NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
HOOLIGAN
Autor Wiadomość
Sebol 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 249

5905 Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 23:38   HOOLIGAN

Gatunek: Akcja
Opis: Było byś jak GTA tyle że nie jeździ sie samochodami miasto nie było by takie duże itp. Ale były by elementy GTA. W grze jesteśmy Hooliganem i wyrabiamy sobie swój szacunek w mieście Pisanie grafiti na ścianach, Walki uliczne itp. Robiło by sie różne takie zadanka normalne by to były zadania np. Iść do sklepu itp. Ale by nas potem np. ktos napadł i musimy uciekać, itp. No i potem wpadamy w złe towarzystwo i to juz wiecie co sie dzieje ale potem sobie uswiadamiamy ze to było złe co sie robiło itp. no i koniec gry. Chciałbym zeby była atmosfera Huliganów, złodziejów itp. Nie jest to raczej temat do śmiechu po prostu żeby było pokazane prawdziwe zycie huligana. Ja bym to z wielka chęcią zrobił ale mam jeszcze projekt PW. Jeśli ktos by miał zamiar robic tą gre niech mi mówi. Bo Chcę w nim uczestniczyć. Chciał bym zeby gra aż uświadamiała że to jest zła droga. Żeby nie kraść, brać narkotyków, palić itp.

Zaponiałem dodać że grę powinna robic osoba powyzej 15 lat. bo będą przekleństwa.
 
     
Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment


Główny edytor: MMF2
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: być może
Pomógł: 2 razy
Posty: 195

2946 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 11:17   

Ja taką grę tworzyłem patrz-PRACOWNIK TYCOON na CPF...Później z tej gry zacząłem robić klasyczne GTA....niestety dużo rzeczy tam nie ma....jest tam 5 samochodów,ogólnie większość grafiki,sliniki jeżdżenie 5 czy 6 samochodami...Jak coś do odezwij się na gg to pogadamy :P
 
 
     
Kodarth 
Sierżant


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: być może
Posty: 141

3319 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 11:51   

Sebol napisał/a:
Zaponiałem dodać że grę powinna robic osoba powyzej 15 lat. bo będą przekleństwa.


Wiek nie ma chyba co do rzeczy bo założe się że więkrzość młodych klnie bardziej od starszych :P Mam kumpla co ma 12 lat, i koleś klnie do matki w 1 dzień tyle co ja przez rok do ludzi :D Do tego zamyka ją w chacie jak coś mu nie pasi i nie wypuszcza :P
 
     
bmatrix 
Starszy sierżant


Główny edytor: TGF
Pomógł: 4 razy
Posty: 204

2055 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 13:45   

@up
Fajnego masz kolegę :|

@Topic
Gra byłaby trudna do zrealizowania z powodu limitu obiektów aktywnych w TGF'ie i MMF'ie (TGF coś koło 260 a MMF 10 000). No i w ogóle byłoby z tym bardzo dużo roboty chyba że miasto podzieliłbyś na "sektory" czyli na kilka(naście) ramek, ale przez to mogłyby powstawać błędy itp.
 
     
Sebol 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 249

5905 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 14:27   

Miasto mogło by byc takie jak w POSTAL 2 czyli sektory :) To aż takie trudne nie jest :P miasto mogło by byś średniej wielkości nie musi odrazu być Gigantyczne. trzeba było by zebrać ludzi któży chcą pomuc Nie Team tylko jak ktos ma czas to cos zrobi. W takiej grze powinna bryć grafika na Bardzo wysokim poziomie. Animacje też na powinny być Bardzo Dobre. Zrobiło by sie ją z Widoku Od góry a jak ktos umie robic bloki takie jak w GTA że widać każdą stronę to by było jeszcze lepiej. Robiło by sie grę w MMFie bo ma większe możliwości. Przy silniku mogło by popracować kilku ludzi czyli jeden zrobi ruch ludzi na chodniku itp. Potem wystarczy posklejać w jeden plik i będzie ładnie.
Na początku gry byli byśmy normalnym chłopakiem który potem się wkręcił w złe towarzystwo, zaczoł kraść, napadać, dewastować otoczenie itp. Jak byśmy zrobili grę z ładna grafiką i fabułą to mógłbym napisać Maila do KŚG i innych gazet wtedy gra mogła by sie pokazać na krążku :) . Z wielką chęcią bym zrobił taka grę. Nie było by broni palnej tylko Pałki, Rury, łańcuchy, butelki itp. A muzyka była by w ciemnych klimatach Hip Hopu i Rapu.

Wyobraźcie sobie taka akcje w grze że stoi sobie grupka my jesteśmy tam z nimi i palą, piją, wydzieraja się a tu nagle podjeżdżaja radiowozy i robi sie zamieszanie i okrzyk: "O Ku*wa! POLICJA! Spie*dalamy" i musimy uciekać przed policjantami którzy mają psy. Biegamy Przez osiedle nocą szukając schronenia. Wpadamy do klatki i biegniemy do domu. Na drugi dzień sobie rozmawiasz z tymi którzy też uciekli. Im dalej się zaszło w grze tym bardziej niebezpiecznie jest spacerować po ulicy. Bo jak cie policja zobaczy to musisz uciekać. na końcy gry zostalibyśmy oczyszczeni z zarzutów bo zdradziliśmy wszystkich na około. No i można było by chodzić sobie spokojnie na końcy gry po całym mieście jak to było w GTA. To nie jest tak trudne do zrobienia. Jeśli by sie działało razem. Wkońcu Nikt z was chyba nie lubi huliganów którzy siedza po klatkach. Gra pokazywałą by prawdziwe życie Huliganów. Projekt by trwał z kilka miesięcy mozna by zrobić tą grę. Ona by Naprawiłą cała scene i moze by przybyło troche wiecej ludzi. Przemyślcie to.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group