NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Zręcznościowa] Pies Syrena
Autor Wiadomość
kamiledi15 
Porucznik

Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2

4852 Prestiż
Wysłany: 31-08-2018, 08:30   

Piszę tylko, żeby wspomnieć, że pod względem filmów i muzyki jestem dokładnie w połowie - jak łatwo policzyć z podpisu, mam w tej chwili gotowe 54 spośród planowanych 108. Zrobiłem to w około 3 miesiące, więc teoretycznie zostały jeszcze 3. Ale ostatnie filmiki i muzyka będą dłuższe i trudniejsze do zrobienia - wiadomo, wielki finał - poza tym został mi do zrobienia jeszcze finałowy etap, na który też mam parę pokręconych pomysłów, więc bardziej realnym terminem będzie końcówka stycznia. Oczywiście potem będę musiał to wszystko jeszcze przetestować, ale testuję na bieżąco i naprawiłem już wszystko, co udało mi się wyłapać. Testowanie więc będzie raczej na zasadzie, czy gra nie jest za trudna :D Ja ją przechodzę, ale muszę wziąć poprawkę, że nie znacie systemu gry tak dobrze, jak ja, więc pewnie będę musiał zrobić mały downgrade trudności. Nie chcę, żebyście potem pisali, że znowu zrobiłem grę ,,nie do przejścia", więc będę musiał to trochę zbalansować.
Jeszcze taka ciekawostka - jedna z postaci będzie umiała szczekać. Nie jest to Pies Syrena, tylko postać, która jest trochę bardziej "psia", niż ona, choć też nie jest w pełni psem. I znalazłem stare nagranie, jak szczekam jako dziecko, więc wykorzystałem te nagranie do tej postaci :D I tak wszystkie postacie mówią moim głosem, ale to wyszło dość ciekawie.
Tak więc jako deadline ustalam sobie koniec stycznia. Nie mogę zagwarantować, że uda mi się tego dotrzymać, ale będę się starał - jak widać, idzie mi całkiem nieźle :)

[ Dodano: 25-09-2018, 14:13 ]
Jeśli ktoś śledzi informacje w moim podpisie, to widać, że kończę właśnie muzykę - został mi już tylko jeden utwór. Co prawda długi i trudny - trwa ponad 8 minut, bo to epicki utwór do finałowego etapu - ale akurat mam urlop, więc 1-2 dni i skończę. Jeśli ktoś grał w mój Sznurek Czasu, to wie mniej więcej, jakiej muzyki się spodziewać - z tą różnicą, że tam najczęściej grał tylko 1/2 instrumenty naraz, utwory były krótkie i zapętlone. Tutaj gra znacznie więcej instrumentów naraz, a utwory są dużo dłuższe i rozbudowane. Utwory nadal są "ustne", podobne nieco do zespołu Audiofeels, ale mam trochę inny styl - przykład słychać w filmiku z intro do Psa Syreny, choć tam to jest jeszcze w miarę prosty utwór, będą też dużo bardziej hardcorowe. Brzmi to dziwnie, ale dziwna jest cała gra :D Bez obaw - nie będę śpiewał, to są tylko same instrumenty.
Oczywiście skupiając się na muzyce, musiałem zaniedbać filmy. Robiąc średnio 2-3 filmy tygodniowo, dodając urlopy, w których będę mógł posiedzieć trochę więcej, wliczając w to czas na zrobienie finałowego poziomu i przetestowanie wszystkiego jeszcze raz, myślę, że termin, który obiecałem - pod koniec stycznia 2019 - jest nadal realny, zwłaszcza, że z muzyką trochę przyśpieszyłem i w 23 dni od ostatniego wpisu zrobiłem 14 utworów, ale filmy są oczywiście bardziej pracochłonne. Choć nie gwarantuję, że uda mi się go dotrzymać, to postaram się i na razie idzie dobrze.
- filmy główne - 16 z 41 gotowe,
- krótkie filmy przegranej - 8 z 22 gotowe.

Odpowiedz do tematu