NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Bitwa NB] 37
Autor Wiadomość
kamiledi15 
Porucznik

Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2

8267 Prestiż
Wysłany: 09-04-2015, 21:47   

Raczej nie, ale będziesz mógł pomysły podrzucać :p

Matrixar 
Plutonowy

Główny edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: tak

201 Prestiż
Wysłany: 09-04-2015, 21:49   

Wtedy tez tak naprawde będę autorem... Pomysłów :D Szkoda :( Zawsze możemy tak zrobić
a na bitwę cos innego ;-; Mogłyby tu być takie mini clan warsy w dwójkach

kamiledi15 
Porucznik

8267 Prestiż
Wysłany: 09-04-2015, 21:51   

Chyba parę osób na tą bitwę i tak działało w parach, z tego co zauważyłem.

Matrixar 
Plutonowy

201 Prestiż
Wysłany: 09-04-2015, 21:53   

Może mogłoby być tak że jak sie pracuje z kimś to nagroda jest podzielona.

kamiledi15 
Porucznik

8267 Prestiż
Wysłany: 09-04-2015, 21:56   

Chyba że ty zrobisz swoją kontynuację, a ja swoją :D

Matrixar 
Plutonowy

201 Prestiż
Wysłany: 09-04-2015, 21:57   

Nieee, to bez sensu :P Ty byś wygral, zwlaszca ze robiles jedynke xD

Slawo 
Legenda

Główny edytor: MMF2
Pojedynki: nie

25566 Prestiż
Wysłany: 09-04-2015, 23:52   

No to moje spostrzeżenia, jako starego gracza internetowego, który ma 15 minut wolnego czasu i chciał luknąć co tam teraz w 2015 klikowcy potrafią wykonać, spojrzenie gracza lubiącego gry lekkie, i z sensem - albo na wyniki, albo wciągające, że chce się grać i grać.

Paczka ... 170MB ... łomatko, ale 17 gier to średnia 10MB na grę - o 5 za dużo.

a teraz moje spostrzeżenia: (kolejność przypadkowa)

Picklock - podobuje mnie siem - takie gierki lubię a jak lubię to drobne różnice w stylach w grafice nie zauważam :)

Sznurek czasu - nie lubię dialogów w grach i oczekiwania aż gra sie zacznie, czyli np. po wysłuchaniu dialogów. Samo granie ujdzie w tłoku, chociaż skończyłem grę na jeździe autem na drugim levelu.

Kwadratowy loop - ten sam level co level ? Słabo ...

Fadex - styl mi znany, nawet, nawet - żeby jeszcze bardziej wciągało, no bo innego sensu grania nie zauważyłem.

Malin - fajniusie wykonanie, tylko nie wiem po kiego ta kulka tam lata na górze, skoro punktów za to odbijanie jej tam nie ma a jedynie gracz musi wciskać jedną z dwóch klapek by otrzymac 100pkt.

W koło Macieju - całe moje granie kończy się sekundę po wciśnieciu ENTERa, więc ... nie wiem co napisać.

BulletHead - fajne wykonanie, nawet można postrzelać, ale czegoś tam brakuje ... wyników ?

Bullet NO ? ta sama gra dwa razy ?

Cremmy - fajne 3D, ale nie potrafię tam nic zdziałać, nie wiem co mam robić w grze. Chyba coś przebajerowane.

deer - nie potrafię w to grać - nie wiem jak i co uruchomić.

Myth i Worm - nie mam czym rozpakować 7z - nie chce mi się szukać odpowiedniego programu.

Pogromca - nawet nawet, da się pograć, tylko jakoś za bardzo to idzie w kółko, chciałem się poddać a tu nic, kolejny level.

Wackyjackie - no fajny ten labirynt i ciekawy pomysł nań, chociaż miałem problem jak grać, bo zanim skapowałem to rozwalało mnie zaraz po uruchomieniu gry.

Syrkel - koszmarne przejścia z menu - nie na moje nerwy czas oczekiwań aż cos sie załaduje przeładuje pokaże. Potem juz nawet nawet, ale całość zniechęca to powolne ładowanie z menu.

I to by było na tyle.

Ups ... zapomniałem o BROO - jego gierkę przetestowałem wcześniej co autor czytał na szucie.

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

wermi 
Major
Depressive Disorder

Drugi edytor: TGF

15733 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 08:34   

Cytat:
nie mam czym rozpakować 7z - nie chce mi się szukać odpowiedniego programu.

A to WinRAR nie potrafi rozpakować?

Slawo napisał/a:
Bullet NO ? ta sama gra dwa razy ?

To wersja bez wtyczki font embed czy cos, dałem żeby nie musiał kto szukać linku jak mu nie działa pierwsza wersja ;p

W ogóle to zapomniałem jednej gry w paczce - StickFight. Mogłem zrobić paczkę jako folder, a nie zipa, wtedy bym łatwo zaaktualizował zawartość.

Slawo 
Legenda

25566 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 11:22   

Worm napisał/a:

A to WinRAR nie potrafi rozpakować?

Pewnie potrafi, ale akurat nie mam go zainstalowanego >:[

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Matrixar 
Plutonowy

201 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 11:23   

A fajne te stick fight.? xD Bo nie chce mi się teraz sprawdzać;-; I myślę nad daniem Typho jednak na trzecie miejsce :P

Malin 
Młodszy chorąży

4748 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 16:45   

Kiedy w końcu będzie to głosowanie?

Cremmy 
Sierżant
Triggerheart

Pojedynki: być może

15146 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 17:33   

Dobra, to do dzieła, lecimy w kolejności abecadłowej (najpierw foldery, potem pliki).

