NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Arena walk - Quest II Przygotowania do turnieju
Autor Wiadomość
Mr Knife 
Bohater

Pojedynki: tak
Posty: 266

Prestiż
Wysłany: 14-03-2006, 21:09   Arena walk - Quest II Przygotowania do turnieju

Oto 3 i ostatni temat założony na potrzeby Areny walk. Więcej nie trzeba, ponieważ pod koniec tego questu zostanie on przeniesiony do archiwum i usunięty z tego miejsca. Obowiązują tu twarde reguły, ja jestem Mistrzem gry, więc ustalam wszystko. Gracze muszą czekać, aż np. zapytam ich co robią?? albo dam pozwolenie. Tak musi być, bo inaczej zrobi tu się straszny chaos. W tym temacie mogą wszyscy pisać, ale tylko gracze decydują o tym jak potoczy się akcja. Inni mogą co najwyżej doradzać czy komentować. Nie przedłużajmy tego wstępu i przejdźmy do gry.

Quest I ' TEST '
Gracze: Fadex, Taeguki

Ciemność... nic więcej - pomyślał Taeguki. Po chwili cisza została przerwana przez odgłos kroków. Taeguki wiedział, że nie jest sam. Kim jesteś! - krzyknął. Kroki ustały. Echo rozbrzmiewało jeszcze po całej sali, ale szybko nastała znów cisza. Nagle w sali zrobiło się bardzo jasno, błysk oślepił tak i Fadexa jak i Taeguki'ego. W sali był ktoś jeszcze. Postać ubrana w długi czarny płaszcz, przywdziana, również w błyszczącą lekką zbroję, a na plecach miała przewieszone dwie katany. Nie było widac jego twarzy. Ja jestem zasadami...- rozległ się głos postaci. Tylko jeden z was wyjdzie z tej sali o własnych nogach... - dodał. Tylko on zda test! Fadex oraz Taeguki spojrzeli na siebie złowieszczo, wiedzieli co mają uczynić. Walka zaczeła się!

[ Dodano: 2006-03-14, 20:45 ]

Fadex
Aw
Yonsen Rendan
Do, Dw

Taeguki
Aw
Az - atak - ziemia
Ryuuka no Jutsu

Fadex od razu przystępuje do ataku, biegnie prosto w kierunku Taeguki'go. Lekko zaskoczony Taeguki, po chwili również rzuca się na wroga. Fadex wymierza pierwszy cios. Taeguki jednak w ostatniej chwili odskakuje na bok unikając pięści i przystępuje do kontrataku. Padł kolejny cios. Fadex składając ręce, zablokował potężny kopniak. Dochodzi do krótkiej wymiany ciosów. Taeguki nie zamierza się poddać i nadal atakuje. Fadex ma powązne problemy z odpieraniem ataków agresywnego wroga. Próbuje zrobić
unik, ale Taeguki jest tuż za nim. Trafia, Fadex przewraca się, upadając kilka metró dalej. Taeguki tym razem chce zadać cios, który nie tylko przełanie jego obrone, ale położy go na deski. Bierze duży zamach i rzuca się na wstającego Fadexa, on jednak kuca i wykonuje wykop do góry, zatrzymując jego szarże. Po czym wyskakuje do Taeguk'ego oraz obraca się do niego bokiem i kopie go jeszcze raz z półobrotu. Taeguki z wielkim impetem uderza w ziemie. Kilka chwil później wstaje, lekko chwiejąc się krzyczy "Ryuuka no Jutsu" dotyka dwoma palcami ust, po czy robi nimi zamach w prawo. Zaskoczonemu Fadex'owi nie udało się zrobić uniku, ogromnego strumień ognia przeszył jego ciało. Ciężko dysząc utrzymuje się na nogach. Walka trwa dalej.

