NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Slawo - rozliczmy się.
Autor Wiadomość
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 14:05   Slawo - rozliczmy się.

Przemyślenia w formie publicznej.

Szanowny Panie Slawo.
Zawsze wierzyłem, że kluczem do zgody jest zrozumienie celów obu stron. W ostatnim czasie coraz mocniej czuję, że stoimy po przeciwnych stronach barykady. Z coraz większym trudem toleruję Twoje zachowanie na NB.

Chcę przypomnieć, że większość z nas jest twórcami gier korzystającymi z klików. Tworzenie gier jest w zdecydowanej większości naszym hobby. Z niego czerpiemy satysfakcję. Fakt: to uczucie potęguje się, gdy wiele osób sprawdza nasze produkcje i obficie je komentuje.

Zgadza się: serwis OZCom bardzo pomaga w promocji gier. Jednak nie każdy decyduje się na zamieszczanie swoich gier na tym serwisie. Twórca ma prawo zrobić ze swoją grą, co mu się podoba.

Twoim interesem jest dodawać nowe gry, prowadzić coraz silniejszy serwis z coraz liczniejszą obsadą graczy. To jest Twój cel. Potrzebujesz więcej gier - piszesz na NB. Problem tkwi w Twoich wiadomościach: wprost żądasz od nas gier. Kiedy widzisz, że nic nie otrzymasz, wyśmiewasz nasze hobby i przypominasz co niektórym niezrealizowane wielkie projekty. Przepiszę jeszcze raz: twórca może zrobić ze swoją grą, co chce. Jest jego dziełem.

Nie tak dawno obraziłeś się i postanowiłeś usunąć reklamę z podpisu. Myślałem, że głęboko urażony zakończysz się do nas odzywać. Niestety tak się nie stało. Żałuję, że kiedy zamykałeś OZCom, powiedziałem Ci, żebyś nie marnował tak wielkiego dorobku. Przecież i tak byś go nie zamknął na stałe, on jest dla Ciebie zbyt ważny. Może byś wtedy dostrzegł niekonsekwencję w swoich czynach, której tak bardzo nie lubię zarówno u siebie jak i u Ciebie.

Nie wiem, co jeszcze napisać, czekam na Twoją odpowiedź i wypowiedzi innych użytkowników (nierzadko czuję się osamotniony w swoich opiniach).

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 14:14   

Cóż, myśle ze Slawo ma problem natury psychologicznej - gdy ktoś wsadzi dajmy kilkanaście godzin w gre, to wszyscy w nią grają, komentują itp. a jak on wsadził w ozcom kilka lat, mnóstwo czasu i nerwów, to nikt tego nie docenia i tam nie gra, przez co Slawo zaczyna "wariować" i tak pisać. W sumie z 1 strony mu się nie dziwe, a z drugiej takie zachowanie staje się coraz bardziej męczące.
A moje gry SPECJALNIE dla ozcom chyba nigdy nie wyjdą bo nie mam pomysłu na zwiększenie poziomu :D

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 18:44   

Slawo chce by robić dla niego gry. Wyśmiewa się z wszystkich większych produkcji i zachęca do robienia minigier na OZCOM. Zachęcanie to nic złego ale nieraz jego zachęta przesitacza się w rozkaz. Coraz częsciej na NB widzę posty Slawa w których widać że rozkazuje nam robić gry na jego serwis. To tyle co mam do powiedzenia.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

Kodarth 
Sierżant

Pojedynki: być może

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 18:46   

To jak chce żebyście dla niego pracowali to niech wam zapłaci i już :) znacie to : " płacę, żądam ". i jeszcze mała umowa i po problemie. Moje zdanie jest takie. Ja napewno nie będę komuś dawał gier na stronę za FREE !

