NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Głupia kłótnia o CGA
Autor Wiadomość
k@rgul 
Sierżant

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 26-12-2005, 23:28   Głupia kłótnia o CGA

/Dotyczy tego ogłoszenia; RomanX/

Żenujące kradzież pomysłów... Nie popieram...
Ostatnio zmieniony przez Minty 06-09-2007, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  

konto usunięte
Dezerter

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 00:07   

Tak, ja też tego nie popieram !!! Liberum Veto !!!

Jako pomysłodawca i twórca CGA (Click Games Archive) informuję cię Mateuszu209
iż nie możesz użyć nazwy Click Games Archive i skrótu CGA lub też porównywać twoją stronę do byłego CGA... Nazwa jest już zastrzeżona na PSK, pomysł zresztą też...

Jeśli nie chcesz mieć potem kłopotów na PSK to odpuść sobie wskrzeszanie CGA,
ponieważ ja jestem "Ojcem" CGA i ja mogę je tylko wskrzesić...
A mam zamiar je wszkrzesić, ale po wydaniu gry BBF która wyjdzie jeszcze tego roku.

A pozatym, tak jak to wspomniał K@rgul, jesteś żenującym złodziejem pomysłów !
Na twoim miejscu bym ściągnął tę stronę z Online, póki nie wpadniesz w bagno...
Ale jeśli chcesz być nielubianym na PSK lub być oskrażonym o plagiat i złodziejstwo pomysłów to proszę prowadź dalej tą stronę...
Ale nic dobrego z tego potem nie wyniknie...

Slawo 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 00:30   

Ja jestem pełen podziwu za chęci robienia dobrze dla tzw. PSK.
Nie mogę natomiast zrozumieć dlaczego:

1. Reaktywujesz niby CGA i zcom nie pytając się o zdanie właścicieli "licencji", nie mówiąc o zgodzie ? Czy jakbym jutro zreaktywował Forum Efactory albo Click Portal Forum gdy go nie było 2 tygodnie to byłoby w porządku ?

A wiedz, że jeśli idzie o "licencję" Mega Kolekcji Gier Klikowych znanej dzisiaj jako zcom - to miałbyś na 100% zgode ode mnie, ale ... nie zapytałeś :(

2. Nie miałeś zgody na wykorzystanie "licencji" a na dodatek robisz serwis na tym samym cmsie ? i tym samym stulu ? co było CGA za najlepszych czasów ?

No ja jeśli bym reaktywował CPF czy FEF to bym zrobił je w takim stylu aby nie kojarzyły się z poprzedniczkami.

OK. Kłóćcie się zdrowo z Bedziem. Ja tu jestem neutralny :D

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment

Pojedynki: być może

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 09:21   

Ja was ludzie nie rozumiem.... :lol:

Stworzyłem stronę na darmowym CMS i darmowym stylu......a wy mnie posądzcie o jakiś plagiat....przecież to jest normalna stronka!!O nowej nazwie,logu,w ogóle różni się tym od cga że jest też miejsce na swoje gry....

K@argul a pepe9donkey stworzył e-zin choć takowych było już kilka to też plagiatuje tak??Choć e-zin jest super, ale na oklepanym pomyśle wg.was tak??

Chce człowiek coś dobrego zrobić a tu tylko jakieś bez argumentowne komentarze.....

Slawo czy jak zainstaluje forum i wgram darmowy styl aaa a NB będzie miało też ten sam darmowy styl to czy będe też posądzony o plagiat.....no nie wiem......

Jeżeli Bedziu nie chciałeś by kiedyś twoja strona była plagiatowana to trzeba było napisać swój własny CMS a do niego własny styl.....Ja stylów na kompie to mam z 12 ale żaden mi nie pasował.....

Zamknijmy już tą dyskusję bo ona nie ma sensu,czepiacie się garbatego że ma dzieci proste?? :lol:

Ps.To nie jest reaktywacja cga i zcom tylko powstanie PCC!!Gdy bym chciał reaktywować CGA i ZCOM to napewno by porozmawiał z Bedziem i z tobą Slawo ja napisałem że to taka mini reaktywacja napisałem tak żeby każdy się domyślił o czym jest stronka.....

PPS.TO NIE JEST ANI CGA ANI ZCOM!!TYLKO POLSKIE CENTRUM CLICKOWE!!

konto usunięte
Dezerter

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 09:32   

Mateuszu209, My to wiemy że to nie jest plagiat, cóż cms i skórka jest darmowa...
Ale nam bardziej chodziło o małpowanie pomysłów innych Klikowców na PSK...

Wiesz, to po prostu jest dla nas bezczelne że np. masz skórkę identyczną jaką miało CGA gdy było w pełni rozkwitu... (chociaż skórka freeware)...
Ale tu chodzi o zrzynanie od innych... To tak samo jakbym ja dziś zrobił 2 NB !
Z identyczą skórką i chwalił się tym, to bezsens !!!

Miej Mateuszu209 trochę godności dla CGA i zmień chociaż skórkę, albo rób co chcesz... Ja i zapewne większość Klikowców na PSK nie popieramy twej strony... :|

Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 09:45   

A czyli mam ją wywalić??Dobra skoro jej nie chcecie to ją wywalę.....coż za problem tylko jeszcze z pytam innego użytkownika (drugiego adm) o zgodę....