8:8 obydwaj grazce zabrali po 2 punkty z ogólnego pasku zdrowia. Fadex atakując Yonsen Rendan, Taeguki najpierw przełamując obrone ( zwykły atak jest zawsze wykonany szybciej od silniejszego ) potem Ryuuka no Jutsu po jednym punkcie. ( fadex bronił się przed ogniem więc stracił tylko jeden punkt życia )
Ostatnio zmieniony przez Mr Knife 24-03-2006, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel


Posty: 180

Prestiż
Wysłany: 15-03-2006, 10:48   

No pięknie, pięknie - tak więc do boju! :)

Tylko trochę niepotrzebnie zabrałeś im po 2 PŻ na początku, chociaż nadal jest po równo, to może to zmienić los walki...

Chuck Norris 4ewa ;)
_________________
"Nić życia jest mieszanym włóknem, dobro i zło przewijają się razem."
"Nie kocha się za, kocha się pomimo, że..."
 
 
     
Mr Knife 
Bohater

Pojedynki: tak
Posty: 266

Prestiż
Wysłany: 15-03-2006, 20:40   

Tura II

Fadex
Do, Dw - blok
Aw - atak i zabranie 1 punktu życia
Ryuuka no Jutsu - ponowny atak i zabranie 1 punktu życia

Taeguki
Aw - cios zablokowany
Az - utrata 1 punktu życia
Teppou Dama - utrata 1 punktu życia

Taeguki rozpoczyna kolejny atak, Fadex próbuje zatrzymać napastnika, przyjmując pozycję obronną - lekko kuca, krzyżuje ręce, widać, że oczekuje na atak. Taeguki kontunuuje natarcie, zbiera w sobie siły i rzuca się na wroga. Po raz kolejny nieprzełamuje obrony Fadexa, który natychmiast kontratakuje. Mimo ogromnego bółu Fadex chwyta przeciwnika , z wielkim trudem przerzuca go oraz nadal trzymając wymierza kopniak w brzuch. Taeguki znów ląduje na ziemi, natomiast Fadex kuca nie mogąc utrzymać równowagi. Znów zapanowała cisza. Nie trwała ona długo, gdyż Taeguki podpiera się rękami i powoli zaczyna wstawać. Sprawia to mu wielki trud. Również Fadex odszukuje ostatnie siły jakie mu jeszcze zostały i przymierza się do ataku. Taeguki widząc zbierającego się do uderzenia przeciwnika, podobnie jak ona składa ręce ( aktywacja chakry ). Na sali rozlega się krzyk: " Ryuuka no Jutsu!! " po czym kolejny "
Teppou Dama!! ". Strumienie wody i ognia ścierają się. Taeguki bardziej osłabiony po poprzednim ataku przeciwnika, mimo wielkiego poświęcenia, nie zatrzymuje ataku Fadexa. Wyrzucony podmuchem ognia, uderza w ściane, po czym opada na ziemie... nie podnosi się. Fadex upada na kolana, jest wykończony, ale widok otwieranych drzwi dodaje mu otuchy. Odpoczywa jeszcze chwile i rusza do wyjścia.Nagle w sali rozlega się dziwne ryk jakiejś bestii. Fadex obraca się, widzi ogromną Hydrę szarżującą na nieprzytomnego Taeguki'ego... ( Fadex co robisz? )

Wynik starcia: 8:6 ( Fadex zatrzymuje atak wroga, po czym sam zadaje mu cios, zabierając jeden punkt życia. Następnie obydwaj gracze stosują podobny atak, ale opierając się na zasadach Kamień pokonuje Nożyce, więc Taeguki traci kolejny punkt przegrywając pojedynek. ) Michał ja im nie odjełem życia na początku, po prostu w trakcie walki z tych 10 im zeszło, a wygrywa ten kto ma więcej.
Ostatnio zmieniony przez Mr Knife 15-03-2006, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel


Posty: 180

Prestiż
Wysłany: 15-03-2006, 20:46   

A to Ty z nimi to ustalasz gdziestam, ta? Teraz qumam. :)
_________________
"Nić życia jest mieszanym włóknem, dobro i zło przewijają się razem."
"Nie kocha się za, kocha się pomimo, że..."
 
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

Prestiż
Wysłany: 15-03-2006, 21:46   

To kto wygrał ?
 
