NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Telewizja
Autor Wiadomość
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 25-03-2006, 22:30   Telewizja

Opisujcie swoje ulubione programy i kanały telewizyjne. Ile czasu spędzacie przez TV? Korzystacie z telewizji internetowej? Jakie filmy (VHS, DVD i kinowe też) się wam podobają? I w ogóle :)

--- --- ---
Ja zacznę:
Najchętniej oglądam Discovery Channel, kiedyś oglądałam tam "Wysypisko", gdzie dwie czteroosobowe drużyny ze śmieci konstruują rózne pojazdy i urządzenia. Kiedyś, bo od pewnego czasu są nowe odcinki. Niby to dobrze, ale ekipa prowadząca całkowicie się zmieniła, kilka razy zmieniano logo i nazwę... i wszystko zmaścili. Teraz są takie zasady, że aż nie wiadomo, czy się śmiać - czy płakać.
Na szczęście zostają jeszcze "Pogromcy mitów", gdzie dwóch wariatów (a nie?) wysadza co popadnie i dręczy biednego manekina zderzeniowego... Pozostałe programy na DCh to te, które akurat będą ciekawe :P

Poza DCh oglądam czasem TVN i Polsat, jak lecą jakieś dobre (czyt. "Obcy", "Terminator" lub podobne) filmy. Że zdarza się to rzadko, to mało oglądam TV w ogóle (do 2 h tygodniowo).

Kiedyś oglądałam w internecie stację Red&Blue czy coś takiego, gdzie grupka zapaleńców puszczała nagrania z gry "Halo" z dialogami. Prześmieszne :) Teraz trudniej znaleźć ciekawe stacje, zna ktoś?

Bardzo rzadko oglądam filmy DVD/ VHS, jedyne filmy, jakie sobie przypominam (i pozytywnie oceniam) to chyba "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka" :) W pierwszym grupka ludzi lecąca wraz z niebezpiecznym więźniem (Vin Diesel) statkiem kosmicznym, który przypadkowo zmienia kurs, rozbija się na obcej planecie, która cudem posiada ziemskopodobną atmosferę. A na niej same zagrożenia. Za to w "Kronikach..." dzieje się tyle rzeczy, że trudno to opisywać, ale jest to w tym samym świecie, co "Pitch Black". Tytułowego Riddicka gra właśnie Vin Diesel. Są to filmy s-f :)
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 00:50   

Ja gdzieś godzine, dwie przy TV siedze. No i oglądam tak jak RX. Za to filmy na DVD oglądam bardzo często, mam pokaźną kolekcje, jeszcze więcej obejrzanych, a w wypożyczalni czeka na mnie 3 razy tyle :P
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Jakim 
Młodszy chorąży
Mjuzik Mejker


Pojedynki: tak
Steam:
last.fm:
Posty: 263

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 00:54   

Ja także często oglądam "Pogromców Mitów" na Discovery.

Ale tak poza tym (i niektórymi innymi programami) nic nie oglądam. Dziennie siedzę mniej niż 1 godzinę przed telewizorem.
 
 
     
Mateusz 
Starszy chorąży
GT member


Posty: 437

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 01:00   

E... RomanX identycznie jak ty, siedzę przed TV... też oglądam " Pogromców Mitów" zejdę często na TVN i Polsat...

Aha, ja jeszcze b. często oglądam Vive... ale od kiedy mam kompa, to telewizja stoin na drugim rzędzie. Z innych programosów to lubię:
- " O co Kaman " ( Viva )
- " Sędzia Anna Maria Wesołowska " ( TVN ) - to w miarę fajne, jak dla kogo...
- " W11 " ( TVN ) - to też lubię, z tym że na to i to co wyżej nie lecę z pianą na ustach... w ogóle to mało oglądam TV, no ale, zawsze coś mogę powiedzieć... :D Pozdro!
_________________
http://romanx.webd.pl/kli...tle=Mateusz9206 Mój profil na Klikipedii.
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 12:09   

A ja nie wiele oglądam...

only:
TVN, Polsat - czasem coś się trafi
Tak to wszystko na DVD...
A filmy jakie lubię?? Oj... :)
Gra - THE BEST OF THE BESTS!
Stealth [nie wiem jak to się pisze... :roll: może pamiętacie EDI'ego? :) ] - Świetny
Oszukać Przeznaczenie 1 i 2 - Super
Imię Róży - jeden z najlepszych filmów... Uwielbiam takie mroczne [ ;) ] klimaty :)
Armia Ciemności - ile się przy tym filmie uśmiałem :D
DOOM [aha! to nie tylko gra!] - super film, fajne efekty, niezły scenariusz... A Polski reżyser... :roll:
LOTR - to chyba każdy zna ;)
Fast Of Forious (i 2 Fast 2 Forious) - :roll:
Star Wars [1, 2, 3, 4, 5, 6] - eee ;)
Miliony nawalanek, których nie opiszę [jak twierdza, predator itp.]
Miliony horrorów...
i miliony, o których zapomniałem ;]
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 12:38   

Ja spędzam 3 h dziennie na oglądaniu TV. Oto programy które oglądam/oglądałem na najpopularniejszych stacjach telewizyjnych.

TVP1- Zagubieni, Liga Mistrzów, Telexpress (tak to sie pisze :P ?)
TVP2- Kabaretony, Liga Mistrzów
Polsat- Filmy, Kabareton, nic więcej nie przychodzi mi do głowy, chodź jest tego sporo :)
TVN- Superkino i inne ciekawe rzeczy...
Viva- Niektóre klipy, najczęściej HH.

I takie tam ;) Ogólnie to lubie filmy grozy, s-f, thillery, komedie...
 
