NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukiwany system zarządzania zasobami ludzkimi (?)
Autor Wiadomość
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 03-07-2015, 22:00   Poszukiwany system zarządzania zasobami ludzkimi (?)

Szukam systemu z taką funkcjonalnością:
- przydzielanie/zarządzanie zadaniami
- upload plików
- logi, utrzymywanie poprzednich wersji plików

Mam doświadczenia z TortoiseSVN, ale dunno czy jest on dostatecznie dobry (chodzi głównie o część z przydzielaniem/zarządzaniem zadaniami). Pliki w obrocie to dane binarne, więc też nie wiem jak SVN się spisuje przy takich (i jego mechanizm różnicy).

Jakie są wasze doświadczenia/rekomendacje? Chodzi mi o darmowe rozwiązania. Mile widziane krótkie objaśnienie i stopień trudności wdrożenia/szkolenia ludzi :->.

jarlfenrir 
Generał brygady

Prestiż
Wysłany: 03-07-2015, 22:31   

Pierwsze słyszę, by SVN miał coś wspólnego z zarządzaniem zasobami ludzkimi, ale właściwie to krótko z niego korzystałem (chyba, że mówiąc TortoiseSVN masz na myśli co innego, niż to: http://tortoisesvn.net/).
Systemy kontroli wersji ogólnie słabo sobie radzą z plikami binarnymi, ale to też zależy od tego, co to są za pliki. Np. jeśli to jest .zip, to wiadomo, że każda kolejna wersja pliku będzie niemal w 100% różna od poprzedniej i nawet najlepszy diff nic na to nie poradzi.

BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

Prestiż
Wysłany: 03-07-2015, 22:50   

Wolałbym coś bez DIFFa, ale skoncentrowane bardziej na przydziale zadań, tylko nie miałem do czynienia z takimi systemami.

Zax37 
Kapral

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 04-07-2015, 00:07   

Używaliśmy kiedyś przez chwilę z kolegą coś takiego przy wspólnych projektach: Traq.io
Przy innych pracach używaliśmy Assembli(www.assembla.com). Ale to zależy tak naprawdę od tego, czego potrzebujesz. Z tego pierwszego pamiętam fajną sprawą były wątki problemów i propozycji, przydzielanie zadań, milestony i roadmapy. Dobrze pomaga się zorientować w tym co właściwie robicie w projekcie zespołowym, ile trzeba zrobić przed deadlinem i co można na szybko odhaczyć w przerwie między większymi pracami. Assemblę kojarzę głównie ze względu na repo/svn, ale też są członkowie zespołu, jest changelog, strumień projektu... No jak mówiłem, zależy czego konkretnie potrzebujesz ;)

Cootje 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 04-07-2015, 01:21   

Do mojej firmy napisałem taki prosty system, ale chyba też skuszę się na coś bardziej rozbudowanego jak coś znajdę to dam znać.

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Steam:

Prestiż
Wysłany: 04-07-2015, 07:46   

Polecam bitbucket, jak wszyscy jesteście pod jednym repozytorium to możecie tworzyć issues i nawet automatycznie je naprawiać zwykłym komentarzem do commita. Nie wiem jak jest dokładnie z supportem dla SVNa, ale możesz przejrzeć to: http://herohuyongtao.blog...-your-code.html

Używałem w swoich projektach grupowych i sprawdzał się bardzo fajnie, przynajmniej pod gitem. Jest DIFF (jak we wszystkich serwisach wspomagających kontrolę wersji), ale ja to uznaję za plus - bo można przeglądać kto dał jaką wstawkę i w jaki sposób rozwiązał taska. Nie jest stricte nastawiony na zarządzanie zasobami ludzkimi, ale ma sporą funkcjonalność poza zwykłą kontrolę wersji.

Halamix2 
Ahegao

Steam:

Prestiż
Wysłany: 04-07-2015, 20:22   

Może coś tutaj:http://blog.capterra.com/...ce-hr-software/

Odpowiedz do tematu