A wracając do plagiatu to ślimaczek też pójdzie do piachu??Bo jest plagiatowany bo było już kilka ezinów i (nie wiem kto prowadził pierwszy) teraz tylko ta osoba ma prawo zrobić e-zin??
Przecież to bezsens Bedziu chyba nie przeczytałeś mojego posta u góry plagiatem by było gdy bym:

1.Wstawił logo cga,nazwę lub coś z tych zastrzeżonych rzeczy.....

2.Nie powiedział Ci że takie coś tworzę......

Więc twoje argumenty jakoś do mnie nie przemawiają.....a i forum mi też nie wolno zrobić??Bo to już oklepany pomysł na PSK tak??A mogę użyć starego stylu CP nie bo to będzie plagiat tak??Choć CP powiedzmy że nie ma starego stylu a ja go użyje i jest plagiat....??

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Steam:

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 10:36   

mateusz209: Rób co chcesz. CGA NIE MA, więc to DOBRZE, że powstało twoje "zastępstwo".

Bedziu:
1. Nie zrobiłbyś 2 NB, bo jest unikalne. W sumie każdy serwis jest unikalny, CGA i PCC też.
2. NB działa, a CGA - nie.
3. PCC =/= CGA, koncepcja jest taka sama - i co z tego? CP to nie NB, chociaż koncept taki sam.
4. A styl? Freeware. Każby może go mieć.

konto usunięte
Dezerter

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 10:41   

RomanieX,
1. Nie zrobiłbym NB 2 bo to NB jest unikalne, a pozatym po kiego kolejne forum Klikowe robić xD
2. CGA zostanie zreaktywowane ze wszystkimi materiałami które zawierało przed awarią cms'a i upadkiem... (Mam wszystkie pliki na dysku...)
CGA będzie reaktywowane gdy BBF ujrzy światło dzienne... :)

Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 11:02   

Bedziu.....tobie coś się dzieje?? CGA NIE MA!!!

RomanX dobrze pisze cga nie ma a jak będzie to już twoja sprawa.....czy zrobisz czy nie...I skończ Bedziu tą dyskusję bo nie masz co napisać i piszesz głupoty!!Przeczytaj jeszcze raz cały topic....to może wtedy ujrzysz jakie głupstwa piszesz...a jak chciałeś zrobić nieunikalne CGA to trzeba było 1.Napisać sobie CMS 2.Zrobić skórkę taką jak nikt nie ma....

k@rgul 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 11:33   

M209 napisał:
Cytat:
To taka mini reaktywacja zcom i cga

Mi w zasadzie o te kilka słów chodzi, że nie zapytałeś o zgodę autorów tych danych serwisów...(a to taka kradzież w sumie, jakbyś dopisał że uzyskałeś zgodę od autorów nikt by się nie przyczepił).

A jeśli chodzi o "Ślimaczka" to jest e-zin (gazetka). Nie można powiedzieć że GAZETA WYBORCZA jest kopią RZECZPOSTPOLITEJ bo nie zawierają one podobnych treści, ani grafiki ani jeszcze czegoś innego...to dwie inne gazety.

Sam napisałeś że jest to "kopia" zcom i cga...

Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 11:53   

Napisałem że jest to coś takiego jak CGA i ZCOM a nie kopia!!

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 12:22   

Co do Ślimaczka, to wpisz sobie w Wikipedie "e-zin" - Widzisz? Ma definicje słownikową... Teraz wpisz "CGA" - Jest? "Portal klikowy"? No właśnie. Nie porównywaj tej żenady do Ślimaczka.
Wracając, powiem tak: by portal, w którego życiu aktywnie uczestniczą userzy (tak jak na forum), czyli, to od nich zależy ilość materiału, rozwinął się, musi być adminowany przez znanego klikowca, z dobrą opinią itp. Sławo miał już za sobą wiele lat, wiele gier i MLPK. To tak jak z forum - gdy zakłada je ktoś znany, np. RX - tętni życiem, zobacz na NB. Gdy zakłada je jakiś nowicjusz - pies z kulawą nogą tam nie zagląda. Więc mówie - daj sobie spokój z portalami - musisz mieć imaż w społeczności, by być odwiedzanym.
Co do plagiatu, to to po części jest cudzy pomysł - nie znam innego portalu, nawet nie klikowego, w którym userzy dodają swoje pliki, by inni mogli się z nich uczyć. I dodają swoje gry by je promować. No, może Zcom to raczej pomysł wcześniejszy, ale CGA - koncept portalu, najlepszy do tego CMS... Jak już mówie, nie widziałem nigdy takiego portalu, więc ten musi być, nie mówie, że jedyny, unikalny - Kradniesz pomysł, w pewnym sensie.

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Steam:

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 13:34   

To będzie taki offtopic, ale nie mogę się zarejerstrować! Nie dostałem maila aktywacyjnego, choć adres e-mail jest dobry!

Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 13:56   

Już wszystko dobrze!!-już nie trzeba aktywować konta przez email.

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Steam:

Prestiż
Wysłany: 27-12-2005, 13:58   

I tak mnie nie loguje :?

Odpowiedz do tematu