NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Klikowiec] pogromca909
Autor Wiadomość
wermi 
Major
Depressive Disorder


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: TGF
Posty: 1015

15748 Prestiż
Wysłany: 12-05-2015, 18:22   

pogromca909 napisał/a:
chyba chęciami przerastam chyba nawet możliwości MMF2


jakie konkretnie chęci
 
     
pogromca909 
Głupiec


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: TGF
Steam:
Skype:
Posty: 147

1212 Prestiż
Wysłany: 12-05-2015, 19:27   

307 napisał/a:
pogromca909 napisał/a:
Hobby? U mnie jest to co najwyżej dobry żart, przecież jestem śmieciem ba, właściwie to NIKIM.


Jesteś NIKIM bo myślisz, że jesteś NIKIM.


Myślę że jestem nikim ponieważ nim właśnie jestem.
_________________

 
     
pogromca909 
Głupiec


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: TGF
Steam:
Skype:
Posty: 147

1212 Prestiż
Wysłany: 12-05-2015, 19:42   

kamiledi15 napisał/a:
Pies czy kot nie wymaga wiele opieki. Jak prosi, to wypuszczasz na dwór, raz dziennie dajesz jeść i tyle. W zamian masz przyjaciela i mnóstwo zabawy.
Ja też jestem nikim, ale się tym nie przejmuję. Ile się już w życiu nasłuchałem na swój temat, to lepiej nie powtarzać. Ale spływa to po mnie, jestem samotny, ale zadowolony z życia. Co ci przeszkadza, żeby też tak robić? Nie zmieniam się i nie dam się nikomu zmienić, choć dla niektórych jestem dziwakiem i rodzina nieraz próbowała. Nawet na Sylwestra pojechałem sam na koncert mojej idolki i o północy nawet nie miałem komu złożyć życzeń, ale było wspaniale i w tym roku pewnie to powtórzę.
W temacie o mojej grze wstawiłem screena z tematu sprzed 10 lat, gdzie wszyscy zjechali jej pierwszą wersję i zmieszali ją z błotem. Teraz robię ją znowu, inaczej niż kiedyś, ale czy się komuś spodoba, czy nie - i tak ją zrobię. Mogę wziąć pod uwagę niektóre krytyczne uwagi, albo nie, wedle własnego uznania. Wiadomo, że to nie było miłe, jak mi pisali takie rzeczy, ale jakoś mnie to nie załamało.
Bądź sobą przede wszystkim i wal to, co ktoś inny o tobie sądzi. A jeśli sam nie potrafisz zmienić swojego podejścia do siebie, to sory, ale nie wiem, co jeszcze ci mogę napisać. Czego oczekujesz, pisząc to tutaj?
A hobby zawsze łatwo znaleźć - ja się nie zmieniam, więc w wolnym czasie robię to samo, co robiłem jako dziecko. Oczywiście oprócz zabawy zabawkami, bo to już by była przesada :madugly: Ty jako dziecko nie miałeś żadnych zajęć?


Nie potrafię poświęcić nikomu czasu w właściwy sposób. Nawet kamieniowi na drodze, nawet ćwierkającym ptakom. Tym bardziej takiemu kotu czy psu, mówię tu o trywialnych sprawach.

Jako dziecko(którym prawnie wciąż jestem)...wiecznie się nudziłem. Jedyne co miałem(do 2009 roku) to rower, trawiaste wiejskie podwórko, dwie piłki w tym jedna dziurawa. Tyle pamiętam. Wiem że miało umiałem. I nie miałem prawa umieć więcej. Pomijam zwierzątka domowe, bo te po pierwsze nie były moje i nie opiekowałem się nimi, po drugie gdy to zauważyłem porzuciłem to.

Tak naprawdę umiałem mniej niż rówieśnicy w moim wieku. I tak zostaje do dziś. Może to dlatego, że przez 12 lat bawiłem się sam, aczkolwiek to było oczywiste jeżeli było się jedynym dzieckiem w okolicy. Może to dlatego, iż...nie, to zbyt oklepany zwrot w tym temacie.

