NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sonda 45

Ile projektów zacząłeś (niekoniecznie skończyłeś)?
Żadnego, jestem tu tylko przypadkiem
4%
 4%  [ 2 ]
1
2%
 2%  [ 1 ]
2-5
18%
 18%  [ 9 ]
6-10
14%
 14%  [ 7 ]
11-15
4%
 4%  [ 2 ]
16-25
6%
 6%  [ 3 ]
Ponad 25
12%
 12%  [ 6 ]
Straciłem rachubę :D
37%
 37%  [ 18 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 17:27   Sonda 45

Ile projektów zacząłeś (niekoniecznie skończyłeś)? Jakie to były projekty?
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 17:47   

Mnóstwo mini projektów na TGf 1.04 na długo zanim się zarejestrowałem na CP (czyli oficjalnie wszedłem w PSK), ukończyłem prawie każdy, ale mało który zachował sie do dziś i mało który był wart pokazania.
Na TGF 1.06 dawałem mnóstwo zapowiedzi (tak w ogóle to zauważyłem ciekawą zależność - jeżeli daje projekt do zapowiedzi, to nigdy go nie kończę :/ ), ale niewiele ukończyłem.
Teraz męczę sie z MMF2 i narazie nie wydałem nic większego, a projektów było mnóstwo - po prostu napotykam inne błędy niż te, z którymi radziłem sobie w TGF :P

P.S. Jak ktoś mi wytłumaczy taka rzecz: dlaczego jeżeli mam dwa identyczne zestawy zdarzeń zrobionych dla gracza 1 i 2, to dlaczego kolizja kuli gracza 1 z wrogiem nie daje żadnego efektu, a kolizja kuli gracza 2 zabija wroga (wróg jest jako grupa Enemy), to może uratować mi chociaż ten jeden projekt :P
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 18:24   

Między 6 a 10. Chyba 3 projekty były większe, reszta to minigierki.
Poza tym mnóstwo 'gier' podczas nauki tgfa.. ile tego było, Ryszardzie?
-Miliard.
Właśnie.

Lecz bynajmniej projekty nie stoją w miejscu (te większe) - raz na jeden zwracam moc twórczą, raz na drugi. :)
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: tak
Steam:
Skype:
Posty: 821

14370 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 18:42   

11 skończonych :) Z czego 2 nie pokazane po dziś dzień na scenie (1 gra i Cade Tower : Eozsof)
_________________
Indie since 1997.
 
 
     
copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion


Główny edytor: GameMaker
Pojedynki: tak
Posty: 625

55382 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 18:57   

Ponieważ pomysł na sondę był mój, ja się w niej dokładnie wypowiem.

W TGFie:
1 i 2: początkowe początki: ukończyłem jakąś nibystrzelankę kosmiczną, zacząłem robić kontynuację. Tej, oczywiście, nie ukończyłem. ;)
3, 4, 5: powrót po wielu miesiącach "rozłąki": dwie części platformówki. Potem zacząłem robić RPG z tym samym bohaterem. No cóż, z tego RPG to figa wyszła. ^^ '
6: kolejny powrót po dłuższym czasie, tym razem coś, co miało być mieszanką RPG i strzelanki kosmicznej. Byłem mile zaskoczony, gdy niedawno odkryłem pozostałości po tej grze. Nie, na samej grze specjalnie mi nie zależało, ale tam było kilka nawet fajnych muzyczek.
7: jakaś gra na batalię DGF (ciekawe, ile osób zna rozwinięcie tego skrótu :D )

W międzyczasie spytałem się na tamtym forum, czy jest jakiś program, który nadaje się do robienia strategii (wiem, wiem, sam się teraz z siebie śmieję, w sumie to trochę tak, jak pytanie "jak zrobić GTA w TGF"). Otóż niejaki Marmot zasugerował GMa. Wtedy program mnie zniechęcił, bo w ogóle nie wiedziałem, o so w nim chozi... niemniej na dysku pozostał...

8, 9: próby zrobienia jakiejś labiryntówki. I do niej zrobiłem kilka muzyczek, w sporej części nienajlepszych, ale niektóre kawałki były niezłe (teraz tylko trochę rozbudować i przerobić to na odpowiednie moduły, bo midi bywają kapryśne :P ).
10: tym razem już zaczynałem coś robić w GMie, ale akurat była 6. batalia na tekstówkę. Postanowiłem coś zrobić, lecz zapewne domyślacie się, co się stało z tym projektem. ;)
11: już czasy nieco bardziej ostatnie, minigra Follow, która znajduje się na serwisie Zagrajmy. Chyba moja najlepsza w TGFie. :D

No to przechodzimy do GMa. Po bardzo długiej przerwie w tworzeniu wróciłem, lecz tym razem postanowiłem spróbować sił w tym tajemniczym programie, który kiedyś proponował Marmot. Dlatego jakby komuś się nie podobało, w jakim programie tworzę, już wie, do kogo powinien kierować pretensje. :D
12: kolejna próba zrobienia labiryntówki, oczywiście nieudana, ale co nieco się dowiedziałem się o tym programie.
13: Keyballs (cholera jasna, było się pośpieszyć, pamiętam, jaki wtedy to był oryginalny pomysł)
14, 15: Ladders, Pacman Ladders (tą pierwszą też chyba będę musial się kiedyś zająć)
16: to coś na Wielką Bitwę GM NB #1, gdzie wygrałem walkowerem
17: jeden z moich tajemniczych projektów, którego wspomnienie zostało na moim dysku
18: Another Earth: Disaster (kolejny nieukończony projekt, do tego już raczej nie wrócę, aczkolwiek można na pralce przylepić)
19: drugi z moich tajemniczych projektów :D
20: cośtam na batalię Click Basic, jakiś filmik
21: jakaś platformówka, zrobiłem silnik ruchu platformowego oparty na pętlach, pomyślałem, czemu nie zrobić gierki. Może dlatego, że zwykle chęć opada... :P
22: Magnetic (znowu... znowu... powinienem czasami trzymać ozór za zębami :P )
23: Easteregg Adventure, projekt na 11. Batalię NB, miałem prawie całość, a prawie robi pewną różnicę...
24, 25: Platformówka na Batalię CP, chyba nawet udało mi się zrobić coś na kształt całości. Niestety, gorzej z kontynuacją... :P
26, 27: trzeci i czwarty z tajemniczych projektów, o którym ślady na razie są na moim dysku