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 12:43   

Ja na TVN oglądam Kryminalnych (fajna wieczorynka) :D , a np. wczoraj oglądałem "Zawód Szpieg". Często oglądam też MegaHity i SuperKino :D .
_________________
:razzugly:
 
     
k@rgul 
Sierżant

Pojedynki: nie
Posty: 123

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 13:04   

Ja oglądam głównie filmy na HBO i HBO2, dalej do oczywiście TVN czasami zdarzą się fajne programy jak Sędzia Anna Maria Wesołowska, W11, Detektywi. Polsatem w zasadzie też nie pogardzę są fajne teleturnieje typu Gra w Ciemno. Bymbył zapomniał o TVN Turbo i tu oczywiście mój ukochany Top Gear, od czasu do czasu włącze też Discovery gdzie lecą Pogromcy Mitów. Za to nie cierpię TVP dla mnie to szajs okropny, jedyne co tam oglądam to jak Polska reprezentacja w Piłce Nożnej gra.

Jeżeli chodzi o filmy (DVD/VHS/kino) to oczywiście u mnie na pierszym miejscu znajdują się dwie trylogie: Władca Pierścieni i Matrix. Nie pogardzę również takimi dobrymi produkcjami jak: Piraci z Karaibów (2 część teraz w kinach będzie), Armageddon (stary ale jary), Powrót do przyszłości (trylogia). No i to by było na tyle...
 
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 14:09   

Publicznych prawie nie oglądam, najwyżej wiadomości no i dawniej jakieś telenowele ;) Na Polsacie oglądam Fale Zbrodni i wszelakie teleturnieje, na TVN filmy i teleturnieje, dawniej też kochałem Usterke, Agenta i inne takie. Na Science najbardziej mi sie podoba "Jak to jest zrobione" (jak ja lubie taśmociągi :D ) i "Kuchenna chemia". Muzycznych nie oglądam (tam tylko HH i r`n`b).
Z filmów i seriali to lubie stare polskie. Tam to dopiero był klimat, nie to co teraz super-komercyjne produkcje. Poza tym wszelakiej maści sci-fi, jakieś akcji itp. Czasem też jakieś komedie (nie typu te od Pixara czy czegoś). No i to chyba wszystko ;)
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 14:15   

Oh... Przypomniałem sobie o tym agencie i usterce...

A teraz oglądam Agencję (tylko bez skojarzeń! xP ) program twórców usterki...
Biorą najgorsze ofiary, które muszą rozwiązać zagadkę... To jest genialne! :D
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Posty: 296

Prestiż
Wysłany: 26-03-2006, 16:22   

Kiedyś to się oglądało. Od pewnego czasu ubyło mi programów (płacić abonament jak się ogląda tak niewiele? Bez przesady) w tym Discovery (Wysypisko, taaak to było coś...) i TVN (chociaż tam niewiele oglądałem, okazyjnie raczej). A teraz? Teraz to raczej DVD. Z programów telewizyjnych to oglądam ostatnio: "Grasz czy, nie grasz" i "Grę w ciemno" (czasami), "Gliniarz i prokurator" (bo się trafia akurat jak wracam do domu, więc oglądam przy obiedzie), "Interwencja" (z tych samych powodów), "Kuba Wojewódzki", a także ostanio "Mój wstrętny, tłusty szef" (heh...). Za to na DVD to oglądam mnóstwo filmów, więc przytoczę tylko ten cykl który oglądam na bierzaco czyli "Poirot" Aghaty Christie.
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa


Posty: 216

Prestiż
Wysłany: 30-03-2006, 14:23   

Ja mam tylko "darmową" telewizję, więc jakichś tam Viv i Diskowerów nie oglądam. Dziennie oglądam jakieś 2-3 godziny telewizję, a głównie latam jak głópek po kanałach. Lubię pośmiać się z Amerykańskich Mega Hitów lecących na Polsacie w poniedziałki, czasami oglądnę na regionalnej posiedzenie sejmu (jeżeli akurat mówi Lepper :D ), a czasami regionalną listę przebojów (można trafić na jakiś fajny, podziemny zespół jazzowy :D ).

Swego czasu na TVP2 oglądałem "Lost" i "Kryminalne zagadki...", ale teraz pozostaje mi tylko "M jak Miłość" :D .

DVD nieczęsto oglądam, bo mi się nie chce, a jeżeli już oglądam to Tarantino albo Rodriqueza ("Kill Bill", "Pulp Fiction", "Od zmierzchu do świtu", "Sin City") lub jakieś kiczowate Amerykańskie :doubt: komednie romantyczne razem z siostrą...
_________________
\,,/, (o_O) ,\,,/
 
 
     
radex 
Plutonowy


Posty: 64

Prestiż
Wysłany: 30-03-2006, 15:41   

Dicovery - Pogromcy, niedawno Szpieg , Amerykański HOTROD/Chopper
Science - Kuchenna chemia i how'its'made
TVN - Kryminalni ,czsem W11 , Shymon Majewski Show

Lubię też oglądać 24 hours (ściągam na DVD) czsami Lost
_________________
...Nestle, and Good Luck...
Ostatnio zmieniony przez radex 31-03-2006, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Vital 
Starszy sierżant
VTL


Posty: 203

Prestiż
Wysłany: 30-03-2006, 16:01   

Za zkomercjalizowanym polsatem nie przepadam,byl czas ze pokemony lecialy to sie obejrzalo:)...jak wszyscy zreszta :P ;) .TVN...szymon majewski szoł jak sie natkne.TVP3-nic,TVP2-kabarety i "na dobre i na zle",TVP1-wiadomości i wieczorynka:smurfy i muminki-aj lov aj lov aj lov :) .Ogólnie raczej tv sporadycznie.przecietnie 15 minut dziennie,tak przy okazji.
_________________
człowiek-zając rusza do boju!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group