NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kto tu jest szczurem? Czego w nas NIE lubisz.
Autor Wiadomość
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

Prestiż
Wysłany: 06-02-2006, 22:36   Kto tu jest szczurem? Czego w nas NIE lubisz.

No właśnie, zastanawiam się co was denerwuje/frustruje w nas, klikowcach, jako jednostkach. Wytknijcie nam i sobie nawzajem wady, a pomoże to nam w... hmm.. dążeniu do rozwoju sceny (i wyeliminowania osobników słabych gatunkowo xD ach, nie to przeciez nie jest temat "Zemasta - narzędzie zagłady") Chodzi mi o to by nie sprowadzać się do ogólników tylko wytknąć KONKRETNYM ludziom ze SCENY (czyli też tym bardziej znanym z CP) ich wady, ogół ludności nie jest interesujący :]

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 06-02-2006, 23:23   

To ja wytykam sobie, że nie zmieniłem wczoraj skarpet :P
Hmm... nie wiem, no chyba jest ktoś, kto mnie denerwuje, ale nie potrafie wytknąć palcem, po prostu mam blokade na wytykanie ludzkich błędów. Szczególnie w takich tematach, bo wiem, jak taka osoba by się czuła, a jak ja się czuje jak ktoś mi wytyka.
Moge powiedzieć ogólnie:
Osoby zbyt ambitne (11 lat, 1 dzień w TGF i ciągnie ich do RTSów) albo osoby nie wiedzące, co to forum lub traktujące jak jakiś deptak do spotkań, nie ważna netykieta - mają minus. Takie osoby mnie najbardziej denerwują.

Sebol 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 06-02-2006, 23:34   

Ja jestem szczurem ;) hehe No dobra po kim by tu najpierw pojeździc hmm Moze Lampard albo nie, Bedziu lub moze Fallen. NIE! nie będę po nikim jechał powiem tylko co mnie nieraz denerwuje w klikowcach Bez podawania nicków itp. Nie lubie gdy mało gier powstaje :P bo co to za klikowiec skoro nie robi gier tylko posty pisze na forach? to raczej jest Lamus za przeproszeniem który Wywija jęzorem we wszystkie strony chwaląc sie tym co umie a tak naprawde NIC nie wie bo ma w głowie kod kreskowy który blokuje dostęp do servera danych niczym Firewall ;) tego nie lubie w tak zwanych Klikowcach Liepiej robic gry i mało gadac niz Zasrywać forum kałem :D takie je moje zdanie :) no 8)

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 07-02-2006, 09:23   

Bedziu: Bo nie może się przemóc i zablokować PoW'a na GG, ciągle pisze tematy jaki to on nie uciskany :)
PoW: Ciągle naparza się z Bedziem, jak Aleks kiedyś (za co obaj dostawali ostrzeżenia, i tak jestem miłosierny). Ciągle pisze prowokacyjne tematy :P

Irytują też ludzie, którzy piszą bez znaków interpunkcyjnych, używają wyrazów, których znaczenia nie znają, nadużywają dużych liter, piszą nadmierną ilość polskich znaków i piszą "brzeg" jak "bżek" :evil: Dlaczego? Bo muszę to poprawiać...

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Pojedynki: nie
Steam:

Prestiż
Wysłany: 07-02-2006, 10:02   

Tasmpol napisał/a:
11 lat i ciągnie ich do RTSów

Jak to dobrze, że mam dwunastkę zaliczoną :P
Też nie lubię kłótni Bedzia z PoW'em - głównie przez to CF przestało istnieć...
Nie lubie też ludzi coś ukrywających (może poza FA :P [bez skojarzeń proszę])
Nie lubie też ludzi, którzy uważają się boss'ami, a ostatnio zacząłem nielubić Fina :x
Nie lubie ludzi kłótliwych (może źle to interpretuję - mających inne zdanie i uważających, że reszta jest [np.] "gupia") przykładem tego części jest chyba Temporal.
I tyle ze spowiedzi!
Chuck Norris zapłać!
Ostatnio zmieniony przez Minty 24-08-2013, 14:44, w całości zmieniany 1 raz  

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 07-02-2006, 19:18   

Cytat:
Nie lubie ludzi kłótliwych (może źle to interpretuję - mających inne zdanie i uważających, że reszta jest [np.] gupia) przykładem tego części jest chyba Temporal.

Jakbyś napisał prawdę to bym nawet się nie tłumaczy a tak to muszę. Sam napisałeś że mam inne zdanie więc to jest grzech? Czyli nie lubisz ludzi którzy mają inne zdanie na jakiś temat niż ty? Gdzie ja uważam że reszta jest głupia? To tyle co mam do powiedzenia udowodnij to o czym piszesz albo nadal się mnie czepiaj za to czego nie napisałem. A w ogóle po co ja się tłumacze?

To może na temat:
Bedziu mnie wkurza za to że cały czas narzeka jak się jego wszyscy czepiają (zaraz powiecie że robie to samo bo wyrwiecie klika linijek z kontekstu i podkolorujecie i bedzie :lol: )
Już nikt więcej :D
Niektórzy czasami mogą wkurzyć ale na ogól są spox.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Steam:

Prestiż
Wysłany: 07-02-2006, 21:59   

Cytat:
[np.]

Jedno słowo może kompletnie zmienić styl wypowiedzi... Czytanie ze zrozumieniem!

I jeszcze
Cytat:
części

czyli nie całości ;)

Slawo 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 07-02-2006, 22:14   

Mnie irytują ci co dają skriny na forum i zamiast pokazać na tym skrinie to co jest istotne to pobierać musimy i oglądać

- całe okno z obramowaniem windowsa XP,
- wszelkimi belkami górnymi i dolnymi tego windowsa czy programu,
- ikonkami na pulpicie.

Mnie nie interesuje jakiego masz windowsa, jakie kolory okien wybrałeś i jakie masz iknonki w treju a jak klikam w linka do obrazka to mnie interesuje tylko i wyłącznie ten obrazek !

A dobijające jest kiedy ten skrin ma rozmiary 1024-800ileś tam i na neozdradzie pobiera się minute.

Irytuje mnie niesłowność i niedotrzymywanie terminów.

Nawoływanie mnie i innych do wskoczenia na gadulca.

Robienie dupereli na Batalie zamiast gier.

Złe i nietrafione tematy Batalii.

Zbyt mało linijek w szutboksie.

Olewanie porządnych gier (BSS, DS2) i bardzo dobry twórców (Sulge) a uwielbianie zapowiedzi, które nie stają się potem grami.

A tak poza tym wsio łokiej, poza jednym userem, który zaczął mnie wkurzać ostatnio ...

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Odpowiedz do tematu