 
     
Mr Knife 
Bohater

Pojedynki: tak
Posty: 266

Prestiż
Wysłany: 15-03-2006, 21:51   

Taeguki budzi się po przegranej walce, widzi jak ogromna hydra biegnie do niego... Jest zbyt mocno ranny, aby jej uciec. Jedyna nadzieja w Fadexie, który może zaryzykuje, złamie zasady i ruszy mu na pomoc.

Taeguki możesz zwrócić się o pomoc do Fadexa... co do niego mówisz??
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

Prestiż
Wysłany: 15-03-2006, 21:56   

Taeguki podnosząc zakrwawioną głowę i wyciągając ostatnimi siłami ręke do Fadex'a mówi:Fadex'ie zważając na to że byłeś kiedyś moim przyjacielem na dobre i na złe, pomóż mi teraz... chroniąc mnie od śmierci z łapy tej przeklętej hydry.
 
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 15-03-2006, 22:28   

Spoko 8) - powiedział Fadex i włożył ciemne okulary... Zaczęła się walka :)
Resztę niech pan noz dopisze :P
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Mr Knife 
Bohater

Pojedynki: tak
Posty: 266

Prestiż
Wysłany: 15-03-2006, 22:44   

Powiedział Fadex po czym ruszył na hydre. Wtem znów pojawiła się ta tajemnicza
postać. Wyjeła 3 shurikeny rzuciła nimi w kierunku hydry, złożyła ręce oraz wypoweidziała słowa " Kage Bunshin no Jutsu ". Po chwili 100 shurikenów wbiło się w ciało potwora. Stwór nie miał szans na unieknięcie tego śmiercionośnego ciosu.Tajemnicza postać bez słowa wyjeła Katanę z pochwy i zaczeła iść w kierunku leżącego Taeguki'go. " Fadex!!!... złamałeś zasady!!! Ja je ustalam! Tylko jeden z was wyjdzie z tej sali o własnych nogach. Nie zmienisz tego... "Postać podchodzi do Taeguki'go, kuca nad nim i mówi " Tylko śmiecie łamią zasady! ". Kładzie rękę na jego czole i dodaje " Chiyute no jutsu ". Taeguki w jednej chwili odzyskał całe siły... zdziwiony spogląda na postać, która przemawia do graczy. " Ci co nie pomogą komuś w potrzebie... są jeszcze większymi śmieciami! Zdaliście test! Od teraz jesteście teamem!"

Punkty doświadczenia dodam jutro, Fadex możesz liczyć na wzrost poziomu, a Taeguki na dużo punktów.

[ Dodano: 2006-03-24, 18:08 ]
Quest II - Przygotowania do turnieju

Taeguki i Fadex oczekiwali na przybycie kolejnych drużyn. Tajemnicza postać wręczyła im zwój mówiąc: " Otwórzcie go w dniu rozpoczęcia i zastosujcie się do instrukcji. " Po czym zniknęła. Do wyznaczonego terminu zostało jeszcze kilka dni, więc bohaterowie rozejrzeli się po okolicy. W wiosce nic specjalnego się nie działo, oprócz zmożonego ruchu związanego z zbliżającym się turniejem.

Termin zgłoszeń zaczął się dzisiaj. Fadex, Taeguki co robicie??
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

Prestiż
Wysłany: 01-04-2006, 12:25   

Idziemy się zgłosić!
 
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 01-04-2006, 12:36   

Ja się zgłaszam! Na rozkaz! :roll:
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Mr Knife 
Bohater

Pojedynki: tak
Posty: 266

Prestiż
Wysłany: 01-04-2006, 15:42   

Fadex i Taeguki ruszyli do starca, u którego można dokonać zapisu. Znalezienie go nie było trudne, bo w wiosce znajdowało się bardzo dużo tablic z informacjami o turnieju. Na pierwszy rzut oka było widac, ze to duża uroczystość. Do kraju przybyło wiele kupców, ale też wojowników. Na środku placu widniała ogromna tablica, z zasadami turnieju, obok niej znajdował się jakiś znak. Fadex i Taeguki stali jednak zbyt daleko by odczytać jego treść.

Co robicie?
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

Prestiż
Wysłany: 01-04-2006, 17:03   

Taeguki podbiega do znaku...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group