NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nagrody Klikowe
Autor Wiadomość
Kaytek 
Chorąży

6902 Prestiż
Wysłany: 13-02-2006, 18:28   

Slawo

A jak recenzent ocenia? Też subiektywnie. Więc wziąć kilku ludzi ze Ślimaczka i STG, oraz co bardziej "zaprawionych" scenowiczów i poddać to ich ocenie. Uśrednić, porównać i gotowe!

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy

33789 Prestiż
Wysłany: 13-02-2006, 20:14   

Chcę zauważyć, że gdy oceniam gry z Bitew - publiczność zwykle zamienia gdzieś ze sobą 2 gry. Gdy, jeszcze na EF, oceniał ze mną K@czor - praktycznie wszystko było zgodne z publicznością :) więc teoretycznie do większej ilości gierek wystarczy 3-4 jurorów. To nawet nie jest dużo.

pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa

Główny edytor: MMF2 Dev

18099 Prestiż
Wysłany: 13-02-2006, 21:36   

A poza tym i tak przecież można zrobić coś jak "Ślimaczek Publiczności" dla najlepszej zdaniem userów gry :D .

Jednak ja obstawiam głosowanie przez userów...

PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

Główny edytor: MMF2

22921 Prestiż
Wysłany: 14-02-2006, 16:39   

Niet. Klikowa Nagroda byc zloj pomysl. A jury jeszcze bardziej. Przecież to bez sensu! To się nie ma prawa przyjąć, to być chore i wogole! Ja sie nie mogiet na to zgodzic.

//No dobra, kolejne posty będę pisał normalnie :P .

Tasmpol 
Bohater
young god

24606 Prestiż
Wysłany: 14-02-2006, 16:58   

Na niego nie zwracajcie uwagi, jest egoistą i to, czego sam nie wymyśli nie jest warte uwagi :P

McO 
Bohater
WujasheQ

Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2 Dev

15161 Prestiż
Wysłany: 15-02-2006, 23:06   

Najlepiej niech RX stworzy kategorię np. "Oskary klikowe" (czy jakoś tak ;) ), a w nim 3 fora:
:arrow: "Nominacje" - tam stworzyć tyle tematów, ile kategorii do "Oskarów klikowych" (czy jakoś tak ;) ). Każdy może zgłośić swoją kandydaturę do danej kategorii.
:arrow: "Głosowanie" - Tutaj też stworzyć tyle tematów, ile kategorii do "Oskarów klikowych" (czy jakoś tak ;) ). Pierwszy post w każdym temacie to zrobienie listy wszystkich kandydatów. Każdy użytkownik forum może oddać tylko jeden głos w jednej kategorii.
:arrow: "Wyniki" - Również zrobić tyle tematów, co kategorii do "Oskarów klikowych" (czy jakoś tak ;) ). Tutaj będzie tylko ogłoszenie wyników i przyznanie "Oskarów klikowych" (czy jakoś tak ;) ).

Myślę, że można zrobić jakieś ograniczenie co do głosujących i zgłaszających swoją kandydatudę użytkowników (prestiż większy niż ..., albo więcej niż ileś tam postów). Wyelminuje to tworzenie nowych użytkowników "tylko do głosowania". Nie usunie to jednak całkowicie kantowania, ale chyba każdy klikowiec ma JAKIEŚ poczucie godności i nie ośmieli się oszukiwać... prawda :D ?
Co do konfliktów "poogłoszeniowych" myślę, że każdy z nich zakończy się tak szybko jak powstał (w końcu jedna sprzeczka na rok nikogo nie zabije ;) ).

Jest tylko jeden problem :cry: . Mianowicie - na PSK istnieje wiele for i użytkownicy np. z CP będą się musieli rejestrować się na NB a to zdyskwalifikuje ich do brania udziału w głosowaniu i kandydowaniu (prestiż większy niż ..., albo więcej niż ileś tam postów). Może więc jednak stworzyć to kolejne forum tylko na cele "Oskarów klikowych" (czy jakoś tak ;) )? Ale wtedy znów nie będzie zabezpieczenia przed tworzeniem dużej ilości user'ów ... A może tak zrobić żeby brali udział tylko Ci, którzy są już zarejestrowani na jakimś forum...?

Kurde... nie wiem jak to zrobić :cry: , ale takie "Oskary klikowe" (czy jakoś tak ;) ) przydałyby się... chociaż tylko po to, żeby troche "ubarwić" PSK...

k@rgul 
Sierżant

Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie

3999 Prestiż
Wysłany: 17-02-2006, 18:03   

Klikowcy są w pewien sposób uprzedzeni do for. Po co odwiedzać kolejne ??
Ja już odwiedzam średnio 8 for i już się w tym chaosie nie łapię....

Dlatego uważam pomysł stworzenia forum jako nierozsądny!!! :P

'Nie' z przymiotnikami piszemy łącznie :) / Fadex

Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment

Drugi edytor: TGF
Pojedynki: być może

2946 Prestiż
Wysłany: 18-02-2006, 10:27   

Jeżeli komuś by się chciało to robić to może skorzystać np: z tego moda(do jportala):

http://zsyp.pl/module/dow...hp?id=275&cid=3

Moduł do prowadzenia rankingu www na swojej stronie, zawiera:
- ograniczenie 1 glosu na dane ip, w ustalonym przez nas czasie np. na 24h
- logi głosowania
i wiele innych dodatków.
Propozycje ślijcie na maile lub gg podane w pliku readme.

Odpowiedz do tematu