NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ćwiczenia (pakowanie)
Autor Wiadomość
Qdlaty 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 16-09-2006, 20:52   Ćwiczenia (pakowanie)

Czy ktoś z was może zajmuje się ćwiczeniami fizycznymi? (Chodzi o
"pakowanie", nie o fizykę) :) W zakresie większym niż ten ze szkoły? ;) Bo ja właśnie zaczynam... Zrobiłem sobie plan ćwiczeń itp, polecam również forum www.sfd.pl - dużo porad na temat ćwiczeń, diet itd. :)

Okładka planu ćwiczeń:
www.fantasyart1.republika.pl/plan1.jpg
Typowa strona:
www.fantasyart1.republika.pl/plan1.jpg
A tutaj fotki: (trochę rozmazane)
www.fantasyart1.republika.pl/DSCF0699.JPG
www.fantasyart1.republika.pl/DSCF0700.JPG
www.fantasyart1.republika.pl/DSCF0701.JPG
A tutaj mój aktualny stan: (zdjęcie robione specjalnie na avatar na stronę www.sfd.pl)
www.fantasyart1.republika.pl/naavka.jpg
Do tego stanu doszedłem praktycznie bez ćwiczeń:P. Wrodzone chyba jakieś...

No, oczywiście staram się również utrzymać jakąś dietę, sporo białka, mało tłuszczu, chude mięso drobiowe... Dopiero zaczynam, nie wiem, ile tak wytrzymam :doubt:

Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony przez Qdlaty 21-09-2006, 09:19, w całości zmieniany 2 razy  

Cruise 
Plutonowy
Mechwarrior

Prestiż
Wysłany: 16-09-2006, 21:21   

Ja trenuje taekwondo i wiecej mi nie trzeba :) jakies pompeje wieczorem, rozciągańsko, ciężarki, brzuszki etc.

No a co do fotek Deagle: hulkhogan to jeszcze nie jestes ale na dobrej drodze chyba kroczysz :P Pozdrawiam

Mateusz 
Starszy chorąży
GT member

Prestiż
Wysłany: 16-09-2006, 21:25   

Tak, postanowiłem nawalić wszystkich moich wrogów a szczególnie Limak team,
bo to :D

Zatem, codziennie, robie 15 pompek :P ok 50 razy sztanga macham, 50 razy
hantlami, 30 brzuszków, 33 skłony :P ( jaka liczba xD ). No a do tego w lato
jeszcze rowerem :D W ciągu trzech sezonów zrobilem 2830 km :D

bmatrix 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 16-09-2006, 22:14   

Eee... AA! Na początku myślałem że chodzi Ci o ćwiczenia z zakresu fizyki :D . Co do tematu - nie, ogółem niezbyt to lubię, jestem dość hmm... mało umięśniony i nie czynię kroków żeby to zmienić :) .

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 16-09-2006, 22:36   

Jak kolega wyżej :)
Ćwicze podstawowo w szkole + czasem jak mam ochote to troche w domu + co tydzień basen i 2 godziny na wolnej hali, ale to by móc jeść i nie tyć :)

Qdlaty 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 17-09-2006, 22:25   

No tak, Tasmpol... Co raz masz w opisie coś o pizzy. :P Już zaczynałem wątpić w brak nadwagi u Ciebie. ;) A ja dziś mam okropne zakwasy... Ueee... A jutro pewnie kolejny trening sobie zrobię. Powinny być 3-4 w tygodniu... Skoro bedę robiłco 2 dzień, będzie wychodziło na tydzień 3,5. :) Ależ ta dieta jest męcząca:P Ja się mogę raczej pożegnać z pizzami... No, może raz na miesiąc... :>

Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!

Prestiż
Wysłany: 18-09-2006, 01:24   

Ja tak robię codziennie rano i podwieczór po 30 pompek. I tak robię od początku wakacji :P a efekt jak narazie średni. Może dlatego że nie robię tego systematycznie :P ...
btw: ja też na początku myślałem że chodzi ci o fizykę XD. Dopiero jak zobaczyłem pierwsze zdj. - zajarzyłem.

Qdlaty 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 18-09-2006, 18:28   

Avenged napisał/a:
Ja tak robię codziennie rano i podwieczór po 30 pompek. I tak robię od początku wakacji :P a efekt jak narazie średni. Może dlatego że nie robię tego systematycznie :P ...

