NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Minty
14-12-2006, 18:13
[e-zin] Krzyk czyli nowa era klikowa
Autor Wiadomość
copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion

Pojedynki: tak

55382 Prestiż
Wysłany: 26-12-2006, 19:26   

misieksamgame napisał/a:
copperdragon napisał/a:
Wiem, że bardzo tego nie chcecie, ale prawda jest okrutna...

Podejście naczelnego mówi samo za siebie :doubt:.

Erm... MSG, to akurat była swego rodzaju ironia. ;)
[quote="misieksamgame"]Rzeczywiście numer dość ubogi, ale mam nadzieję, że jak się już pozbieracie do kupy, to będziecie coraz bardziej perfekcyjni, choć widzę, że wasze podejście do sprawy nie wróży nic dobrego...
Patrz wyżej. ;) Nie oszukujmy się, ten numer to nie jest rewelacja, ale to, co napisałem w zacytowanym przez ciebie fragmencie nie oznacza jeszcze, że nie mam zamiaru tego udoskonalać. :madugly:

PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

22921 Prestiż
Wysłany: 26-12-2006, 20:03   

-Są mocne?
-Panie, daj pan spokój i bierz tą broszurkę - odpowiedziała jak zawsze życzliwa kioskarka.
PoW zerknął na Krzyk.
Krzyk zerknął na PoWa.
Kosz wzbogacił się o kolejny numer.
A śnieg wciąż nie padał.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

40013 Prestiż
Wysłany: 26-12-2006, 20:05   

copperdragon napisał/a:
Erm... MSG, to akurat była swego rodzaju ironia.

Nie "ironiuj" ze spraw, które na to nie zasługują. Jakby wyglądał ślimaczek, jakbyśmy wszystko brali na jaja (erm...)? Niewiele lepiej od Wrzaskuna, wierz mi, ale dzięki temu że się przykładamy i mamy kilka "seryjnych" artykułów, to jest jak jest :D

ciapek 
Sierżant

1663 Prestiż
Wysłany: 26-12-2006, 21:38   

Zabawię się w Powa.

Ciapek oderwał się od świątecznego stołu, aby zobaczyć czy w internecie niepojawiło się trochę nowych śmieci. I co? No jasne, że się pojawiło! Ciapek zaczął dokładnie przeglądać te bezużyteczne śmieci i gdy miał już wrócić do stołu zobaczył, że w samym rogu kosza leży Krzyk. Ciapek bardzo się ucieszył, ale gdy tylko go otworzył zobaczył, że brakuje tam ukrytego "Pśfe" i wewnętrznego "Fuuuj"! Gdzie podziały się genitalia tej gazety? :oops: Ciapek użwiadomił sobie, że to jego "artykóły" były tymi genitaliamy, które to obcięto naszemu kochanemu zinowi! Dlatego Ciapek oficjalnie prosi, aby jego teksty niepodlegały korekcie.

Mateusz 
Starszy chorąży
GT member

16663 Prestiż
Wysłany: 26-12-2006, 22:04   

www.m9206.cba.pl/krzyk.rar - wrzaskun

ciapek napisał/a:
Gdzie podziały się genitalia tej gazety?

Warna dla tego zboczucha!
Chyba zostanę redaktorem, bo jak widzę krzyka to z brechu co o mało
nie padłem xD

