NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Minty
25-05-2007, 17:11
Saga Sceny Klikowej...
Autor Wiadomość
Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie
Posty: 380

Prestiż
Wysłany: 05-11-2005, 20:49   

Będziesz dla mnie Bedziu obojętny jeśli nie zobaczę u ciebie głupoty/dziecinności/ironii/kłamstwa/lizustwa, w przeciwnym wypadku pomyślę sobie "miałem racje żeby Ci nie przebaczyć". Bo i Tobie nie przebaczam, bo ile można?
EDIT:
Tak poczytałem od nowa posty od pierwszego i doszłem do wniosku że to co napisałeś nie było bezosobowe tylko chciałeś znowu nam zamydlić oczy. O nie! Ja się nie dam znowu nabrać na pogodną minke niewiniątka. The End.
_________________
...
 
     
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

Prestiż
Wysłany: 05-11-2005, 22:17   Dziękuję za przyjęcie mnie z powrotem !

Crazy Corkinie, Ja nikomu już nie chcę zamydlać oczu...
Wiem że to może być dla niektórych trudne mi uwierzyć po mojej szarej przyszłosci na Scenie Klikowej. A jeśli chodzi o moje wcześniesze posty w tym temacie to napisałem cala prawdę ot co. Nie mam już nic więcej do ukrycia, zaczynam na nowo jako Zwykły Klikowiec a nie jako Niszczyciel.

RomanieX, Dziękuję za szansę, do tej pory mogłem tylko mażyć że ją jeszcze kiedyś dostanę, tym razem tej szansy nie stracę. :D
Czy mogę zmienić nick na Bedziu, czy wolicie Arax ?

Post jest przywrócony po usunięciu - widać Bedziu już nie jest wdzięczny... | RomanX
Ostatnio zmieniony przez Minty 25-05-2007, 17:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 06-11-2005, 10:23   

Ja Ci też wybaczam, Bedziu ;) Sądzę że zrozumiałeś gdzie popełniłeś parę razy błąd. Ja bym jednak wolał Bedziu niż Arax :) Prosze Cie nie zawiedź mnie i innych, zachowuj się jak na Klikowca przystało.
 
 
     
Cage 
Plutonowy
Wishmaster


Posty: 84

Prestiż
Wysłany: 06-11-2005, 16:49   

Przeprosiny przeprosinami, tylko nie rozumiem po co odrazu jakieś takie sceny robić... I jeszcze o swoim dzieciństwie opowiadasz - kogo to obchodzi? Moim zdaniem wystarczyłoby normalnie i szczerze przeprosić, przyznać się do błędu i tyle... A robienie scen i pisanie wywodów bardziej mnie utwierdza w przekonaniu że coś zaraz wywiniesz.

Podsumowując: zamiast pisać posty, to po prostu się normalnie zachowuj i tyle...
_________________
http://retrocade.net/
http://ccorner.duke4.net/
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Posty: 706

Prestiż
Wysłany: 06-11-2005, 17:01   

e tam to wygląda tak, rozwalił CF, popędzili go z CP to gdzie ma pokazać teraz te swoje BBXXLL319+ ?
 
     
Mateusz 
Starszy chorąży
GT member


Posty: 437

Prestiż
Wysłany: 14-05-2006, 23:32   

Hmm... nawet nie wiedziałem Bedziu że miałeś takie ciężkie dziedziństwo... teraz co nieco rozumiem twoje zachowanie, o ile piszesz prawdę...

>>>> one year later >>>

No, ale pamiętasz tą swoją akcje na CP?? Why...? Why...? Przecież tak już tutaj się rozrzaliłeś, a jednak widać, że czasem zapominasz o rzeczach, o których obiecywałeś...

Bedziu napisał/a:
Nie odrzucajcie mnie, ja naprawdę chcę wszystko naprawić.


Nie necropostuj! / Fadex
_________________
http://romanx.webd.pl/kli...tle=Mateusz9206 Mój profil na Klikipedii.
Ostatnio zmieniony przez Fadex 16-05-2006, 08:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof


Pojedynki: tak
Steam:
Skype:
Posty: 821

Prestiż
Wysłany: 15-05-2006, 14:22   

Ja Bedziowi już dawno przebaczyłem bo nie potrafię się na kogoś gniewać dłużej niż pare sekund :) A co do reszty to powinnismy zawsze wybaczać.. a co do CC vel Alicja.. zdecyduj się czy określasz się w formie męskiej czy żenśkiej w formie pisanej.. bo niezbyt estetycznie to wygląda...
_________________
Indie since 1997.
 
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

Prestiż
Wysłany: 15-05-2006, 15:32   

Jak dla mnie to Bedizu napisał ten temat dlatego, aby uspokoić spór, który został rozpoczęty miedzy nim a resztą. W sumie się nawet z nim zgadzam, bo są tacy klikowcy. BTW Bedziu, masz glupi avatar (żart :lol: ).

/Poprawione; RomanX/
Ostatnio zmieniony przez Minty 15-05-2006, 18:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 16-05-2006, 08:00   

Fano, ona to pisała jeszcze przed ujawnieniem :)
Odkopujecie trupa?

Jak widać Bedziu kolejny (13?) raz zawiódł, przeto nie warto kontynuować tematu. | RomanX
_________________
the preacher man says its the end of time
Ostatnio zmieniony przez Minty 25-05-2007, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group