NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwny mid
Autor Wiadomość
kamiledi15 
Kapitan

Steam:

Prestiż
Wysłany: 10-12-2005, 16:41   Dziwny mid

Mam dziwny problem. Ściągnąłem mida z internetu. Ma linię melodyczną zamiast słów i jest fajnie. Ale jak się przewinie kawałek dalej lub wcześniej, to linia melodyczna po prostu ZNIKA. Utówr leci dalej bez linii melodycznej. Słychać ją tylko, jak się puści go od początku do końca bez przewijania. Również, jak się wgra mida na komórkę, linii melodycznej w ogóle nie słychać, co jest dziwne. Co mogę zrobić?
To ten mid, wrzuciłem go na serwer:
http://www.megaupload.com/?d=B36BED1F

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 10-12-2005, 18:34   

U mnie taka anomalia nie występuje. Powinieneś jednak wiedzieć, że brzmienie midów zależy w dużym stopniu od karty dźwiękowej, która "ulepsza" oryginał. Na starych kartach mid brzmi inaczej, niż na nowszych.

kamiledi15 
Kapitan

Steam:

Prestiż
Wysłany: 10-12-2005, 21:24   

To znaczy, że u ciebie jest linia melodyczna, czy nie? Przewijałeś utwór wcześniej i później? Linia melodyczna zaczyna się od 21 sekundy. U mnie wszystko działa normalnie, dopóki się go nie przewinie, więc to chyba nie wina karty dźwiękowej. Poza tym wszystkie inne midy działają normalnie, a mam ich dużo. Zresztą to nie wyjaśnia, czemu na telefonie także nie ma linii melodycznej.
I jeszcze coś: próbowałem programem wyciszyć wszystkie ścieżki. Nic nie było słychać, ale linia melodyczna leciała dalej, choć nie powinno być jej słychać! Oczywiście po przewinięciu nadal znikała i panowała już głucha cisza. Również, jak pozamieniałem wszystkim ścieżkom instrumenty, to w linii melodycznej nic się nie zmieniło. Co to może znaczyć i co mogę zrobić? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Jak nie wierzycie, mogę wam nagrać jakimś programem, Sound Recorderem, czy coś w tym rodzaju.

k@rgul 
Sierżant

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 10-12-2005, 21:33   

RomanX napisał/a:
U mnie taka anomalia nie występuje.

Kamileidi15 chyba RX jasno napisał....
A u mnie też jest OK...

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 10-12-2005, 21:37   

Hm, a mógłbyś nagrać tym rejestratorem? Bo ciekawi mnie jak to brzmi - i może się sprawa rozjaśni, gdy będzie to słychać.

kamiledi15 
Kapitan

Steam:

Prestiż
Wysłany: 11-12-2005, 18:04   

Eee... Coś mi nie chce działać rejestrator dźwięku, pokazuje, że nie jest zainstalowane żadne urządzenie dźwiękowe, nie wiem, o co chodzi.

bmatrix 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 11-12-2005, 18:25   

Chodzi o mikrofon. [10 znaków]

kamiledi15 
Kapitan

Steam:

Prestiż
Wysłany: 11-12-2005, 18:59   

Nie, już nie raz go używałem i można nim nagrywać dźwięki z kompa, nie trzeba mieć głośnika. Właśnie zauważyłem, że w ogóle mi głośniki nie działają, cały dźwięk mi wysiadł. Rano mi wyłączyli światło, nie mam pojęcia, co się stało. Jutro przyjdzie facet do naprawy i zobaczymy.

[ Dodano: 2005-12-12, 17:01 ]
Dobra, nieważne, ściągnąłem inną wersję i działa dobrze. Mimo wszystko ciekawa sprawa z tym midem... Wszystkim oprócz mnie dziala dobrze?

Odpowiedz do tematu