NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Autografy od znanych osób
Autor Wiadomość
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 13-03-2014, 19:37   Autografy od znanych osób

Nie było takiego tematu, więc może założę. Udało wam się zdobyć autograf od jakiejś znanej osoby? Albo może wspólne zdjęcie? Ja mam to szczęście, że bardzo lubię pania Beatę Wyrąbkiewicz, a okazja do spotkania się z nią zdarza się stosunkowo często - mam już 2 autografy, za parę dni wybieram się po trzeci i mam z nią wspólne zdjęcie.
To wokalistka musicalowa, śpiewała w wielu znanych musicalach, kiedyś też w programie MDM Manna i Materny, teraz koncertuje w zespole Szafa Gra. Podkłada głos w wielu bajkach. Ma bardzo charakterystyczny głos, którego od paru lat słucham codziennie.
Ma też ciekawy talent do udawania głosu małego dziecka, co robi już od ponad 20 lat - Margolcia z Misia i Margolci, czy Pysia z Domisiów to właśnie ona. Ma już 42 lata, ale ten talent ani trochę nie osłabł - miałem okazję usłyszeć na żywo oba rodzaje jej głosu i oba bardzo lubię.
Pierwsze spotkanie było w grudniu zeszłego roku na przedstawieniu Domisie w teatrze, wtedy dostałem pierwszy autograf i zrobiłem sobie z nią wspólne zdjęcie, jak również z pozostałymi aktorami z przedstawienia - z każdym mam wspólne zdjęcie i autograf. Autograf to może trochę na wyrost powiedziane, bo podpisali się imionami z przedstawienia, a nie własnymi :) Drugi autograf dostałem na początku lutego po koncercie Realicja, gdzie Beata miała gościnny występ. Tym razem niestety nie widziałem momentu podpisywania, tylko wziąłem już podpisany plakat, na którym podpisało się, uwaga, 65 bardziej i mniej znanych osób. Pełna lista podpisanych w opisie do tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=ozlLW6sPOYo A plakat wygląda tak: https://www.facebook.com/...?type=1&theater To nie jest konkretnie mój plakat, ale wygląda podobnie. Podpisy oryginalne, nie jakiś nadruk. Najbardziej mi zależało na podpisie Beaty, tym razem podpisała się prawdziwym nazwiskiem :) Ale niektórych nazwisk nie da się rozczytać, jeszcze chyba 8 staram się rozszyfrować.
Na plakacie podpisał się też Wojciech Dmochowski, z którym Beata występuje w Szafa Gra i w Domisiach - już jeden jego podpis miałem właśnie z Domisiów. Za parę dni znów wybieram się do teatru na przedstawienie z udziałem Beaty, po którym mam zamiar wziąć kolejny autograf i chwilę z nią porozmawiać. I na pewno nie ostatni, bo mój gust się nie zmienia. I z tego też powodu - że mój gust się nie zmienia - czekam na jakiś koncert Majki Jeżowskiej w Warszawie, po którym też chciałbym dostać autograf i w miarę możliwości zrobić wspólne zdjęcie :) Bo autograf autografem, ale takie zdjęcie, na którym taka osoba cię przytula do siebie, to jest dopiero pamiątka. W przypadku Beaty myślałem, że stanie gdzieś obok przy robieniu tego zdjęcia, a ona mnie objęła ramieniem i przyciągnęła do siebie. Krótka chwila, a gęba się cieszy na każde wspomnienie.
A jak to jest u was, macie jakieś spotkania ze swoimi idolami, znanymi osobami, macie od nich autografy, wspólne zdjęcia, rozmawialiście z nimi? Niektóre osoby zakładają blogi, na których chwalą się, że piszą listy do znanych osób i pocztą dostają autografy... Ale to nie to samo, co spotkanie twarzą w twarz. Choć oczywiście nie z każdym można się spotkać.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
Ostatnio zmieniony przez kamiledi15 13-03-2014, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Posty: 1015

Prestiż
Wysłany: 13-03-2014, 21:12   

Mam autograf Tomasza Majewskiego, przyjechał do szkoły. Zdjęcia też robili, ale jakoś nikt nie dostał.
_________________


 
     
Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie
Posty: 380

Prestiż
Wysłany: 13-03-2014, 21:15   

Kiedyś bracia Cugowscy podpisali mi się na koszulce, która się sprała, znajoma mi załatwiła podpis Małysza, i takie tam różne bzdety które nie były dla mnie później już istotne...
Kubica jak był na torze Poznańskim rozdawał autografy i podpisałam koszulkę dla siostry. Nie miałam jakoś jednak wielkiej namiętności by sama zdobyć jego podpis.
Za to od trzech miesięcy czekam, bo wysłałam do Tarantino list ze zdjęciem (jego zdjęciem). Na tym mi tylko zależy. Ponoć trzeba się naczekać ale cierpliwość popłaca... Oby. Zobaczymy. ;)
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 13-03-2014, 21:23   

Tomasza Majewskiego kiedyś widziałem na rozpoczęciu roku studiów, bo to absolwent uczelni, którą też ukończyłem. Ale tylko z daleka.
Takie wysłanie listu też ma swoje zalety, bo można napisać coś więcej, niż podczas krótkiego spotkania, kiedy z tyłu czeka tłum ludzi w kolejce. Niektórzy podobno dostają odpowiedź na takie listy dopiero po 3 miesiącach, zwłaszcza z zagranicy, ale na pewno warto poczekać :) Niektórzy jak mają szczęście, to taka gwiazda oprócz autografu też pisze im parę miłych słów w odpowiedzi na list. Ale to nieliczne wyjątki, z tego co widzę na tego typu blogach i zwykle jest sam autograf. Dobrze, żeby to nie był nadruk, tylko oryginał, bo to niestety się czasem zdarza.
Cytat:
Zdjęcia też robili, ale jakoś nikt nie dostał.

