NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Minty
19-03-2007, 22:21
[Symulator] Symulator BUS'a w 3d!
Autor Wiadomość
Tasmpol 
Bohater
young god

Główny edytor: MMF2

Prestiż
Wysłany: 19-03-2007, 21:24   

Przypomniało mi się co niedawno czytałem o kolesiu, który robił kinowy film Dragon Ball, nadzorowany przez gościa z TVN7. Po prostu czuję, że to lipa - liczby wydają się podane ot tak, by były duże, screeny to po prostu rendery z Google KetchUp, a nie screeny z gry, nic konkretnego.. Dałbyś sobie spokój z takimi żenami. :|

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może

Prestiż
Wysłany: 19-03-2007, 21:40   

Ja tam nie wiem, czy to fake, czy nie... załóżmy nawet, że nie.

Ale...

...od kiedy Cenega coś produkuje?

morty 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 19-03-2007, 21:50   

Tasmpol napisał/a:
Przypomniało mi się co niedawno czytałem o kolesiu, który robił kinowy film Dragon Ball, nadzorowany przez gościa z TVN7. Po prostu czuję, że to lipa - liczby wydają się podane ot tak, by były duże, screeny to po prostu rendery z Google KetchUp, a nie screeny z gry, nic konkretnego.. Dałbyś sobie spokój z takimi żenami. :|

Google SketchUp sam nie renderuje projektów - potrzeba do tego zewnętrznego plugina.

Jak dla mnie jest to 100% głupi żart.

Stankol 
Bohater
McO: the noob

Główny edytor: MMF2 Dev

Prestiż
Wysłany: 19-03-2007, 22:00   

Dobra, to po kolei. Cenega nie produkuje gry, Cenega, a konkretnie kolega pracujący w oddziale Cenegi w Łodzi zobowiązała się, że jeśli gra będzie taka, jak mówiłem mu - będzie gry z "Kolekcja Klasyki" (wyłącznie zniszczone, czyli te, które nie mogą być w sprzedaży np. z powody pęknięcia pudełka itp.).

Taaak, grafika to SketchUp pr0 + 3ds max, w SU pr0 zrobiłem sobie ogólny zarys, w 3ds'ie dokończyłem.

Nie odpowiedziałem na to pytanie... bo tak, nie robię tego w klikach, a patrząc teraz na regulamin - złamałem go. W czym zatem robię? Blitz Basic 3d

Screeny to screeny Z GRY.

Pokazówka silnika? Powiedzmy, że za 2 tygodnie powinien być.

"szamanienie"... tak, i jeszcze "Sribia" była. Co do szamanienia... cóż, no szamanienie. Sribia? Z tym do Zamba, i zapytajcie się od ilu tygodni go proszę od grafikę (w sensie on cały czas się tłumaczy, że miał randkę, że szkoła itp. :roll: ), i pokazuję mi silnik, może nie gotowy w 100%, ale na pewno grywalny.

Śmiejcie się dalej, a ja proszę o przeniesienie tematu do "offtopic", bo już aferę zrobiłem, a o to przecież chodziło. W sensie, żeby oczekiwali gry ;p.

EDIT: Jakim - imię i nazwisko gościa - Marcin Tober

Jakim 
Młodszy chorąży
Mjuzik Mejker

Główny edytor: GameMaker
Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 19-03-2007, 22:21   

Stankol napisał/a:
EDIT: Jakim - imię i nazwisko gościa - Marcin Tober

Tyle mam do powiedzenia.

Zwrócę honor, jeśli Twoje słowa okażą się prawdziwe. Na razie nie mam podstaw, by Ci wierzyć ;) .

Stankol 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 08:41   

ehh ;p Czy ty człowieku myślisz, że każdy pracownik cenegi będzie na ich stronie, czy gdzieś indziej w necie?

Ploo 
Chorąży

Główny edytor: MMF2

Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 09:30   

Stankol napisał/a:
ehh ;p Czy ty człowieku myślisz, że każdy pracownik cenegi będzie na ich stronie, czy gdzieś indziej w necie?

Moze i nie, ale jak Stankol mowi nie mam najmniejszej podstawy aby ci wierzyc, a szczegolnie po tych wzsystkich twoich klamstewkach i wymyslaniu. A wiec prawdopodobnie wymysliles. :P

Plooscva :D

Poprawione | Fadex
Ostatnio zmieniony przez Fadex 20-03-2007, 11:44, w całości zmieniany 2 razy  

zetcom 
Młodszy chorąży
Grafik 2D

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev

Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 14:20   

Stankol napisał/a:
Nie odpowiedziałem na to pytanie... bo tak, nie robię tego w klikach, a patrząc teraz na regulamin - złamałem go. W czym zatem robię? Blitz Basic 3d
Miałem kiedyś okazję tworzyć w tym środowisku, ale niestety wyrównało się to z nauką w szkole Turbo Pascala i aby mi się nie mieszało, odstawiłem Blitza, ale to jest naprawdę potężne narzędzie. Widziałem naprawdę niezłe tytuły w nim stworzone, w tym nieźle zapowiadający się War Angels Hamisha, który wcześniej pracował w FAIND.

Dominika 
Sierżant

Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP

Prestiż
Wysłany: 29-04-2007, 11:08   

Takie małe pytanko, pracownicy z Cenegi połamali Ci ręce, dlatego że się nie wyrobiłeś z terminem?

Cytat:
Pokazówka silnika? Powiedzmy, że za 2 tygodnie powinien być.

Powiedz, jakim kalendarzem się posługujesz?

Stankol 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 29-04-2007, 15:05   

Lol! Wejdź może na symulatorautobusu.pl/forum i tam sobie zobaczysz ;/

Natie 
Bohaterka

Główny edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 29-04-2007, 15:10   

No i nic tam nie ma (zupełnie jak bym widziała jedno z nowopowstałych for klikowych) i widać dodatkowo że nie ty tworzysz tylko jesteś na liście jednym z developerów. Rotfl.

Stankol 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 29-04-2007, 15:18   

Trudno żebym sam tworzył komercyjną grę. Sorki - publicznie alfy wstawić nie mogę. Wbijaj na pw.

Odpowiedz do tematu