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 18:48   

Nie no robienie gier za free na jakiś serwis to nic złego ale nie każdy przecież musi się na to godzić. Slawo wręcz żąda od nas gier i to mi się nie podoba.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

Kodarth 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 20:46   

no właśnie. On żąda. Gdyby grzecznie poprosił i pogodził się z odmową to by nie było nic złego robić za Free

Slawo 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 21:17   

Liquid Silk napisał/a:
gdyby grzecznie poprosił

a wypchej sie tom swojom grom :D może jaśnie wielmożnego pana trza by jeszcze na kolanach błagać, żeby jego zafajdaną grę z mnóstwem błedów reklamować i rozprowadzać w internecie ?
Ale jak ktoś żadnej gry nie zrobił porządnej i nie ma zamiaru jej rozpowszechnić szerzej niż dla kilku użytkowników for klikowych to co tu będę się wysilał-ten ktoś i tak tego nie zrozumie.

Róbta se takie tematy bo dawno nie mieliśta po kim se pojeździć.

A autor tego tematu co obserwuję od kilku tygodni po prostu najdelikatniej mówiąc ... stacza się i rozmienia na drobne zdobyty prestiż, ale cuż starość nie radość.

Zrozumcie raz na zawsze -

NIE CHCĘ JUŻ WASZYCH GIER

Mam ich tak wiele, że nie mogę ich przerobić i wcale nie potrzebuję już kolejnych strzelanek czy łapanek niewiadomo czego.
Dla Tasmpola informacja- mało aktualek na serwisie ? No jeśli dwie gry średnio nowe tygodniowo (55 gier na pół roku) mało to nie ma co tego komentować nawet.

PS. Miałem olać ten temat jak olewam autora tego tekstu od jakiegoś czasu, ale jak przeczytałem Suklika, że jego Wielce Szanownego Tfórcę Gier trzeba by Jego Twórczość Wielce Wielmożną prosić o dodanie jego Wielmożności gry na serwis to po prostu nie wytrzymałem i napisałem to co napisałem.

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Kurczak 
Starszy sierżant

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 21:24   

Nic, tylko się zgodzić z BROO, temporalem i innymi, którzy mają takie same poglądy na zachowanie Slawa. On żąda gier, a jeśli ktoś robi większy projekt to pisze o co pisze. Jest kilka możliwości: Albo po prostu przesadza, albo chce na s wkurczaczyć :P , albo to choroba psychiczna. Slawo, musisz zrozumieć, że nie wszyscy chcą robić gminigry tylko na twój serwis. Jeśli chcą zrobić coś większego, to mają do tego prawo. No chyba, że nasz prezydent Kaczyński im zabroni :P , w co wątpię. :)

...

Slawo 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 21:27   

NIE CHCĘ JUŻ WASZYCH GIER

Mam ich tak wiele, że nie mogę ich przerobić i wcale nie potrzebuję już kolejnych strzelanek czy łapanek niewiadomo czego.

NIGDY NIE ŻĄDAŁEM GIER NA SERWIS TYLKO PISAŁEM, ŻE MACIE TAKI SERWIS NA KTÓRY MOŻECIE ZROBIĆ GRĘ

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Steam:

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 21:33   

Wkurzył się :) no cóż, właśnie go objeżdżają.
Slawo: Wobec tego filtruj gry, aby na OZcom trafiały tylko te najlepsze, a nie wszystkie. To taki problem? :P ludzie i tak grają głównie w kilka wybranych - najlepszych.

Natie 
Bohaterka

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 21:38   

O znowu sie biją! Ma ktoś popcorn?
Slawo ma rację i ja wcale nie zauważyłam żeby rządał gierek od nas. On tylko ironicznie parę razy stwierdził że nie chce nawet nam się zrobić gry na jego serwis zrobić, a wielgachne projekty to owszem. Tu też się... w połowie zgadzam. Nie mów mi Slawo że Sulge to była minigra na twój serwis ;) Ale to tak przy okazji.

PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 21:52   

Huh? O co tu chodzi? Najpierw "Wielki niedoceniany" a teraz "Ten który żąda gier?". Ej ludzie ja tu czegoś nie rozumiem, jeśli Slawo was denerwował mogliście mu zwrócić uwage wcześniej, a wszyscy się rzucili dopiero gdy BROO założył odpowiedni temat. Ja nie zauważyłem jakiś niepokojących przejawów "żądań". Raczej lekką krytykę typu (wybaczcie, że nie przytoczę dosłownie): Robicie foribideny itd. zamiast zrobić coś na ozcom. Co wg. mnie znaczy bierzecie się za realizowanie utopijnych wizji zanim zrobić coś małego z czego na pewno byłoby więcej pożytku. Ja to tak widzę. A aktualki na ozcom są często, wiem bo zaglądam na stronę główną.

Kaytek 
Chorąży

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 21:59   

Fight, fight, fight!

BROO wyzywa Slawo do walki machając rytmicznie głową. Slawo pręży swoje bicepsy. BROO przechodzi do ataku, on już atakuje, ach te jego niebanalne ciosy! Przechodzi do Wielkich Projektów, zaraz potem do Żądam Gier! Ale Slawo nie pozostaje mu dłużny: oddaje Pseudo-Niepoprawną Pisownią, po czym blokuje kolejny cios przy pomocy swojej słynnej siedemdziesiątki piątki (przyp. aut. - rozmiar czcionki). Och, co to za fascynujący, do niczego nie prowadzący pojedynek...

No co? :P

Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 22:27   

No to i ja może się wypowiem na ten temat.....

Moje zdanie jest takie:

Czy kiedykolwiek Slawo żądał gier na swój serwis??Nigdy!!
On pisał tylko że zamiast Wygnańca piekieł czy forbidden world lepiej stworzyć grę dla serwisu OZCOM.....Bo wtedy więcej osób zagra w tą grę....Niestety jak to bywa na PSK został zrozumiany na odwrót.....

Czy ktoś zabrania wam tworzyć super gier na serwis OZCOM??Przecież możecie stworzyć na ten serwis najlepszą grę clickową....Nie wiem czemu wmówiliście sobie że na OZCOM tworzy się tylko minigierki.....Przykładem że tak nie jest......jest clickowiec Sulage stworzył dwie wg.mnie najlepsze gry na PSK!!Czy Wygnaniec piekieł nie mógł by się znaleźć na OZCOM??Oczywiście że mógłby...Slawo jest jednym z najbardziej zasłużonych clickowców na PSK i jednym z nielicznych którzy tak wiele potrafią w clickach.....Zawiść ludzka jest po prostu nie do zniesienia :evil: Zazdrościsz Broo tego serwisu??Będzie Cie się cieszyć jeżeli przez Was i szczególnie przez ciebie Broo OZCOM upadnie....Pamiętam jak nie tak dawno Slawo zamknął na krótki czas OZCOM i to także przez Broo.....naszczęście później je otworzył z powrotem....

Reasumując:

LUDZIE TROCHĘ SZACUNKU DLA SLAWA...CZY WIECIE ILE ON ZROBIŁ DLA CLICKÓW??NAJLEPSZYM JEGO DZIEŁEM JEST SERWIS OZCOM A WY CHCECIE TO ZNISZCZYĆ??DLACZEGO??CZY WIECIE ILE ON SIŁ ZMARNOWAŁ ŻEBY STWORZYĆ TAKI SERWIS.....ŻADEN Z WAS Z TEGO FORUM BY NIE POTRAFIŁ CZEGOŚ TAKIEGO ZROBIĆ
(no może prócz mnie :p <joke>)!!

CZYLI:

JESTEM PO STRONIE SLAWA
:P
Ostatnio zmieniony przez Wos209 10-02-2006, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  

k@rgul 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 22:27   

PoW napisał/a:
Ej ludzie ja tu czegoś nie rozumiem, jeśli Slawo was denerwował mogliście mu zwrócić uwage wcześniej, a wszyscy się rzucili dopiero gdy BROO założył odpowiedni temat.

Bo ludzie w większości nie mają własnego zdania i dla przypału walą takie posty...

Odpowiedz do tematu