NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PK. :D
Autor Wiadomość
Sebol 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 249

5905 Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 00:36   PK. :D

Tytuł: PK Traucers
Gatunek: Sportowa, Przygodowa itp. itd xD
Opis:
Wybieramy bądź tworzymy sobie postać własnego Traucera i biegamy przez miasto :) heh Dobra teraz to lepiej rozwinę.
Gra z widokiem od boku coś jak gra we flashu o nazwie FreeRun (http://www.funny-games.biz/freerun.html) i było by to cos podobnego własnie do tej gierki. Silnik nie trudny do wykonania ale gozej z animacjami postaci :P nie było by to coś takiego że kliknij wtedy kiedy sie wyświetla napis np. Spacja. i postać by nie biegała ciagle w prawo. Chodzi oto że to coś jak gra platformowa czyli chodzi sie w obojętnie jakim kierunku. Można było by skakać sobie po budynkach, ławkach, samochodach i czym tam sie jeszcze chce. Mógł bym robic ta gierke ale nie jestem za dobry w animowaniu a pozatym mam "PW" do ukończenia. Mógł bym tylko pomagać. A i gra musiała by byc robiona w MMF bo masa animacji będzie :P . Dodało by się też funkcję "MATRIX" czyli spowolnienie czasu tak dla efektywności. To się da zrobić tylko czeba chcieć :) a ja chcem ale nie mogem xD taka gierka to było by coś :D
ahh mażenia xD
 
     
Kaytek 
Chorąży


Pomógł: 1 raz
Posty: 293

6902 Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 00:40   

Oooo, nie. Widzę, że chcesz grupki dzieciaków, które to będą mówić innym "jakiego to ładnego gainera wczoraj zrobiłem!". W grze. Drogi Sebolu, człowieku, który zrzesza krakowskich traceurów: czy naprawdę potrzeba popularyzacji naszego pięknego sportu (sztuki?) ?

Chciałbym: ale jestem na nie. ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kaytek 03-07-2006, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Sebol 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 249

5905 Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 15:36   

Masz rację. Może zamiast robic grę można zrobic taką ENCYKLOPEDIE Traucera. Były by opisane wszystkie triki, vaulty itp. Wiesz co zbiore materiał i to wykonam. Nawet odrazu wezmę sie do roboty. :) takie cos moze pomóc Newbie oraz zaawansowanym Traucerom w tym pięknym sporcie.

Pozdro :D
 
     
bartoszwitek
Starszy szeregowy


Posty: 7

20 Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 16:38   

Twoja praca nie ma sensu Sebol... :-P Niepotrzebnie się będziesz męczył! Wszystko odnośnie Le Parkour jest tutaj: http://www.urbanfreeflow....undamentals.htm
_________________
Szukasz darmowego hostingu, lecz żaden nie jest dostosowany do Twoich potrzeb? Wypróbuj więc Yoyo.pl, najlepszy darmowy hosting w Polsce.
 
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 21:19   

Ludzie! Trochę pomysłu!
Napisz tam wszystko, co się da - w odpowiedniej oprawie i offline (strona zawsze wymaga połączenia, prawda?). Nie lubię tego sportu (lepiej nurkować z rekinami - bezpieczniej), ale oba pomysły (gra i encyklopedia) mi się podobają. Szczególnie drugi, bo nie wyobrażam sobie pierwszego w akcji :P
 
     
Kaytek 
Chorąży


Pomógł: 1 raz
Posty: 293

6902 Prestiż
Wysłany: 04-04-2006, 01:16   

Too late, Sebol. Ten pomysł jest mój: www.leparkour.pl - temat "LEKSYKON TRICKÓW". ;)
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group