NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czy spolszczać MMF2??
Autor Wiadomość
Dzedaj 
Starszy kapral

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 19:57   Czy spolszczać MMF2??

Znalazłem program na którym można spolszczyć cały MMF2, czy chcecie abym spolszczył MMF2??
Znam dobrze Angielski i mogę przetłumaczyć cały program, piszcie tu co sądzicie o tym ;)

Ploo 
Chorąży

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 20:04   

Nie widze powodu. Jezyk Angielski jest prosty, a uzywajac Angielski program mozesz sie cos nauczyc. Mi wogole nie zalezy, gdyz uzywam jezyka Angielskiego na codzien mieszkajac w Anglii ale jezeli innym na tym zalezy to prosze bardzo.

Plooscva :D

Dzedaj 
Starszy kapral

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 20:12   

Tylko że ja znam dobrze angielski i taki program mnie niczego nie naucz :P ponieważ co tam pisze to ja wiem ;) nawet potrafię przetłumaczyć

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Pojedynki: nie
Steam:

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 20:15   

Nie będe tego używał, mój angielski wystarcza, aby cokolwiek zrozumieć, ale kiedyś było inaczej ;)

Jakim 
Młodszy chorąży
Mjuzik Mejker

Pojedynki: tak
Steam:
last.fm:

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 20:16   

Ale polski słabo znasz ;].

Spolszczając MMF-a, dajesz do zrozumienia, że uczenie się języka angielskiego jest zbędne i nieprzydatne. Podnośmy standardy.

mrx 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 20:21   

Spolszczenie jest dobrym pomysłem. Niektórym osobom wygodniej jest obsługiwać w jezyku polskim. A kto chce mieć MMFa2 po angielsku nie musi instalować spolszczenia! ;)

morty 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 20:28   

mrx napisał/a:
Spolszczenie jest dobrym pomysłem. Niektórym osobom wygodniej jest obsługiwać w jezyku polskim. A kto chce mieć MMFa2 po angielsku nie musi instalować spolszczenia! ;)

Polonizacja jest złym pomysłem. Nie jest to program trudny w obsłudze, masowy*, sprzyja totalnemu noobowaniu. Nie i jeszcze raz nie. A znajomość "bardzo dobra" angielskiego wcale nie jest gwarantem jakości (i to nie chodzi mi o jakieś certyfikaty czy coś) - nawet Excel ma karygodny błąd w tłumaczeniu wartości statystycznych (w pewnym momencie moda jest nazwana przez program jako.... "tryb"...) - a raczej Offica to akurat fachowcy polonizują....

mrx 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 20:36   

Ja korzystam ze spolszczonego TGFa i nie wyobrażam sobie jakby był on po angielsku! Jak Dzedaj by zrobił spolszczenie to napewno wiele osób by z tego skorzystało. A komu sie nie podoba pomysł to nikt mu nie każe korzystac z tego spolszczenia!! :-P

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 20:43   

Spolszczenie MMF 2 to jest całkiem dobry pomysł... o ile spolszczone zostaną również wszystkie dodatki. Powodzenia, może zdążysz przed premierą MMF 3 xD

Tak poza tym, to chyba Bedziu coś takiego robi(ł).

Dzedaj 
Starszy kapral

Prestiż

Zauważyłem też że przez ten program można spolszczyć nawet Extensiony :P

quick-fire 
Kapral

Prestiż

WOW! Takich programów jest dużo. Jak chcesz to spolszczaj. Ja od jakichś 3 tygodni sobie sam dla siebie spolszczam (powolutku).

mrx 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 21:00   

Jak zrobisz to spolszczenie to bedziesz pierwsza osobą która spolszczyła ten program ;)

Dzedaj 
Starszy kapral

Prestiż
Wysłany: 17-03-2007, 22:19   

morty ma rację, nie należy spolszczać prostego programu a jeśli ktoś chce spolszczyć to program nazywa się
"Restorator 200x" x= 6 , 7

jarlfenrir 
Generał brygady

Prestiż
Wysłany: 18-03-2007, 00:33   

Ja tam nic nie mam przeciw spolszczeniu, chociaż sam bym go nie używał, a to z dwóch powodów: nie mam pełnego zaufania do spolszczeń, czasem są błędy (w jakimś programie jedną opcję przetłumaczono dokładnie na odwrót, chyba w metapadzie), a drugie to, że MMFa znam już całkiem nieźle. Myślę, że połapałbym się, choćbym go miał po rosyjsku.

mrx 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 18-03-2007, 15:57   

zlezy jak kto woli. Ja np. lubie miec po polsku.

Odpowiedz do tematu