NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Gry we 2 na 1 kompie?

Czy grywasz w gry dla 2 graczy?
Tak. Bardzo lubię.
65%
 65%  [ 15 ]
Tak. Fajnie się gra, ale nie gramy jednocześnie (tylko w gry turowe)
8%
 8%  [ 2 ]
Mam taką możliwość, ale nie gram. Szczególnie mnie to nie interesuje.
8%
 8%  [ 2 ]
Nie. Chętnie bym w przyszłości pograł.
4%
 4%  [ 1 ]
Nie. Nie jestem zainteresowany takimi grami.
13%
 13%  [ 3 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Posty: 502

Prestiż
Wysłany: 27-01-2006, 14:29   Gry we 2 na 1 kompie?

Ciekaw jestem, ilu z was posiada możliwość grania we dwóch (dwoje) przed jednym komputerem? Proszę o oddanie głosu w ankiecie, który jest najbliższy prawdzie.

Jeśli możecie, przedstawcie, jaki tryb rozgrywki na 2 bardziej lubicie:
:arrow: gracz1 kontra gracz2
:arrow: współpraca gracza1 i gracza2
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 27-01-2006, 14:36   

Czyżby Broo robił grę mulitplayer? Ja bym pograł w gierce na dwóch ale nie taką co się gra na jednym kompie. Z tematu jednak wnioskuje że chodzi o taką na jednym kompie więc dupa :( .
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 27-01-2006, 14:56   

Ja mam akurat ciekawą sytacje, mam dwie sieci lokalne, jedna z 2 kolegami (od Internetu), a druga to własna sieć między dwoma komputerami w moim domu. Tylko, że nie mam z kim grać :D Jeżeli już czasem uda mi się z kimś zagrać przy jednym kompie, to wole tryb "współpraca" (cooperativ).
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 27-01-2006, 15:25   

Z kolegami - Death Match (pojedynek).
Z siostrą - Cooperative (współpraca).
Bardzo lubię grać, bo gry są wtedy kilka razy bardziej grywalne. Niestety, jest bardzo mało gier z taką opcją. Klikowe gry multiplayer online mnie nie interesują, bo po styczności z najlepszymi technicznie produkcjami nie wiadomo, czy śmiać się z kodu sieciowego, czy płakać.
 
     
Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie
Posty: 380

Prestiż
Wysłany: 27-01-2006, 16:57   

Romanie, może jedynie Soldat ma dobry kod sieciowy, może dlatego że autor się na nim skupił bardziej niż na grafice? :P
Wolę tryb współpracy, wspólne przechodzenie jest lepsze niż gra z tym samym przeciwnikiem na tym samym kompie wiele razy ( aż podczas takich DM się bufor klwiatury za często przepełnia i slychać tylko piski ;] ). Dlatego jestem za tzw. Cooperative ;].
_________________
...
 
     
Cellstar 
Starszy kapral


Posty: 49

Prestiż
Wysłany: 28-01-2006, 12:46   

Przy jednym komputerze to najlepszy oczywiście Heroes, strasznie dużo czasu kiedyś przy nim spędziłem z kumplami. (można tam grać w trybie współpraca jak i pomiędzy siebie)
_________________
***************************************
[...]Wypoczywał na łące wśród kwiatów, wsłuchując się w delikatny szum wiatru i piękne trele ptaków zwiastujących rychłą wiosnę... - Eustachy.[...]
***************************************
 
 
     
Mr Knife 
Bohater

Pojedynki: tak
Posty: 266

Prestiż
Wysłany: 28-01-2006, 13:08   

Ja jak już gram to z siostrą w takie gry. Pozwolę sobie wymienić kilka tytułów ( kolejnośc nieprzypadkowa ):

HEROES III - na każdą okazję, zrobiłem taką planszę co przez całe ferie graliśmy ( 2 tyg. ) zanim ją ukończyliśmy, oczywiście byliśmy w sojuszu konrta masa wrogów. Ogrom emocji!

SERIOUS SAM - po prostu JEDYNA taka strzelanina dla 2 lub 3 osób na jednym kompie, opracowałem z kumplem świetne sterowanie, momentami lepsze od myszki! choć ma i swoje wady. Dla wszystkim maniaków strzelanin. Podzielony ekran rządzi!

WORMS - komentarz zbędny, każdy ta serie dobrze zna ;)

Laser Squad Nemesis - świetna turówka taktyczna, oczywiście najlepiej walczy się z żywym graczem, wygląda trochę na budżetówkę, ale grywalność to ona ma

Little Figter 2 - według mnie jedna z najlepszych bijatyk dla wielu graczy w jaką grałem

Blobby Volley - super gra na nudne lekcje informatyki, naprawdę wciąga ( czasem jeden mecz trwa całą lekcję )

Gene Rally - po prostu bardzo grywalne wyścigi, nie ma to jak rywalizacja na torze z kumplami

Do tego mam jeszcze sieć lokalną ( 2 kompy połaczone sieciówkami ) i razem z siorką gramy w CoD. Najlepiej walczy się na Carentanie - mała plansza, zawsze bijemy się o " domek z karabinem ", choć na innych mapach też można nieźle powalczyć.
Ostatnio zmieniony przez Mr Knife 28-01-2006, 13:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
trocha 
Kapral


Posty: 27

Prestiż
Wysłany: 28-01-2006, 13:13   

Ja uwielbiam tak grac, szczegolnie w stare NFS (ciekawe czemu nowe nie maja tej opcji), Jazz Jackrabbit 2, Fifa, a tak poza tym to wiekszosc gier z taka mozliwoscia :) niestety nie zawsze jest z kim grac:/
 
 
     
michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel


Posty: 180

Prestiż
Wysłany: 04-02-2006, 00:53   

SS RLZ!!

Uwielbiam przechodzić we 3 SS'a na 1 klawiaturze (ciasno, ale i tak za*********)

Gry MP RLZ!!

Szkoda, że Morrowind nie ma MP ;(

Jeżeli Broo jobi giere MP to : BROO RLZ!!
_________________
"Nić życia jest mieszanym włóknem, dobro i zło przewijają się razem."
"Nie kocha się za, kocha się pomimo, że..."
 
 
     
Kaytek 
Chorąży


Posty: 293

Prestiż
Wysłany: 04-02-2006, 01:09   

No cóż, problem wymaga głebszej analizy. Zbyt płytko mówić "gra", trzeba brać pod uwagę gatunki jak i poszczególne tytuły.

Wszelkie Tyrian-like rządzą. Nie ma to jak pocinać w dwa stateczki i walczyć z przeciwnikami.
Turówki też, głównie ze względu na tryb hot-seat (czytaj: Wormsy, "Hirołsy")

Poza tym: TGF obsługuje mojego pada, nie wiem jak inne, ale kiedyś pocinałem w Vectro 2, wystarczyło odpowiednio pobawić się ustawieniami pod CTRL-Y.

Czyli jestem za opcją pierwszą, ale fajnie czasem też pograć "z komputerem".
_________________
 
 
     
Qdlaty 
Starszy sierżant


Posty: 185

Prestiż
Wysłany: 19-02-2006, 09:44   

Gracz 1 vs gracz 2. :)
PS: Wormsy World Party rządzą! :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group