NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Klikowe spotkanie
Autor Wiadomość
duur 
Starszy sierżant


Pojedynki: nie
Posty: 178

Prestiż
Wysłany: 01-12-2015, 01:12   

wormia będziemy posyłać do sklepu po piwo dla Cootje oraz możliwe, że będzie mógł mi pomagać: robienie kawy, informowanie o najważniejszych plotkach nad stołami, pilnowaniu zasilacza... :--P

jako jedyny deklaruję chęć morderczej 48h pracy nad edytorkiem. wiem, że lubicie taki spektakl i jak gra rośnie na oczach w błyskawicznym tempie :--] ale musiałbym pracować pojedynkę, aby skutecznie to urzeczywistniać: raz dwa silniczek, graficzki, układanie plansz, menu na koniec i gotowe. możecie grać.

a to trochę mija się z ideą integracji... wspólne działanie to dopiero zabawa i +100 do doświadczenia zespołowej pracy.

mógłbym ogarnąć/skombinować miejscówkę w stolicy. ale czy znów chcecie zawitać do Warszawy?

co moim zdaniem istotne:
- wszyscy razem w jednym pomieszczeniu lub grupie kilku bliskopołożonych pokoi ze swobodnym wstępem
- komfortowe spanie (z starym już na podłogę i stoły) najlepiej w strefie tworzenia
- zerowy koszt pobytu... może uda się jaką chałupę znajomego do tego eventu zaadoptować, lub świetlicę... coś z ośrodków kulturalnych. zostanie więcej w kieszeni na energetyki i pizzę :--P
- brak listy deklaracji obecności, żadnych zabaw w rezerwacje: jest adres i termin... kto może to wbija.
- weekend
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 01-12-2015, 12:38   

Fadex napisał/a:
Temporal napisał/a:
msg z jakiego nielegalnego źródła są te klucze?:>

co.


Trzymaj: "?". Nie dziękuj.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Neoqueto 
Moderator
Akcelerator


Pojedynki: być może
Skype:
Posty: 537

Prestiż
Wysłany: 01-12-2015, 13:07   

deer, znaczy - zapłacić byłbym skłonny, nawet za tego, kto za siebie zapłacić nie może. Wtedy zyskujemy jakąś "premium" miejscówkę. Może warto by było wypróbować to całe hackerspace? Oczywiście nie wybulę od razu 500 zł.

Co prawda w głowie widzę doby ciśnięcia w edytorze, ale oczywiście na luzie i z przerwami na jakieś gierki czy coś. Nie na zasadzie wymaksowania czasu na gamedev. Wychodzi w sumie na zwykłe spotkanie. I mi to pasuje.
_________________
Jeśli otrzymałeś pomoc - pamiętaj o przyznaniu punktu Pomógł!
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 01-12-2015, 17:32   

Temporal napisał/a:
Fadex napisał/a:
Temporal napisał/a:
msg z jakiego nielegalnego źródła są te klucze?:>

co.


Trzymaj: ?. Nie dziękuj.

Wiem dokładnie co chciałem powiedzieć, więc niepotrzebny mi ten pytajnik. Twoje pytanie było tak niedorzeczne, że nie widziałem sensu pytać o co Ci chodziło, a jedynie chciałem podkreślić jego niedorzeczność.
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Neoqueto 
Moderator
Akcelerator


Pojedynki: być może
Skype:
Posty: 537

Prestiż
Wysłany: 01-12-2015, 21:59   

Ej ale możemy przestać z OT? -.-
_________________
Jeśli otrzymałeś pomoc - pamiętaj o przyznaniu punktu Pomógł!
 
     
Cootje 
Legenda


Posty: 644

Prestiż
Wysłany: 01-12-2015, 22:01   

Zawsze można zrobić turniej w Wormsy zamiast tworzyć gry:D Pikor nie rób ze mnie alkoholika pijesz tyle samo co ja xD
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 04-12-2015, 09:31   

Beda prelekcje?
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Posty: 502

Prestiż
Wysłany: 04-12-2015, 19:39   

Wolałbym jak najmniej oficjalności a'la prelekcje. One się same pojawią, jeśli ktoś z nas będzie dysponował magiczną rozkminą :->.
 
     
Cootje 
Legenda


Posty: 644

Prestiż
Wysłany: 04-12-2015, 20:32   

"...magiczną rozkminą..."
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
Neoqueto 
Moderator
Akcelerator


Pojedynki: być może
Skype:
Posty: 537

Prestiż
Wysłany: 04-12-2015, 21:05   

Łe tam prelekcje. Prelekcje to zbyt duża powaga, to tak, jakbyśmy się wszyscy nie znali.
_________________
Jeśli otrzymałeś pomoc - pamiętaj o przyznaniu punktu Pomógł!
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Posty: 636

Prestiż
Wysłany: 04-12-2015, 23:36   

Robimy gry panowie :)

_________________
( Przystan Ocalenie | Centaurus | Skrzydlaty Pies | WWF | Nakarm Psiaka )
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 05-12-2015, 09:30   

Po tych wszystkich odpowiedziach dochodzę do wniosku, że nie chcecie chyba zaprosić Fana :P

Macie jakiś wstępny termin, bo narazie w tym wątku niczego takiego się niedoszukałem. Fajnie by było choć raz się pojawić.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
duur 
Starszy sierżant


Pojedynki: nie
Posty: 178

Prestiż
Wysłany: 05-12-2015, 14:51   

mam na oku "garaż" znajomej, przystosowany na pracownię, ma antresolę z kilkoma materacami (miejsce do spania) kibel, kuchenkę - zaplecze wątpliwej jakości, ale da się przeżyć. sama przestrzeń z duszą, umiejscowiona na ubocznym, tajnym miejscu. to na terenie zakładu "upadłejfabrykipraskiej" więc za żelazną bramą (upierdliwy ochroniarz dziadek) i wysokim płotem z zasieków... eee, normalny solidny stalowy płot, do przeskakiwania dla co bardziej wprawnych... przed garażopracownią kilka na oko stanowisk na samochody. więc z parkowaniem na plus. w okolicy różne sklepy, ogólnie przestrzeń do chodzenia parami, czwórkami... słynna głęboka warszawska Praga. termin też zdaje się być dowolny do wybrania - wszystko uzgodnię z przyjaciółką, studentką grafiki... jeśli aktualnie nie podnajmuje miejscówki - chwytałbym to! :--)

zainteresowani czym takim? :--D
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Posty: 502

Prestiż
Wysłany: 05-12-2015, 15:10   

Brzmi wybornie.

Wciąż z sentymentem wspominam Jakimową inicjatywę uczelnianą tho'.
 
     
Neoqueto 
Moderator
Akcelerator


Pojedynki: być może
Skype:
Posty: 537

Prestiż
Wysłany: 05-12-2015, 16:00   

duur, ale tak bez zdjęć? :>
_________________
Jeśli otrzymałeś pomoc - pamiętaj o przyznaniu punktu Pomógł!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group