1. Systematyka przede wszystkim:) Najlepiej godzinny-2godzinny trening 3 (po jakims czasie 4) razy w tygodniu.
2. Dieta... Nie możesz wpierniczać tyle pizz, co Tasmpol:P Ciemny chleb itp Oczywiście czasem nie wytrzymuję i musze zjeść normalny chleb, jeśli nie bułkę :badgrin:

PS: Dziś dzień treninguuuu:( A ja mam zakwasy i mnie głowa boli... bu...

Mateusz 
Starszy chorąży
GT member

Prestiż
Wysłany: 18-09-2006, 18:50   

No a ja z systematycznością dałem sobie na luz, znaczy sie jak jestem baaardzo
zmęczony, to niećwicze, ale pompki i tak zrobie :P Bo kiedys jak zaczynałem, to nieważne
czy była 2 w nocy ja i tak pakowałem :P A teraz to niecwicze tylko wtedy, jak jestem
" padnięty ". Co do żarcia, jem normalnie, czasem zjem cos słodkiego i sobie nie żałuje ;)
Ważę około 50 kg ( 48 - 51 ) a wrozstu nie podam bo nie pamietam x) pozdro!

Qdlaty 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 19-09-2006, 08:28   

Ja tam mam 172 cm wzrostu i 62-63 kg... Powyżej 70kg raczej nie mam zamiaru wychodzić;)

Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!

Prestiż
Wysłany: 19-09-2006, 17:44   

Deagle napisał/a:
1. Systematyka przede wszystkim:) Najlepiej godzinny-2godzinny trening 3 (po jakims czasie 4) razy w tygodniu.

No.. takie coś nawet nie jes złe :P .
ale...
Deagle napisał/a:
4) razy w tygodniu.
2. Dieta... Nie możesz wpierniczać tyle pizz, co Tasmpol:P Ciemny chleb itp

co do diety to może se podaruję ;) . Mi nie chodzi o to żeby wyglądać jak Pudzianowski czy ktoś w tym stylu, tylko po prostu żeby "w miarę" jakoś wyglądać :D . I tak zamierzam się zapisać na basen albo coś w tym stylu. Bo to podobno dużo daję i ma się zapewnioną "systematyczność" :P . Aha, tak w ogóle to co jest dobre (najlepsze) na bicepsy :D ???

Qdlaty 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 20-09-2006, 08:51   

Jakto co? Ćwiczenia i dieta. :) Ja też nie chcę wyglądać jak Pudzian, mam zamiar tylko trochę się poprawić, do tych 35 w bicepsie, raczej nie więcej... No i ćwiczę głównie nogi, bo chcę w następnym półroczu na 60m zejść poniżej 8.0(właśnie tyle miałem tydzień temu).

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ <- tu masz różne ćwiczenia na różne mięśnie opisane... A pudzian właśnie nie ćwiczy na masę, wbrew pozorom, tylko na siłę. :) Zayuważ, że Ronnie Coleman(kulturysta) wygląda na najsilniejszego gościa na świecie: http://www.ronniecoleman.net/bigbeachsm.jpg TO TEN PO LEWEJ :D :D

A Pudzianowi w sile raczej nie dorównuje do kolan... :)

Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!

Prestiż
Wysłany: 20-09-2006, 17:58   

No ja wiem o tym :) . Kulturyści pakują i pakują w masę ciała ale tylko dla poprawienia wyglądu XD . Heh fajnie by to wyglądało gdyby ten kolo (na ty zdjęciu) poszedł na łapę z Pudzianem :P . pozdr.

Qdlaty 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 21-09-2006, 23:09   

Dziś na wfie popisałem się rzutem piłką lekarską na... 9 metrów... Pewnie 3 dostanę:P Ale za to wczoraj 270 cm (skok w dal z miejsca) skoczyłem :) I miejsce egzekwo z gościem ok 10 cm wyższym ode mnie... Jak widać, tylko nogi mam silne...:P

Mateusz 
Starszy chorąży
GT member

Prestiż
Wysłany: 21-09-2006, 23:21   

A właśnie, co fo WF'u to ja słabo biegam ( naczy się teraz
to juz w normie, tak będzie 5 - 10 sek. różnicy z kolegami
( dalekie biegi ) a bliskie to np. 1 - 5 sek. ) a grać w nogę
nie umiem totalnie xD Nie potrafie nawet porzadnie piłki złapać :P
Od czasu do czasu nawet kopnę, ale złapać? we... :P

Odpowiedz do tematu