NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wybory parlamentarne 2011

Zagłosowałbym na
Kongres nowej prawicy
71%
 71%  [ 5 ]
Ruch Palikota
14%
 14%  [ 1 ]
Prawo i Sprawiedliwość
0%
 0%  [ 0 ]
Polska jest najważniejsza
0%
 0%  [ 0 ]
Polskie stronnictwo ludowe
0%
 0%  [ 0 ]
Prawica rzeczypospolitej
0%
 0%  [ 0 ]
Platforma obywatelska
14%
 14%  [ 1 ]
Sojusz lewicy demokratycznej
0%
 0%  [ 0 ]
Polska partia pracy
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Aleks 
Moderator
Wilczek

Prestiż
Wysłany: 30-09-2011, 15:44   Wybory parlamentarne 2011

Ankieta

Piter 
Bohater
roflolmaomgeezonk

Pojedynki: być może

Prestiż
Wysłany: 30-09-2011, 18:14   

Nie ma na kogo głosować... gdzie się nie spojrzy to albo złodziej, albo oszust. Dobrze, że jeszcze w tym roku nie mam prawa głosu, bo popsułbym frekwencję wyborczą.

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Prestiż
Wysłany: 30-09-2011, 18:22   

Palikot jest przynajmniej jawnym klaunem :)

noxx 
Młodszy chorąży

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 30-09-2011, 18:31   

Kongres Nowej Prawicy, jedyna sensowna opcja jak dla mnie. I tak u nas wybory ograniczają się do wybrania mniejszego zła...

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Prestiż
Wysłany: 30-09-2011, 18:54   

Nie interesowałem się do tej pory zwykle polityką - jedynie tyle co zasłyszałem ze wszelak manipulowanych mediów, więc nie mam zdania. Nie chce mi się wczytywać w programy wyborcze, tym bardziej że niektóre mają 192 strony pdf (patrz PO), a inne czasem nawet nie są aktualne. Poczekam na wersję 2011 latarnika wyborczego, to najkrótsza opcja.

Natie 
Bohaterka

Prestiż
Wysłany: 01-10-2011, 08:37   

Nie głosuję.

Drewicz 
Kapral

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 02-11-2011, 13:48   

Ja nie glosowalem, ba nawet teraz nie wiem kto wygral. Co do tekstów, ze politycy to zlodzieje... coz moja wlasna teoria na ten temat, jest taka...Piter ze ludzie zwalaja swoje niepowodzenia zyciowe na politykow, mowiac jak ferdek, ze to przez nich w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wyksztalceniem ;) Oni nie maja jakiejsc mocy stwórczej, z takim PKB jak mamy, z tego kraju sie nie zrobi mocarstwa. A to PKB ktore mamy wynika z 100 zmiennych z przeszlosci.
Co do ich zarobkow.
Poza tym, zmniejszenie im penjsi nawet o polowe, nie przynioslo by jakichs wielkich oszczednosci, gdzies czytlem ze ich srednia pensja to 10 000 zl. TO duzo? dla zwyklego polaka, jak ktos ma 500 zl wiecej niz on to uwaza ze to duzo i ze trzeba mu zabrac :D
Ale okolo 500 ludzi razy 10 000 to w skali panstwa i tak grosze.

GO SMS PRO THEMES!

Piter 
Bohater
roflolmaomgeezonk

Prestiż
Wysłany: 02-11-2011, 15:02   

Miałem na myśli bardziej to, że przeciętny zjadacz chleba mimo, że zarabia mało to jeszcze płaci większe podatki niż firmy, co wiąże się z tym, że im mniej zarabiasz tym więcej ci zabiorą.

Drewicz 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 02-11-2011, 15:14   

Dokladnie. Spojrz na to z innej storny, jak bys duzo zarabial to by to Cie nie dotyczylo, bylo by dla Ciebie bez roznicy czy Ci wezmą tysiac czy 2. ;)

Poza tym, powiem ci ze od paru tysiecy miesiecznie placi sie wieksze podatki, chociaz ostatnio je zmniejszyli to i tak sa wieksze... wiec jest na odwrot ;P

Najlepszy zart jest jak ludzie narzekaja... "zalozyl bym firme i bym sie dorobil, ale te prawo podatkowe w Polsce jest nie do przejscia" :d inaczje mowiac: Bylbym bogaty, ale nie umiem sobie nawet poradzic z tym ;D Wedlug mnie zawiklane prawo podatkowe to w pewien sposob dobra rzecz, bo odstrasza tych ktorzy i tak by sobie w tym nie poradzili.
No ale na cos, trzeba zwalic swoją sytuacje :D
Prawo podatkowe > politycy
I tak mozna ze wszystkim... pkp za wolne, wina politykow, dziury na drogach politycy... gdybys byl bogaty pewnie wykorzystywal bys inne srodki transportu ;)

Nie mowie oczywiscie, ze politycy nie maja na nic wplywu, jednak wiekszosc ludzi tlumaczy sobie swoje niepowodzenie, ich winą...

" gdyby politycy nie byli zlodziejami w polsce zylo by sie lepiej" hahahah ta jasne, panstwo wybudowalo by ci dom i splacilo Twoje dlugi :D

GO SMS PRO THEMES!

rafradek 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 02-11-2011, 16:31   

@Drewicz

Ale za by ci go nie zabrali ani ci nie dołożyli długów

Zawsze dopracowane gry

Drewicz 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 02-11-2011, 16:58   

tak, wyczarowali by wiecej kasy? stworzyli by nam nowe zloza naturalne czy cos w ten desen? zalozmy ze by nie "ukradli" miliona w tym miesiacu...bo zmniejszyli by sobie pensje o polowe... to daje zysk typu 3 grosz na obywatela? :D

GO SMS PRO THEMES!

Piter 
Bohater
roflolmaomgeezonk

Prestiż
Wysłany: 02-11-2011, 18:23   

Chodzi o to, że zamiast dokładać sobie do pensji mogliby sfinansować jakieś projekty, czy choćby zmniejszyć dziurę budżetową. I nie chodzi tu tylko o polityków, ale o wielkie urzędy państwowe takie jak ZUS czy NFZ, fakt, że likwidacja ich też nie przyniosłaby dużo dobrego, ale gdyby przynajmniej ograniczyć ich monopol.

Drewicz 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 02-11-2011, 19:06   

nie no tez uwazam, ze powinni tak zrobic, aczkolwiek jak mowilem to co oni niby kradna to grosze jak juz, chociaz i tak z=nikt z nas nie zna prawdy. Moze metaforka :D Z Afryki sie Dubaju nie zrobi :D

GO SMS PRO THEMES!

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Prestiż
Wysłany: 02-11-2011, 20:10   

Zrobi się. Trzeba tylko znaleźć ropę.

Ayth 
Podporucznik

Prestiż