:madugly: :madugly: Domi, autyrku o bałwanku wymiata xD :D :D

copperdragon 
Bohater

55382 Prestiż
Wysłany: 27-12-2006, 00:07   

Ech, PoW, zawiodłem się na tobie, dotychczas w twoich historyjkach była konstruktywna krytyka, a teraz...
MSG: a czy moje teksty w tym numerze świadczą o moim, że tak to ujmę, olewactwie? Można powiedzieć, że ten 5 nr to tak naprawdę jest dopiero pierwszy numer reaktywacji Krzyku. A raczyłbym zauważyć, że ten numer tworzyły praktycznie 2 osoby: ja i Dominika. A to, co napisałem, było ironizowaniem nie Krzyku, tylko waszego podejścia do tego e-zinu. Od razu zaznaczam, że nie chcę tutaj uogólniać, ale sam chyba przyznasz, że wielu (nie wszyscy!) użytkowników NB raczej nie jest zbyt przychylnych Krzykowi.
Ciapek: gdybym się zastosował do twojej rady, udowodniłbym, że MSG ma rację. :P
M9206: a proszę cię bardzo, jak napiszesz jakiś próbny tekst (art, reckę itp.) i będzie on spełniał odpowiednie wymagania, to z chęcią cię przyjmę. ;)

PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

22921 Prestiż
Wysłany: 27-12-2006, 01:50   

Tymczasem gdzieś w odległej galaktyce...
-Ech, PoW, zawiodłem się na tobie, dotychczas w twoich historyjkach była konstruktywna krytyka, a teraz...
-You're not ready to learn the truth.*
-Zamiast cwaniaczyć cytatami lepiej byś powiedział prawdę.
-Jak chcesz, Luke, jestem twoim ojcem...
-Nieeee!
-No dobra, żartowałem. :madugly: The truth is out there.**

PoW zerknął na Krzyk. Okładka przypominająca ubraną "trendy" gwiazdę disco-polo cudownie kontrastowała z betonową szarością tła, jaka mogła przywodzić na myśl bloki z wielkiej płyty.
To nie był już ten krzyk co kiedyś.
-Już na dnie, a on dalej tonie. - pomyślał Power przeglądając jeszcze bardziej ubogą niż zwykle szatę graficzną. -Tym razem zacznę od deseru.
Komiks jednak był tragiczny do tego stopnia, że wszelkie resztki dobrego nastawienia odfrunęły razem z poczuciem humoru rysownika na wyspy Galapagos, gdzie zaczną nowy żywot wraz z kolonią żółwi. Nawet cytat jego własnej wypowiedzi w dziale rozrywka nie uratował sytuacji. PoW prawie poczułby się urażony, że jego nick został umieszczony w czymś tak niezabawnym. A może to właśnie żart autora? Może tytuł "Rozrywka" to tylko ironia?
Przegląd stron nie zaliczył corocznego przeglądu.
Raport z Globalnej Wojny nie zdał należycie raportu.
Recenzje przy tych z Winniczka wyglądały jak sklep z adidOsami koło salonu Kiana.
A to wszystko w brzydkim, niechlujnym opakowaniu.
Przykro mi - pomyślał PoW.
Krzyk zerknął na PoWa.

-I pomyśleć, że wcześniej tego nie zauważyłem.
-Nie mogłeś copper, jesteś biały.
-A poza tym to wszystko działo się w ułamku sekundy, skąd mogłem wiedzieć, że trzeba zwolnić taśmę... No dobra, masz jakąś radę?
-Porozmawiaj z nią.
-Ale ona jest w sanatorium, od dwóch lat się nie odzywa.
-...Miałem na myśli redakcję. Potrzebujecie nowych pomysłów.
-Mam jeden.

-Siedzenie w Barze to dobry pomysł, ale to wam nie pomoże.
-Tak? No dobra, obiecuję, że będzie lepiej. O, cześć Frytka!
We Wrocławiu też nie padał śnieg.

*Nie jesteś gotów aby poznać prawdę.
**In Vino Veritas (W winie prawda siedzi).

ciapek 
Sierżant

1663 Prestiż
Wysłany: 27-12-2006, 15:14   

Teraz to Krzyk wygląda jak jakis "Produkt Ślimakopodobny"

kuber24 
Plutonowy

616 Prestiż
Wysłany: 27-12-2006, 19:43   

ciapek napisał/a:
Teraz to Krzyk wygląda jak jakis Produkt Ślimakopodobny

Zgadzam się z tym. Krzyk już nie wygląda tak jak Krzyk. Chciałbym wrócić do roli grafika, a także pisać recenzje, jak kiedyś. W głównej mierze to tylko Ja i Ciapek zajmowaliśmy się dawnym krzykiem, nie pozwolimy, aby e-zin stał się innym pismem innych redaktorów dlatego chcę dalej zajmować się nim.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

