NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Earthworm Jim - serial
Autor Wiadomość
kamiledi15 
Kapitan

Steam:

Prestiż
Wysłany: 25-11-2005, 15:19   Earthworm Jim - serial

Mam wsyzstkie 23 odcinki tej kreskówki, ale ciężko ją spolszczyć ze słuchu. Gdybym chociaż miał tekst, byłoby dużo łatwiej. Kiedyś jakieś 10 lat temu, ten serial leciał w telewizji z polskim lektorem. Czy da się jakoś zdobyć taką wersję? Albo napisać do telewizji, żeby go powtórzyli? Teraz powtarzają na TVP1 Smerfy, a na TVP2 Scooby Doo, może to też by powtórzyli? A może ktoś z was to ma i zna dobrze angielski?

PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

Prestiż
Wysłany: 25-11-2005, 15:42   

Hmm, a może, skoro tak ci na tym zależy pozwolisz nam ściągnąc jakiś odcinek, to go wszyscy z forum pomogą tłumaczyć w miare możliwości i chęci.

kamiledi15 
Kapitan

Steam:

Prestiż
Wysłany: 25-11-2005, 16:00   

No dobra... Ściągałem go przez torrenta, na programie BitComet. Jak ktoś wie, co to jest, to mogę go komuś wysłać (zajmuje kilkanaście kb) i ten ktoś by go wrzucił na serwer, ok? Bo ja zawsze miałem problemy z wrzucaniem czegoś na serwer, nigdy nie mogłem znaleźć żadnego dobrego, a przerobiłem ich już wiele, jedyny, który mi działa, to Darmoland, ale niektórzy nie mogą przez niego ściągać plików. Przez tego torrenta można ściągnąć wsyzstkie odcinki + parę filmików, jak je tworzyli, wszystko w avi, jak macie BitComet, to we właściwościach zaznaczacie, które chcecie ściągnąć. Prosto, łatwo i przyjemnie.
PS: Zakładam, że wiecie, co to są torrenty. Wszystkie odcinki razem zajmują ok. 2 gb, ale będę się cieszył z każdego przetłumaczonego odcinka. Dam wam 1/23 mojego prestiżu za każde tłumaczenie (na razie nie jest za duży, bo jestem na tym forum ok. tydzień, ale szybko go zwiększę). Czyli, jak ktoś przetłumaczy wszystko, dam mu cały prestiż.
PS2: 2 odcinki już przetłumaczyłem, ale tylko dlatego, że znalazłem angielskie napisy do nich w necie, więc nie było trudno). Więc komu mogę wysłać 23,6 kb-ajtowego torrenta?

PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

Prestiż
Wysłany: 25-11-2005, 16:27   

Ja mam zablokowane p2p wiec torrenta niestety nie pobiorę, ale sporoboj wrzucic odcinek na http://www.megaupload.com/

kamiledi15 
Kapitan

Steam:

Prestiż
Wysłany: 25-11-2005, 16:41   

Ale mam wolny internet, jeden odcinek wrzucałby się kilka godzin, a takiego torrenta wrzucę w klika sekund. A torreny się pobierają przez p2p? Myślałem, że mają jakąś oddzielną sieć. Torrenta spróbuję wrzucić na ten megaupload.

[ Dodano: 2005-11-25, 16:48 ]
Udało się, fajny serwer, oto link do torrenta:
http://www.megaupload.com/?d=7O3U5AGF
Wszystkich chętnych, którzy mogą ściągać torrenty, zapraszam do tłumaczenia :D
Najmniejszy odcinek ma 48 mb, a największy 139, więc wysyłanie każdego oddzielnie to samobójstwo :evil:
NIe tłumaczcie ,,Queen What's-Her-name" i "Opposites Attack", już mam ich tłumaczenia.

[ Dodano: 2005-11-25, 17:44 ]
No więc jak, podejmie się tego ktoś?

Odpowiedz do tematu