Polecam również spojrzeć na moje zupełnie pierwsze tematy, a szczególnie na temat BrownMana...(to dalej istnieje!).
_________________

 
     
pogromca909 
Głupiec


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: TGF
Steam:
Skype:
Posty: 147

1212 Prestiż
Wysłany: 12-05-2015, 19:46   

Worm napisał/a:
pogromca909 napisał/a:
chyba chęciami przerastam chyba nawet możliwości MMF2


jakie konkretnie chęci


na pewno trudne do zrealizowania dla nooba w mmf2
_________________

 
     
307 
Dezerter


Główny edytor: MMF2 Dev
Posty: 42

2307 Prestiż
Wysłany: 13-05-2015, 13:44   

Zrób grę w jakimś nowym (Powtarzam że NOWYM) programie Clickteam'u i będzie git.
Ostatnio zmieniony przez 307 16-05-2015, 09:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
pogromca909 
Głupiec


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: TGF
Steam:
Skype:
Posty: 147

1212 Prestiż
Wysłany: 13-05-2015, 16:18   

307 napisał/a:
Mam taką radę, zrób grę w jakimś nowym (Powtarzam że NOWYM) programie Clickteam'u i będzie git.

Nie będę robił w tym [RACHUCIACHU] demie CF 2.5

Puknij się w czółko. Nie jesteś w szkole, żeby się tak wyrażać /msg
_________________

Ostatnio zmieniony przez msg 13-05-2015, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
307 
Dezerter


Główny edytor: MMF2 Dev
Posty: 42

2307 Prestiż
Wysłany: 13-05-2015, 17:31   

pogromca909 napisał/a:
Nie będę robił w tym demie CF 2.5

To zrób w MMF2 lub w TGF2 czy jakimś tam.
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: TGF
Posty: 1015

15748 Prestiż
Wysłany: 14-05-2015, 21:51   

Ale po co robić w CF2.5, jak on praktycznie niczym się nie różni od MMF2 poza dodanym Box2D i kilkoma pomniejszymi funkcjami/poprawkami?
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 14-05-2015, 21:59   

CF2.5 to ogromnie uproszczone implementowanie ruchów fizycznych. Można je w banalny sposób zastosować do dowolnej gry, czy to platformer, czy widok z góry. Gdyby komuś się nagle tutaj zachciało robić gry to może stare pomysły odgrzać w bardzo dobrej technicznie formie. Dodatkowo pojawiają się nowe możliwości wiążące się z minimalnym wysiłkiem.
_________________
:razzugly:
 
     
307 
Dezerter


Główny edytor: MMF2 Dev
Posty: 42

2307 Prestiż
Wysłany: 15-05-2015, 17:50   

Naucz się coś robić w czym będziesz dobry np. mapping, grafika, kodowanie czy coś w tym stylu.
Ostatnio zmieniony przez 307 16-05-2015, 09:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: TGF
Posty: 1015

15748 Prestiż
Wysłany: 15-05-2015, 19:22   

307 napisał/a:
Mam taką radę, zrób grę w jakimś nowym (Powtarzam że NOWYM) programie Clickteam'u i będzie git.

307 napisał/a:
Mam taką radę, naucz się coś robić w czym będziesz dobry np. mapping, grafika, kodowanie czy coś w tym stylu.


Mam taką radę, skończ.
 
     
gilos99 
Sierżant


Główny edytor: GameMaker
Pojedynki: tak
Posty: 104

2371 Prestiż
Wysłany: 16-05-2015, 11:22   

Game Maker może...
:D
_________________
 
     
pogromca909 
Głupiec


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: TGF
Steam:
Skype:
Posty: 147

1212 Prestiż
Wysłany: 16-05-2015, 14:11   

gilos99 napisał/a:
Game Maker może...
:D


nie...znaczy, nie
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group