NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
poszukuje..
Autor Wiadomość
ufosi
Starszy szeregowy

Prestiż
Wysłany: 04-03-2006, 07:45   poszukuje..

Witam poszukuję chętnych do współpracy w tworzeniu nowej strony i forum o TGFie forum już mam zainstalowane jest to forum przema v1.9 i nie jest to na jakiś słabym serwerze wszytkich chętnych zapraszam do pisania tutaj lub na gg:592706

Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 04-03-2006, 12:23   

A znasz się coś na tworzeniu gier i programów w tymże programie, czy nie bardzo? Bo coś mi się wydaje że się nie znasz. Ja sie nie biorę za tworzenie warsztatu samochodowego gdy nie znam się za bardzo na samochodach...

Mr Knife 
Bohater

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 04-03-2006, 21:12   

Radze się wycofać póki czas. Lepiej nie zabierać się za temat, na którym nie znamy się bardzo dobrze. Owszem można liczyć na współprace, ale zazwyczaj trzeba samemu wystartować. Nie wróże ci dużych osiągów... a nawet średnich. Taka prawda! Nie żebym skreślał cię tak na początku, ale takich prób było conajmniej kilka. Z takim samym efektem ( możesz domyślić się z jakim ;) ). Nawet z dobrym fundamentem, 2 pomocnikami próba przebicia będzie strasznie trudna. Zamiast porywać się na coś takiego, zrób strone domową z własnymi grami. Wyjdzie na to samo, ale z innym efektem. Może z dużo lepszym, troche lepszym, ale na pewno nie gorszym.

Odpowiedz do tematu