Nie bardzo rozumiem tego zdania. Czyli nikt nie chciał mieć z nim zdjęcia, czy nie było takiej możliwości?
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Posty: 1015

Prestiż
Wysłany: 13-03-2014, 21:47   

Była możliwość, cała szkoła robiła sobie z nim zdjęcia, ale nikt nie dostał, nawet nie można było zobaczyć ;-;
_________________


 
     
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 13-03-2014, 22:00   

No to jakaś dziwna sytuacja. Ciekawe, czemu tak zrobili. Na pewno spore rozczarowanie mieliście przez to.

[ Dodano: 15-03-2014, 15:09 ]
No i mam - trzeci autograf od Beaty Wyrąbkiewicz :) Tym razem dopisała ,,dla Kamila" :) Chciałem z nią chwilę pogadać, ale niestety tak się ludzie pchali, że się nie dało. Ledwo mi podpisała płytę, powiedziałem ze dwa zdania, już jej dawali swoje rzeczy do podpisu. Następnym razem chyba poczekam i podejdę na samym końcu, żeby nikt nie przeszkadzał. Ale dzięki temu, że nie było konkretnej kolejki, tylko pchali się ze wszystkich stron, to przez parę minut mogłem postać tuż koło niej :) Za to mam nagranie na kamerze z tego, jak mi podpisuje tą płytę, bo specjalnie założyłem taką koszulę, która ma kieszenie na górze i włożyłem telefon tak, że wystawał tylko sam obiektyw i nie było tego widać. To też niezły sposób na nagrywanie koncertów czy przedstawień po kryjomu. Następnym razem może zrobię sobie z nią też kolejne wspólne zdjęcie.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
adrian09_01 
Dezerter
Babcia Frania


Pojedynki: tak
Posty: 227

Prestiż
Wysłany: 15-03-2014, 16:56   

Tak, mam autograf Karolaka. Miałem być Kacprem w Rodzince.pl.
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 15-03-2014, 21:05   

Pochwalcie się, jak coś macie. Ja bym pokazał swoje, ale nie chcę być jedyny :) Podsumowanie mojego zbioru - 4 zdjęcia z aktorami z Domisiów (w tym z Beatą) i autografy od nich, 3 autografy od Beaty (plus dzisiejsze nagranie z momentu, jak podpisuje mi płytę) i plakat z 65-cioma autografami. Jestem fanem Beaty, więc te 65 podpisów i pozostałe wspólne zdjęcia to tylko dodatek, bo się napatoczyli przy okazji :D I to wszystko w ciągu 3 miesięcy, przy trzech różnych okazjach.
Adrian, no i czemu żeś nie został tym Kacprem? :D
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Wackyjackie 
Bohater
Starszy Chorąży Sztabowy Randomu


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 717

Prestiż
Wysłany: 16-03-2014, 00:03   

Mam autograf Czesława Mozila i zdjęcie z CeZikiem. Chyba autograf też :P . I podpis na płycie Petera Bircha. Poza tym jak byłem mały to latałem z notesem na zawody kolarskie odbywające się tuż obok mnie, tym samym mam kilkanaście autografów nie wiem kogo. Jest jeden Majki Włoszczowskiej z bardziej znanych osób. Sąsiad złapał nawet Annę Szafraniec.
_________________
 
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 16-03-2014, 08:33   

Całkiem ciekawy zbiór. Ciekawe, czy Cezik podpisał się jako Cezik, czy prawdziwym nazwiskiem :) Ja Beatę poprosiłem, żeby się podpisała prawdziwym, bo zwykle się podpisuje imieniem z przedstawienia. Ale takie z imieniem z przedstawienia też mam, bo jak mam tych autografów kilka od niej, to fajnie, że każdy jest inny.
Na tym plakacie z Realicji niektórzy nabazgrali tak, że nie wiem, kto to, choć mam podany zbiór nazwisk. Chce ktoś pozgadywać? :)
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Ayth 
Podporucznik


Pojedynki: nie
Posty: 686

Prestiż
Wysłany: 21-03-2014, 12:59   

Ja mam na każdym dokumencie swój podpis
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 21-03-2014, 13:01   

A jesteś znaną osobą? :p
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 21-03-2014, 13:10   

kamiledi15 napisał/a:
A jesteś znaną osobą?


A skąd, nikt nawet nie wie jak ma na imię. Nawet jego rodzice :P . A "Ayf" to ja sobie sam mogę napisać.
_________________
:razzugly:
 
     
Ayth 
Podporucznik


Pojedynki: nie
Posty: 686

Prestiż
Wysłany: 21-03-2014, 13:19   

No bo nick Aythelancelizeromeglizuar to tylko moja przykrywka pod prawdziwym imieniem jestem znany ^^
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 21-03-2014, 15:15   

Jeszcze zależy, z czego jesteś znany :> Bo taki Trynkiewicz też jest znany, ale od niego autografu bym chyba nie chciał :)
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group