NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[zręcznościowa]Stabil
Autor Wiadomość
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

Główny edytor: TGF
Pojedynki: nie

31680 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 00:58   [zręcznościowa]Stabil

Tytuł: Stabil

Gatunek: Zręcznościówka

Autor: BROO
Grafika: BROO
Dźwięk: TGF
Muzyka: Źródła z Internetu

Opis:

Gra przeznaczona na serwis OZCom. Jedynym jej celem jest wystrzeliwanie małych kulek w celu podbijania spadających kul w taki sposób, by spadały one do dwóch koszy po bokach. Mam szczerą nadzieję, że gry tego pokroju jeszcze nie powstały, ponieważ pomysł zrodził się bez konkretnych natchnień. :)

Zrzuty ekranu:
http://www.republika.pl/gra_stabil/obraz1.gif
http://www.republika.pl/gra_stabil/obraz2.gif
http://www.republika.pl/gra_stabil/obraz3.gif

Uwagi:
Ta wersja nie zawiera wysyłania wyników. Wersja dostępna na stronie OZCom będzie miała taką możliwość. Ponadto, bądźcie gotowi na to, że gra zmienia rozdzielczość na 320x240.

>> ZAGRAJ ONLINE <<

A tak w ogóle, zapraszam na stronę, skąd można pobrać wersję off-line: GRA STABIL
Ostatnio zmieniony przez BROO 09-12-2005, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  

Natie 
Bohaterka

Główny edytor: Fusion 2.5
Pomogła: 7 razy

10110 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 01:12   

Oderwałem się na chwile od Extra Ponga 4D i odświeżyłem panel z NB... I oto jest , najszybciej ukończona gra z tyh zapowiadanych :) Pomysł naprawde niecodzienny i unikalny na miare tetrisa czy sokobana - znajdźcie mi podobną grę. Fizyka gry jest bardzo dobra, lecz aby dobrze zagrać trzeba się wczuć. Z początku zdobywałem po 3-5 punktów, z powodu mocnego wybijania w górę kul - spadały potem one na mnie z hukiem. Ale chwila treningu i gra sprawia dużą przyjemność, i mimo zupełnej prostoty ( żadne bonusy, powerup'y itd.) nie nudzi się wcale, co spowodowane jest tym że w tej grze można się poczuć jakby się podbijało naprawde piłki - im więcej spada im na głowe tym mniejzdecydowania przychodzi, i tak woóle piłki można uderzać pod różnym kątem z różną siłą i leciutko sobie podbijać jak w tenisie stołowym czy w siatkówce. Zupełna swoboda. Podoba mi się to :) Co do muzyki i dźwięków - zbyt późno jest żebym włączał głośniki :)

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP

39920 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 07:26   

Nie ma to jak słuchawki. Muzyka bardzo pasująca.
Muzyka mi pasuje, jednak wydaję mi się, że brak jest tu MultiSamples. Gra SUPCIO! I taka mała! :P Heh, ale mankament, moja gra świąteczna wygląda podobnie, a nie ściągałem od Ciebie no bo jak!

pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa

Główny edytor: MMF2 Dev

18099 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 11:44   

No gra bardzo wciągająca. Na początku faktycznie wydaje się trochę trudna ale idzie się przyzwyczaić. I faktycznie nigdzie nie spotkałem podobnej gry...

Tasmpol 
Bohater
young god

Główny edytor: MMF2

24606 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 14:56   

Genialne!
Podoba mi się, że to nie jest oklepany już pomysł - takiej gry nie widziałem jak dotąd i całkiem się w nią przyjemnie gra, mimo, iż jest trudna. Po jakimś czasie tyle kulek kręci się na planszy, że nie idzie grać. Liczy się refleks.
Dobrze, że jest gra dostępna do grania w Internecie, bo strasznie nie lubię ściągać. :)
Grafika w grze prosta, ale staranna i przyjemna dla oka. Sprawia wrażenie jakiejś gry na starsze komputery i konsole.
Ogólnie, silnik bardzo fajny - wiele parametrów do przesunięcia piłki (kąt, siła wystrzału itd.), skomplikowane i trudne. Oby tak dalej! :D
Mi się zdaje, że Broo robi tą grę już dłużej, dopiero wczoraj ją zapowiedział.

BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

Główny edytor: TGF

31680 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 15:25   

Cała gra OFFLINE powstała 3 XII i wydałbym ją tego dnia gdyby nie to, że zachciało mi się walczyć z tablicą wyników, której i tak nie wstawiłem ostatecznie. Pozostaje tylko uwierzyć na słowo, ale to naprawdę nie było wiele roboty.

A pomysł zrodził się ponad rok temu - tyle, że miał to być chodzący ziomek/robocik z podbijaczem w dłoni.

Temporal 
Podporucznik
CP user

Główny edytor: GameMaker Studio 2

20 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 15:56   

Dziwne ale gra także mi się spodobała. Bardzo orginalny i zajefajny pomysł. No prawo grawitacji działa jak należy (tak jakbym grał w Half Life 2 :P ). Trudna ale fajna gierka więc napewno jeszcze nie raz w nią zagram.

Broo zrób tego wygnańca piekieł (o czym tak w ogóle to miało być? :P ).

Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: tak

14368 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 16:42   

Całkiem fajna gra :) Gra sie przyjemnie, pomysł oryginalny, grafika przyjemna a silnik też bardzo dobry :D

konto usunięte
Dezerter

0 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 19:05   

No to tak...
Muszę przyzać że miał BROO kiepełę ("Łeb na Karku") aby wymyślić taki orginalny pomysł. ;)
A co do rozgrywki to gra się bardzo dobrze, nie mam zastrzeżeń co do tej gry...
Jest po prostu dobrze wykonana, i jest dobrą grą... Oby tak dalej... :)

Natie 
Bohaterka

Główny edytor: Fusion 2.5
Pomogła: 7 razy

10110 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 21:27   

Przeraża mnie wasze "Oby tak dalej!". Brzmi to jakbyście byli lepsi w klikach od niego, a on dopiero zaczynał zabawe z klikami :P Nie unoście się tak wysoko :P Wybaczcie, ale musze was skrytykować - znawcy sie znaleźli :P
EDIT: Po tym swoim kontrataku utwierdziliście mnie tylko w tym że z was banda przemądrzalców. :(
Ostatnio zmieniony przez Natie 10-12-2005, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  

Tasmpol 
Bohater
young god

24606 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 21:31   

Napisałem to raczej jako odbiorca, konsument - wskazuje mu moją opinie, oby tak dalej oznacza, że idzie w dobrym kierunku do ideału z mojego punktu widzenia.
Rozumiesz? Czy mam to rozwlec na poziomie psychiki ludzkiej? :P

Temporal 
Podporucznik
CP user

Główny edytor: GameMaker Studio 2

20 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 22:53   

Cytat:
Przeraża mnie wasze Oby tak dalej!. Brzmi to jakbyście byli lepsi w klikach od niego, a on dopiero zaczynał zabawe z klikami Nie unoście się tak wysoko Wybaczcie, ale musze was skrytykować - znawcy sie znaleźli

O co ci ku**a chodzi? Dziwne masz rozumowanie wypowiedzi innych. Ja jakoś nie zauważyłem że się ktoś wymądrza. Oby tak dalej to raczej oznaczy by Broo robił dalej tak dobre gry.

konto usunięte
Dezerter

0 Prestiż
Wysłany: 09-12-2005, 23:29   

Dokładnie tak to jest Temporalu ! :D
Ale żeby od razu Kur**mi rzucać ?! :P

Slawo 
Legenda

25566 Prestiż
Wysłany: 10-12-2005, 00:10   

Rano od niechcenia wyszło mi 17 a teraz się męczyłem i ledwo 19 a stale mam góra 13. BROO jak się robi 50 ? :D

Gierka suuuper, w stylu znanym i lubianym.

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Tasmpol 
Bohater
young god

24606 Prestiż
Wysłany: 10-12-2005, 00:17   

Powinieneś zrobić różne tryby trudności - to jest za trudne, przynajmniej zmniejszyć czynnik grawitacji, bo to jak się rozpędzi to trudno wycelować. Przydałoby się jeszcze linia draw linea od działka do celownika, ale tego w Vitalize nie zrobi się chyba...

Odpowiedz do tematu