NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
WWE, CZW itp.. czyli wszysto z Wrestlingiem :)
Autor Wiadomość
Sebol 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 02-02-2008, 23:00   WWE, CZW itp.. czyli wszysto z Wrestlingiem :)

Ktos z was ogląda czy cos? Np. gale z WWE SmackDown? a moze ktos hardcorowy i woli CZW? :D

Co myslicie o tych walkach? Jak dla mnie wrestling jest swietny. Przewaznie oglądam gale co piątek WWE ale CZW tez niezle choc nie leci w TV...

Gdyby ktos z was nie wiedzial co to CZW to juz mówie:
Są to najbrutalniejsze walki jakie wogole wymysliono. Pełno krwii, rózne narzedzia tortur itp. miodzio :ugly: Mam tu filmik z CZW (Uprzedzam, bardzo brutalny ale dobrze ukazuje tą federacje) KLIK DO ZOBACZENIA FILMIKU :D

Ogólna dyskusja na temat Wrestlingu.
Mój ulubieniec z WWE to Rey Mysterio a po nim Batista. Dwa The Best Kolesie!

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 02-02-2008, 23:36   

Lolz, jak kolesia przegranego zamiast pomidorami to krzesłami.. :D
Widziałem kiedyś film z walk w klatce na śmierć-i-życie, i nie chcę więcej widzieć..

cx 
Starszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 03-02-2008, 12:53   

Sadyści... z was :P

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 03-02-2008, 15:53   

I kto to mówi? Fan Simsów :) Sadysta to mało powiedziane.

On topic: Nie oglądam niczego takiego. Z wrestlingu, z tego, co mówisz, wkrótce będą robić walki gladiatorów (znaczy się, na piaszczystej arenie, ze zwierzętami itp.) :P To wszystko barbarzyństwo i nie w moim guście.

Sebol 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 03-02-2008, 16:45   

heh :D a Ultimate Fighting Championship (UFC)? troche denne jak dla mnie.. Niby sie leją nieźle ale wiekszosc to takie tulenie :D
Lubie czasami boks pooglądac ale i tak nie przepadam.
W tym roku moze juz zawita u nas WWE bo ma byc... W Angli, Francji i we Włoszech załozyli w tamtym roku. W Tym pewnie Niemcy i Polska :D będzie mozna sie uczyc Wrestlingu. W3333 super! :]

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 03-02-2008, 17:34   

Sebol napisał/a:
wiekszosc to takie tulenie

No racja, tego chyba nikt nie znosi :P Płacą gościom kupę forsy właśnie po to, żeby się prali (nawet nie muszą wygrywać), a tu takie obmacywanki jakieś ;P

cx 
Starszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 03-02-2008, 18:33   

Sebol napisał/a:
będzie mozna sie uczyc Wrestlingu
Mhm... żeby mieć całą skórę z twarzy obdartą, jak na początku tego filmiku. Szczerze mówiąc już filmy Bazyla Turbomuczacza są mniej brutalne (rzucał chomikami o ścianę, wkładał je wysmarowane mięsem do wiadra z wygłodniałymi szczurami, wieszał je na szubienicy własnej konstukcji etc.).

PS. Żądam usunięcia tematu.

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 03-02-2008, 19:41   

Nie przesadzajmy, w treści tematu nie ma nic demoralizującego, a przy linku jest ostrzeżenie.
Facet na początku filmiku nie miał twarzy obdartej ze skóry, tylko mocno poharataną i zakrwawioną.

Sebol 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 04-02-2008, 09:08   

Cubix: to przeciez nie jest jakas masakra z niewiadomego powodu. Sport to sport. Nie uznali tego za nielegalne wiec wolno im. To dla nich taka alternatywa z CZW bo do WWE by ich nie wzieli. W TV puszczac tego nie chcą bo oni są zbyt hazardowi. W boksie tez sie okładają i to porządnie wiec tez powinni byli go zakazac heh.
Ten koles na początku miał nie całą twarz.. ogladałem tą walke. Na poczatku dostał swietlówką w twarz a potem ten koniec rozwalony co tamten miał w ręce dźgał nim go po czole i dlatego tak miał zakrwawiona twarz heh. Raz do roku organizują taką Gale Tournament Of Death . Najbardziej znana dla CZW :D Nieraz tam płoneli żywcem oblani bezyna i zapaleni. Widzialem z tego troche filmów. Najlepsze jest to ze nawet dzieciaki widziałem na widowni wtedy xD Na tej gali nie ma tych band z gumy na około ringu tylko drut kolczasty jest.
Albo tez gala Cage Of Death. Walczą w klatce pełnej róznych broni i nawet sama klatka jest bronia.

Ale ja i tak jakos wole WWE. Fajni zawodnicy są i nieraz niezłe akcje :) krew tez sie nie raz poleje.

Edit:
Przypomniałem sobie cos. Mówiłes Tasmpol ze ogladałes walke na smierc i zycie. FMW w Japoni organizuje Deatch Match'e :D mi sie nie za bardzo podoba... jakies to drentwe... Niby te druty kolczaste itp. ale nie wyglada jak taka powazna walka...

[ Dodano: 21-02-2008, 20:44 ]
Daje tu wam kilka filmików z najbardziej niebezpiecznymi movesami.
Prawie kazdy konczy sie tym ze przeciwnik mdleje :)

http://www.youtube.com/v/BorFv_S01II

http://www.youtube.com/v/fU6Rc-jXHHo

http://www.youtube.com/v/zPs76eF7eoM

:D

[ Dodano: 21-02-2008, 21:18 ]
O..

To dla hardcorowców! :) Filmik z ECW. Uwielbiam to!!!!! :>
http://pl.youtube.com/watch?v=nRJdas8_aPE

Odpowiedz do tematu