystałem z cudzego komputera z bezprzewodową to nierzadko szlag mnie trafiał, gdy okazało się, że baterie się wyczerpały i trzeba było ładować. Pamiętam jeszcze, jak uruchamiałem Tony Hawk Pro Skater 3, używając Ctrl+Esc i wybierając odpowiednią opcję z menu Start, po czym chyba wyłączałem, bo pojawiało się menu wymagające myszki (a przynajmniej wydawało mi się, że wymagało, nie jestem teraz w stanie sprawdzić, czy tak jest naprawdę) i włączałem znowu - za drugim razem menu się nie pojawiało. Tak to chyba było. :)

Dlatego też niechętnie korzystam z bezprzewodowych. Zazwyczaj też staram się tworzyć gry, które jako koniecznego wymagają tylko jednego z kontrolerów klawiatura/myszka (przeważnie klawiatura).
 
 
     
zetcom 
Młodszy chorąży
2D Artist


Główny edytor: Inny
Drugi edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: nie
Posty: 231

3194 Prestiż
Wysłany: 29-03-2008, 17:47   

Ani jednej nie "zużyłem". Po prostu wcześniej miałem kulkową myszkę - wiadomo, często się brudziła, dlatego zakupiłem optyczną firmy Logitech.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group