NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego wszyscy jadą po Bedziu ?!
Autor Wiadomość
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 19:23   Dlaczego wszyscy jadą po Bedziu ?!

Napisałem ten temat bo macie chyba jakąś modę na objeżdzanie mnie na PSK...
Chcę aby osoby które mnie nie lubią na PSK, napisały tu dlaczego tak jest, i doradziły mi co zrobić aby było dobrze...

Wiem że moja przeszłosć na PSK jest czarna jak noc, nie ukrywam tego chociaż było to dawno temu, cały czas uciekam od tej przeszłości i nie chcę już mieć wrogów na PSK...
Ale niektórzy nie pozwalają mi od tej przeszłości uciec...

Ja nie chcę być dla nikogo wrogiem na PSK, sam żałuję że w mojej przeszłości na PSK zachowywałem się jak skończony idiota... Tak było niegdyś...

W obecnym czasie nie chcę być dla nikogo wrogiem na PSK, chcę po prostu być tym kim jestem, zwykłym klikowcem który tworzy gry bo to lubi, i nigdy tego nie przestanie robić...
Nie chcę wrogów lecz przyjaciół... Może jestem czasem impulsywny i mnie ponosi, ale staram się aby tak nie było... A jak już mnie nie daj Boże poniesie, to potem sam na siebie jestem wkurzony że tak było... :x

Teraz doszło do tego że większość użytkowników PSK, gdy zobaczy mnie Online to zaraz myśli zapewne, coś się zaraz wydarzy... Hmm... A może by Bedzia trochę powkurzać ?! A czemu nie!

Więc wyciągam rękę na zgodę do wszystkich mych wrogów...
Zgoda buduje, a niezgoda rujnuje... Każdy klikowiec który kłóci się z innym klikowcem po prostu ośmiesza wszystkich klikowców na PSK...

To tak jak by każdy latał z kałachem po całej PSK i mordował kogo się da i co się da...
A to niezbyt dobrze świadczy o PSK...

Więc zapytuję się moich dawnych wrogów, lub osoby które mnie nie lubią, chodź nie pamiętam już za co ?! Czy podamy sobie ręce na zgodę i zapomnimy o przeszłości ?
Ostatnio zmieniony przez Minty 24-05-2007, 21:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 19:32   

Heh... Bardzo ciekawy temat. Ja Bedzia osobiście szanuje i po prostu lubie. Fajny koleś, można z nim pożartować, załatwia jakieś sprawy itp. Sądze jednak że nie wszycy mają o nim takie zdanie. Zapewne przez incydent którym był w przeszłości autorem. Ten temat zawiera troche prawdy. Podoba mi się natomiast to że Bedziu chce zarzegnać każdy spór z wrogiem który mam nadzieje będzie jego byłym.
 
 
     
michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel


Posty: 180

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 19:33   

Bedziu napisał/a:
To tak jak by każdy latał z kałachem po całej PSK i mordował kogo się da i co się da...


Trochę przesadzasz...

Wiesz, niegdyś twa reputacja nie była dobra, a ja Cię nie znałem, więc osobiście nic do Ciebie nie miałem.

Ale po tym, jak zjechałeś Buziol'a... Masz u mnie spory minus. To nie była wypowiedź z uprzedzeniem. Z początku także myślałem twoim tokiem myślenia, ale po przeczytaniu rozmowy... :?

po prostu jesteś nieco zbyt... jakby to... ktoś inny Ci powie :D

Poza tym Mario Forever (co mam nadzieje niedługo zapadnie w niepamięć) nic do Ciebie nie mam, a wręcz przeciwnie :P
_________________
"Nić życia jest mieszanym włóknem, dobro i zło przewijają się razem."
"Nie kocha się za, kocha się pomimo, że..."
 
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 19:50   

Tuż po rozwaleniu CF trochę zwątpiłem, ale przecież jesteś zwykłym klikowcem :)
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 19:51   

Michale.10,
Ja też nic do ciebie nie mam... :)

A co do tej rozmowy z Buziolem którą skopiowałem z archiwum gg to źle zrobiłem... Zapędziłem się i w przypływie gniewu ją skopiowałem...
A ja nie mam stylu kopiować i pokazywać rozmów z archiwum gg, ale cóż...
W gniewie wszystko jest możliwe, więc przyrzekam że to już się nie powtórzy!
Będę się pilnował co do tej kwestii.

RomanieX,
Czy mógłbyś wymazać tą rozmowę Buziola ze mną z mojego tematu ?
Ostatnio zmieniony przez Minty 24-05-2007, 21:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Posty: 706

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 19:51   

Dlaczego ja Cię objeżdżam ?

1. Gadasz coś a potem tego nie robisz.
2. Zachowujesz się jak nowicjusz co nie zna zasad i reguł panujących na tym forum i w ogóle.
3. Męczysz ludzi bezsensownymi pytaniami bo wolisz aby ktoś za Ciebie coś zrobił.
4. Robisz zbyt wiele szumu wokół czegoś co na to nie zasługuje. itd.

