NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nagrody Klikowe
Autor Wiadomość
k@rgul 
Sierżant

Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Pomógł: 2 razy
Posty: 123

3999 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 20:36   Nagrody Klikowe

Na CF dodałem kiedyś pomysł aby zrobić kilkowe oscary czy jakiś inny bajer...

Oczywiście nagrodą nie był by żaden materialny przedmiot. Byłoby to raczej wyróżnienie, organizacja (czy akademia klikowa, jak wolicie) przyznawała by nagrody w dziedzinach:
GRY:

1. Najlepszy scenariusz w grze. (Bądź fabuła)
2. Najlepsza grafika.
3. Najlepsze udźwiękowienie.
4. Największa grywalnośc.
5. Najlepsze AI.
6. Najlepsze sterowanie.
7. Oryginalność.
8. Najlepsza gra zagraniczna.

PROGRAMY:

1. Najbardziej przydatny program.
2. Najładniejszy wygląd.
3. Oryginalność.

SERWISY I E-ZINY (ŚLIMACZEK xD)

1. Najlepszy serwis bądź Ezin.

LUDZIE (KLIKOWCY)


1. Najaktywniejsza osoba PSK.
2. Najlepszy twórca gier bądź team.

Ogólnie aż 14 nagród które byłyby przyznawane raz na rok (lub dwa). Akademia klikowa miesiac przed ogłoszeniem wyników brała by ileś tam gier i innych rzeczy i wybierała by najlepsze. Oczywiście wyniki ogłoszane by były na specjalnej stronie internetowej Akademii...

Proszę jednak aby za ten serwis nie brała by się osoba początkująca (lycos + jportal czyli ulubione połącznie....)...

Nasza PSK jest dość mała ale może teraz załóważam że coraz więcej osób się w niej gnieździ, dlatego myślę że to nie byłby kolejny badziewny serwis....
 
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 20:43   

W sumie dobry pomysł. Co na to inni, ja jestem za :D Można by było zgłaszać swoich kandydatów (przydałby się własny ceems) i potem na nich głosować. Czekam na realizacje projektu :D
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Sebol 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 249

5905 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 21:25   

Fajnie by było gdyby to było robione we Flashu ;) Że jest dwóch prezenterów i oni mówią kto co wygrał itp :D i pokazywali by jakies screeny ewentualnie filmiki z gry czy programu :D Jeśli chodzi to to jestem ZA.
 
     
Slawo 
Legenda


Główny edytor: MMF2
Pojedynki: nie
Pomógł: 16 razy
Posty: 706

25566 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 21:41   

Jeśli ta Akademia to miałoby być coś w stylu Admin RX ocenia to ja jestem przeciw.

Jeśli byłyby nominacje do kategorii a potem sonda jawna na forum - w sumie dobre bo nie można głosować dwa razy, ale kiepskie bo kolega koledze by oddawał swoje głosy.

Jest to świetny pomysł, ale trudny do wyłonienia najlepszych. No i sporo w nim roboty.
Głosowanie mogłoby być zapisywane w bazie danych z namiarem na głosującego, ale to i tak zawsze można założyć kilka kont - hm, skąd ja to znam ? heh ...

Już widzę jak po ogłoszeniu wyników cała scena się kłóci potem.

Nie da się idealnie wybrać najlepszych bo zauważcie jak zwykle po wynikach Batalii ogłoszonych przez adminów FEF najlepsze gry z wyboru publiki to były nie te same co wybrali jurorzy.

Pomysł dobry bo dopingujący do pracy, ale chyba nie znajdzie się drugi pepe9donkey, który by się tym tak bardzo solidnie zajął, a szkoda ...

Może zrobić to nie aż z takim polotem, że zaraz cms, serwis, może niech publika na forum zgłasza nominacje z tydzień a potem niech wszyscy na to głosują ? Tak na początek, jak się przyjmie to wtedy zrobić oscary ?
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 21:57   Re: Nagrody Klikowe

Jestem za! Nagrodami mogłyby być specjalnie przygotowane dyplomy. Przyznawane by były przez publiczne głosowanie na spreparowanej stronie. Jednak e-zin w sumie jest tylko jeden, wobec czego można by było to ze sobą połączyć... tj. wyniki ogłaszane byłyby w Ślimaczku, a głosowanie odbywałoby się na stronie Ślimaczka. Tylko jak by przyjął to pepe? :) Po prostu warto to zintegrować z czymś już istniejącym, bo aktualizacje będą dosyć rzadkie :P