Pewnie robiłem sporo innych, ale nie chce mi się ich liczyć. Ważne, że jest ponad 25 (choć trochę czasu zajęło przypominanie sobie tych wszystkich prób stworzenia czegoś).
 
 
     
Maximal 
Kapral


Główny edytor: GameMaker
Posty: 26

84 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 19:53   

Kiedyś liczyłem, ale później mi się odechciało. =p Z tego, co zachowało się na dysku - 87 folderów. ^^
_________________
Ke?
 
     
Wirtualność 
Bohater


Główny edytor: MMF2
Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 313

18050 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 20:20   

Nie wiem ile miałem. Miałem od tamtego czasu 2 (lub 1) formaty i mi niektóre projekty że tak powiem - "poszły z dymem". Moge wymienić parę tych, które pamiętam:

1. Projekt X Moja pierwsza zapowiedziana i nieukończona gra. Byłem wtedy łoohoo początkujący, a przerwałem z powodu błędu.
2. RPG Maker World Kiedyś zapowiedziałem tę grę na CP. Również poszła z dymem.
3. Pewien tajemniczy projekt, o którym nie wspomnę, bo nie jest tego warty. :)
4. Block Creator Platformówka polegająca na tworzeniu klocków i dojściu do mety. Zapewnie wiecie, co się z nią stało. ;)
5. UWAGA!!! Nie zapowiedziana gra, jednak wspomniałem o niej trochę. Gdy przeczytacie pewien temat, będzicie wiedzieć co się stało z projektem, chociaż i tak wiecie.
6. White Jeden z obecnie tworzonych gier, razem z K.K.Files. :)
7. Change Color! Drugi z obecnie tworzonych projektów.

7 projektów... A i ósmy po Change Color! chce zacząć, o którym ponad pół roku myślę.
 
     
Raymon 
Plutonowy
dawniej arek ;-D


Posty: 79

3098 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 20:47   

Nie jestem pewien, ale do 25-ciu na pewno.
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Główny edytor: TGF
Pojedynki: nie
Posty: 502

31680 Prestiż
Wysłany: 30-09-2007, 21:14   

Roman, proponuję w każdej kolejnej sondzie poszerzyć zakres odpowiedzi.
 
     
zetcom 
Młodszy chorąży
2D Artist


Główny edytor: Inny
Drugi edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: nie
Posty: 231

3194 Prestiż
Wysłany: 01-10-2007, 08:50   

Póki co mam 1 projekt aktywny:
[Aplikacja] Mój Budzik
Były cięcia "budżetowe" czasu, więc musiałem zatrzymać BSMana 2 :roll:
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 01-10-2007, 11:38   

Żadnego, jestem tu tylko przypadkiem
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 01-10-2007, 16:12   

Ukończone: Baterie, RXWNTE, IWS, RunDot, Final Drink
Porzucone: Cirnoid, Siła Wyższa, TrayPlay
Współpraca: Eustachy, i taka jedna tajemnica rządowa. Chyba o żadnym nie zapomniałem. Ze współpracą ukończono PMK.
Niedługo powrócę do: Grzesiu
_________________
:razzugly:
 
     
Jedrek 
Sierżant
wyższej techniki zawodowej cptin


Posty: 101

1810 Prestiż
Wysłany: 01-10-2007, 18:07   

1. Hackyou 0.8 B
2. Hackyou 1.0 OK
3. NukeProject B
4. Xtreme Ball L
5. Ballieh OK


OK - Okai (wydane albo demo)
B - Beta (testy i aplhy)
L - Lost (*zagubione/utracone :<)
_________________
[img:9b04e4370d]http://i26.photobucket.com/albums/c114/juggalojoe69/6065.jpg[/img:9b04e4370d]
[img:9b04e4370d]http://img118.imageshack.us/img118/3166/flash8ka2.jpg[/img:9b04e4370d]
Titas Games:
Hackyou 1.0 - 100%
NukeProject - 51%
Xtra - Utracone
 
 
     
laminate-bat 
Starszy szeregowy


Główny edytor: MMF2
Drugi edytor: TGF
Posty: 10

1101 Prestiż
Wysłany: 01-10-2007, 19:33   

Wszystkie pliki moich wszystkich gier jakie mam na dysku (zarówno z TGF, jak i MMF2) zajmują ponad 1,2GB :-) Publikuję tylko niektóre, bo większość jest trochę za słaba, a i niektóre tworzę sam dla siebie np. jakiś miniprogramik do usprawnienia tworzenia dodatkowych plików do jakiegoś większego projektu... Takich więskzych projektów to mam ok. 4-5, natomiast mniejszych - trudno zliczyć...
 
 
     
dżamper 
Plutonowy


Główny edytor: GameMaker
Posty: 74

183 Prestiż
Wysłany: 02-10-2007, 13:52   

Dużo :D A pomysłów jeszcze więcej. Jakieś 8-9 które mają choć 0,000000000000000001% ukończenia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group