Ad1. Premiera gry przesuwana sto razy, najpier miało być BBcoś tam, potem FOR EVER a teraz to już nie wiem nawet na co ludzie czekają :D , chcesz zrobić CGA a jak masz je stawiać to wymówka "robię grę, nie mam czasu, jak skończę to się ostro zabiorę do CGA - data cytatu ok. kwietnia 2005 (niedługo rocznica i nadal zajęty grą ?), otwierasz CGA a potem zmieniasz i szukasz mnie na forach i serwisach jakbym to tylko ja mógł Ci pomóc ? Zobacz, że do 4images wiele nie trzeba - PCC postawił sam mateusz209 a ja mu tylko 1 dzień podpowiadałem co by się przydało i wysłałem pliki php a reszte zrobił sam !!!

Ad.2. Wciskałeś kiedyś nam instalatory i tapetki, teraz wciskasz nam jakieś buttony windowsa a w grze którą zna obecnie kilka osób tylko wciskasz na całą planszę o Vitalize ? Masz licencję, że tak się obnosisz z tym ?

Ad.3. Czytaj o PCC i 4images w AD.1.

Ad.4. Przypomnij sobie recenzję Brother Bear napisaną przez Voythieusa na forum EF. Teraz będzie podobnie ? Przez ten szum gra już będzie gorzej oceniana bo była zbytnio rozreklamowana. Czym nas teraz zaskoczysz ? Filmem avi doczepionym do gry ? I będzie to ważyć 200MB ?


To tyle, jak weźmiesz to co napisałem pod uwagę i przemyślisz to będziesz lepiej traktowany na forum.
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 19:51   

Bedziu, po prostu jesteś nadpobudliwy - myślisz, że Cię objeżdżają, a tak naprawdę Ci zwyczajnie tłumaczą. Powód "objeżdżania" jest ten sam :)
 
     
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 20:02   

Slawo,
Przeczytałem twój post i rozumiem go...
Ale niektóre rzeczy się zmieniły, już nie proszę nikogo aby mi pomógł, większość robię juz sam...

RomanieX,
Podziwiam cię za twoją świetną dedukcję!
Wiedz że nie pomyliłeś się, tak jestem trochę nadpobudliwy!
Ale to nie znaczy że nie potrafię być miłym klikowcem. :)
A chcę nim być. Tylko wpierw chcę podać wszystkim moim wrogom rękę na zgodę. :)

...a później pociągnąć ich w dół? | RomanX
 
     
michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel


Posty: 180

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 20:04   

Sławo, jakby ta gra ważyła 200MB, to ja bym się ucieszył. To by wreszcie był znak, że PSK wznosi się na naprawde dobry poziom, a ludzie zaczynają robić dobre gry, i takie w które można dłużej pograć :D :) 8) :P ;)

A jeszcze większy fenomen to autor gry ;)
_________________
"Nić życia jest mieszanym włóknem, dobro i zło przewijają się razem."
"Nie kocha się za, kocha się pomimo, że..."
 
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 20:27   

Cóż.. Najpewniej to, że większość forumowiczów nie lubi tytułowego Bedzia to to, że mają odmienne poczucie humoru od niego. Ot, cała tajemnica. Mnie najbardziej w jego zachowaniu denerwuje dokładność: cytuje z jego profilu "TGF 1.06 [PL], Scena Klikowa i Photoshop 7 CE [PL] :) " - Można było napisać TGF, PSK i PS 7. To tak, jakby się chciało pokazać, że się na tym zna, bo się pełną nazwe zna. :P A i pisanie z dużej litery słów z literami "klik" :P
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 20:48   

A ja tam go lubię, jest spoko kumpel. Nigdy mi nie odpisał na gg żebym się "walił na ryjek" hehe albo, żebym spadał. Tak więc ja nic do niego nie mam, a to że robi powoli BBF znam to uczucie. Nieraz złapie człowieka coś takiego jak "leń" ale widzę że teraz ostro wziął się do roboty. Albo oszukuje pisząc takie opisy hehehe.
 
 
     
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 21:30   

Tasmpolu,
Wiesz... Ja nie szpanuję pisząc pełne nazwy programów, np. "Photoshop 7 CE [PL]"...
Ja tylko jestem taki typowy pedancik, i muszę mieć wszystko równo poukładane,
nawet w TGF, tak samo w moim piśmie...

Lampardzie,
Hehe... Dzięki, też cię lubię. :)
A co do mojego opisu na gg, to jest to prawda...
Power mnie wyprowadził z sideł "lenia" bo zagadał do mnie na gg... ;)
Ostatnio zmieniony przez Minty 24-05-2007, 21:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 21:32   

Ja CIe Bedziu przepraszam za wczoraj, miałem zły dzień i obaj się goopyo zachowaliśmy i zapomnijmy o tym. Na zgodę i PEACE :)
 
 
     
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 21:41   

Ja też cię przepraszam Moro za wczoraj, i przyznaję, obaj się głupio zachowywaliśmy...
Ale co było złego to mineło... :)
PEACE MY FRIEND :D
Ostatnio zmieniony przez Minty 24-05-2007, 21:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 21:45   

Ok homie xD

P.S.
Homie (hołmi) = zią (za Dużo GTA SA :badgrin: )
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group