To przynajmniej moja wizja :)
 
     
Mr Knife 
Bohater

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: tak
Pomógł: 2 razy
Posty: 266

13819 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 22:22   

Zaproponowałem kiedyś takie statystyki w Ślimaczku ( no może nie tak dawno ), odpowiedź była pozytywna - jestem otwarty na nowe pomysły. Takie rankingi i ślimaczkowe medale już byście ujrzeli, ale po krótkim namyśle wywnioskowałem, że nie mam czasu się za to zabrać. Zrezygnowałem, stwierdzając, iż to wcale taki dobry pomysł to nie był. Jakby co jestem na TAK.

Tamta moja wizja: zasady były proste, chętni zgłaszaliby się na liste, po czym ich efekty prace byłyby oceniane i przyznawane punkty. Co jakiś czas jakiś medal i podsumowania. Pod koniec roku wyłaniana lista zwycięzców w ogólnej klasyfikacji ( punktowej ) oraz nagrody specjalne ( poszczególne kategorie ). W następnym roku nowy sezon.
Ostatnio zmieniony przez Mr Knife 11-02-2006, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel


Główny edytor: MMF
Drugi edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 180

2376 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 22:40   

Jakby co chciałbym myś jednym z adminów (sprawdzianie gier/programów, głosowanie i takietam duperele)

Pomysł uważam za rewelacyjny :!:
_________________
"Nić życia jest mieszanym włóknem, dobro i zło przewijają się razem."
"Nie kocha się za, kocha się pomimo, że..."
 
 
     
Kaytek 
Chorąży


Pomógł: 1 raz
Posty: 293

6902 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 22:47   

Gra roku? Ciekawe. Jurorami mogli by być redaktorzy i współpracownicy jednego z wielu zinów*, kilku liczących się stron ogólnie o tworzeniu traktujących** (nagroda jury), oprócz tego przyznawana byłaby nagroda publiczności*** w każdej z kategorii.


*Ślimaczek
**Strefa Twórców Gier
***Użytkownicy NB
_________________
 
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Główny edytor: TGF
Pojedynki: nie
Pomógł: 37 razy
Posty: 502

31680 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 22:49   

Wpis do przeczytania tylko dla ludzi inteligentnych.

Do kategorii dodałbym:
:arrow: najlepszy twórca silników
:arrow: najlepszy technik
:arrow: najlepszy dostawca rozszerzeń i modyfikacji do TGF
:arrow: najlepszy dostawca gier online
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 22:50   

"Strzałka najlepszy dostawca rozszerzeń i modyfikacji do TGF ę
A więc to będą nagrody międzynarodowe?
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 22:58   

Mógłbym być w jury? Pomysł motywujący ale czy ja wiem czy będzie aż tyle gier żeby je oceniać pod te kategorie. Jescze tak wyjdzie że wszystkie nominowane dostaną tego oscara czy inny badziew a to wszystyko z powodu małej ilości gier.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
k@rgul 
Sierżant

Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Pomógł: 2 razy
Posty: 123

3999 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 23:05   

Temporal napisał/a:
Mógłbym być w jury? Pomysł motywujący ale czy ja wiem czy będzie aż tyle gier żeby je oceniać pod te kategorie.


7 kategori dotyczących Polskich gier klikowych, jeżeli nagrody byłyby raz do roku (lub max.2 razy) to kilka produktów by się znalazło.... ;)
 
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 23:17   

Cytat:
7 kategori dotyczących Polskich gier klikowych, jeżeli nagrody byłyby raz do roku (lub max.2 razy) to kilka produktów by się znalazło....


No wsumie masz rację.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Kaytek 
Chorąży


Pomógł: 1 raz
Posty: 293

6902 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 23:21   

BROO napisał/a:
Wpis do przeczytania tylko dla ludzi inteligentnych.

Do kategorii dodałbym:
:arrow: najlepszy twórca silników
:arrow: najlepszy technik
:arrow: najlepszy dostawca rozszerzeń i modyfikacji do TGF
:arrow: najlepszy dostawca gier online


-RX
-BROO
-?
-Slawo

... :P
_________________
 
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Główny edytor: TGF
Pojedynki: nie
Pomógł: 37 razy
Posty: 502

31680 Prestiż
Wysłany: 11-02-2006, 23:31   

Przecież pisałem: Wpis do przeczytania tylko dla ludzi inteligentnych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group