NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
I-Doser
Autor Wiadomość
Qdlaty 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 16-03-2008, 20:48   

Zdunek, a przerwy między Dose'ami robiłeś 2h? A i nie możesz się skupiać ponoć na czym innym (chociaż ja się brechtałem ze wszystkiego w necie jak wczoraj słuchałem marychy). ;p

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 16-03-2008, 21:35   

Ja cokolwiek czuję kiedy zupełnie o NICZYM nie myśle, co jest trudne jak cholera.. wystarczy że o czymś pomyślę i wracam do normalnej częstotliwości. I i tak nie ma efektów jakich się spodziewałem. :P Digiel ten humorek to jest raczej efekt placebo bo takie dźwięki mogą co najwyżej wprowadzić w alternatywny stan świadomości, a nie powodują wytwarzania jakichś endorfin czy czegoś. :)

draq 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 17-03-2008, 16:03   

Zgodzę się z Tasmpolem. Kiedyś w brain wave generator (wdg mnie o wiele lepszy program, ponieważ samemu można tworzyć presety) chciałem włączyć "happy" czy cos takiego. Nie mniej jednak miałem się śmiać, po 10 minutach brechtania gdy stwierdziłem ze to naprawdę działa wlaczylem monitor i zauwazylem ze zamiast happy, odpaliłem niechcący peset "lerning-aid" czy cos takiego i przez cały czas to on leciał. Także dużą role odgrywają sugestie wywołujące placebo :) (co nie znaczy ze binuar beats nie mają wpływu na prace naszego mózgu). W reklamie ketonal żel mozna zaobserwować rożne migające światła a w tle owe dźwięki, ktore wywołują ból zachęcając nas do kupna. W tym przypadku nie jest to placebo :) .

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 17-03-2008, 17:49   

http://pl.youtube.com/watch?v=Yk3E3vNbrEM mówisz o tej reklamie? Nie wydaje mi się by to był przekaz podprogowy a na pewno nie jest to ból wywołany dźwiękami bo wtedy to musiałoby być odsłuchiwane na słuchawkach. :)

Odpowiedz do tematu