40013 Prestiż
Wysłany: 27-12-2006, 19:47   

Podziwiam twoje ambicje. Naprawdę nie wnikam w to, co się stało z poprzednią redakcją Krzyku, ale od początku wiedziałem, po poprzednim składzie (naprawdę, nie wytykajmy palcami), że to nie przyniesie tak ogromnej sławy jak ślimaczek. Nie chodzi mi tu o to, że którykolwiek z redaktorów jest jakiś słaby w klikach, czy w pisaniu tekstów, ale ma zbyt małe doświadczenie, by uczestniczyć na wysokim szczeblu projektu, jakim jest zin. Brak doświadczenia równa się ciągłe zmiany, chwiejność w pracy załogi i chwiejność w elementach gazetki. W końcu ludziom, którzy w większości są konserwatywni się to znudzi i przestaną was czytać, a to Wam się nie spodoba, nie będziecie podniesieni na duchu, i zamkniecie interes.

ciapek 
Sierżant

1663 Prestiż
Wysłany: 27-12-2006, 21:03   

Bardziej podobał mi się Krzyk w starej wersji :doubt:

copperdragon 
Bohater

55382 Prestiż
Wysłany: 27-12-2006, 21:15   

Ciapku - pocieszę cię. Mi również stara wersja Krzyku, jeśli chodzi o treść i szatę graficzną, bardziej mi się podobała. Tylko przemiany w redakcji spowodowały, że 5 nr nie do końca wyszedł (choć mam nadzieję, że wbrew opinii PoWa nie jest tak, że do końca nie wyszedł ;) ).

Dlatego, zamiast myśleć, że "jest źle, więc lepiej olać", wolę podchodzić do tej sprawy tak, że "jest źle, więc trzeba się postarać, żeby następnym razem wyszło lepiej".

Ps. MSG: nie jest jeszcze tak do końca źle... mimo wszystko ci konserwatywni są głównie na NB, a ci mniej konserwatywni na pozostałych forach... podnoszeniem na duchu zajmują się właśnie ci mniej konserwatywni... :P

ciapek 
Sierżant

1663 Prestiż
Wysłany: 27-12-2006, 23:33   

Ja tam Krzyczku nieolewam, bo przecież zrobiłem już komiks do szustego numeru.

drc 
Plutonowy

381 Prestiż
Wysłany: 28-12-2006, 22:20   

ciapek napisał/a:
zrobiłem już komiks do szustego numeru.

i może na tym poprzestań. Również nie wnikam w to, co się stało, tylko zastanawiam się, jak można było wypuścić coś tak niedopracowanego. Brzydkie to to to i jakieś takie przy krótkie.

Przyganiał kocioł garnkowi... | RomanX
Ostatnio zmieniony przez Minty 05-01-2007, 11:47, w całości zmieniany 3 razy  

ciapek 
Sierżant

1663 Prestiż
Wysłany: 04-01-2007, 19:10   

Co ma znaczć ogłoszenie na stronie Krzyku? :???:

Cytat:
Witaj! Znajdujesz się na oficjalnej stronie dwutygodniowego e-zinu Scene Review. Pobierzesz stąd najnowsze numery, dowiesz się kto jest w redakcji... Jednym słowem dowiesz się wszystkiego o SR! A może i Ty zostaniesz redaktorem, hm. kto wie. :)

Scee Review? Ja chcę mój stary Krzyk, widzę, że pismo zchodzi na psy. Chyba wyjdę z nowym e-zinem bo teraz corazmniej mi się to wszystko podoba, Krzyk miałbyć inny, miałbyć niszowy! Miał być dla gorszych i mniej znanych klikowców, miał być czymś totalnie innym niż Ślimaczek, teraz to jest tak jak już wcześniej pisałem "Produkt Ślimakopodobny"...

Odpowiedz do tematu