1oolec "Wkolomacieju" - Po zobaczeniu menu pomyślałem "boulder dash". Po rozpoczęciu gry pomyślałem "co u licha..." - padłem zanim zauważyłem co się w ogóle dzieje. Jak już dowiedziałem się o podwójnym skoku (przydałaby się jakaś informacja o tym) to przypomniał mi się najtrudniejszy poziom w mario.

BROO "Toczony" - Nie grałem we flappy bird, ale jeśli to było tak wkurzająca gra, to nie dziwię się dlaczego jest sławna. Nie potrafię przejść nawet pierwszego poziomu :F

BulletHead "Rotobrod" - Wygląda całkiem nieźle, muzyka dopasowana do gry, ale wydaje mi się, że jeśli pograłbym jeszcze chwilę to dostałbym ataku epilepsji d; No i jeszcze jedno - czemu nie da się chodzić po menu klawiaturą? >:

Cremmy "Równina" - (null)

deer "Saint Depth" - Nie widzę żadnego nawiązania do tematu bitwy, poza toczeniem czacho-pocisku. Sterowanie męczace do momentu załapania, że wciśnięty skok uniemożliwia złapanie się krawędzi. Częściej ginąłem od spadania niż od przeszkód.

Myth "Profesjonalny Złodziej Maciek" - Ale.. o co chodzi? Sterowanie - jakie? Cel - jaki? Czemu ciągle postać mi cofa? aaaaaaaaa

Neoqueto "Syrkel" - Menu mi się tnie. Jak już zaczęło mi 'dobrze' iść, to teren zaczął się pojawiać w już zniszczonym miejscu. Strzelanie też takie sobie, ciężko wycelować w wybrany punkt. Do tego wszystkiego, co pewien czas wylatywały pociski w zupełnie innym kierunku, niż miałem wybrany.

pogromca909 "Zwalcz drobnoustroje" - Czasem jedna fioletowa kropka zabijała kilka zielonych, czasem wszystkie fioletowe znikały jednocześnie, raz niebieska kropka wielokrotnie przelatywała przez fioletową i nic jej się nie działo...

Sasiacz "Picklock" - Hm. No pokręciłem się trochę. Nie działa szybkie klikanie, musiałem czekać żeby po pokręceniu wytrychem móc wziąć apteczkę. No i standardowo - jeśli gra jest sterowana myszą, to czemu w menu wymagają używania klawiatury?

Wackyjackie "Circle Labirynth" - Antywirus (Comodo) krzyknął, że przy uruchamianiu znalazł tam trojana - sprawdzę ponownie później, może do tego czasu się wyleczy.

Worm "Nazwa" - Całkiem fajna gra, ale pozwól, że zapytam... pracę zacząłeś od menu?

Fadex "Thypo" - Mało koliste >; Standardowa, thypowa platformówka zręcznościowa, cóż można więcej napisać.

Kamiledi15 "Sznurek Czasu" - Poddaję się, nie dogonię złodzieja. Za dubbing zawsze plus, za 'wyśpiewaną' muzykę też należy się pochwała. Pierwsze zadanie (zestrzelenie piłki) to całkowity random - strzelałem cały czas w górę i liczyłem, że trafię. Drugie wymagało tylko czasu i trutu tutu trutu tutu trutu tutu.

Malin "Hotline Pinball" - Pinball łatwiejszy od pasjansa, intro i logo autora/gry dłuższe niż moje zainteresowanie grą (nie jestem fanem tego gatunku).

msdos400 "Kwadratowy Loop" - Nazwanie jednego poziomu 'nieskończoną liczbą' to lekka przesada d; Grafiki rąbnięte z mincerafta, już bym wolał, żebyś cokolwiek narysował niż brał cudze.

Czyżby... czyżby to już wszyscy? Koniec? Jestem wolny! Woo~

1oolec 
Kapral

221 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 18:10   

Cremmy napisał/a:

1oolec Wkolomacieju - Po zobaczeniu menu pomyślałem boulder dash. Po rozpoczęciu gry pomyślałem co u licha... - padłem zanim zauważyłem co się w ogóle dzieje. Jak już dowiedziałem się o podwójnym skoku (przydałaby się jakaś informacja o tym) to przypomniał mi się najtrudniejszy poziom w mario.

Dałem info w poście poza tym przeczytaj sobie moją sygnaturke :)

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Główny edytor: MMF2 Dev

51612 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 18:38   

Oto oficjalne podsumowanie trzydziestej siódmej Bitwy NukeBoards!

Do udziału zostało zakwalifikowane aż 16 (!) prac, w tym:
Pełna paczka z grami znajduje się tutaj:
bitwa 37.rar (160.4 MB)
Inne paczki znajdują się na poprzednich stronach tematu, jednak brakuje w nich produkcji masterjayz.

Przed oddaniem głosu należy zapoznać się ze wszystkimi produkcjami. Proszę o pisanie poniżej komentarzy i głosowanie w systemie 3-2-1, tj. 3 punkty na jednego zawodnika, 2 na innego i 1 na następnego. Wszystkie punkty muszą być przydzielone i odbiorca punktów nie może się powtarzać w jednym zestawieniu. Uczestnicy bitwy mogą i muszą głosować na siebie - przyznają sobie automatycznie 3 punkty podchodząc do głosowania, więc mogą rozdać tylko kolejno 2 i 1 punkt. Nie można zrzec się głosu na siebie na rzecz innego autora. Nie można głosować na zdyskwalifikowane prace. Nieregulaminowe głosy nie będą brane pod uwagę.

Najlepiej aby wraz z oddanymi głosami zostawić krótki komentarz skąd taki a nie inny wybór, jednak nie jest to wymagane. Po głosowaniu trwającym kilka dni wyłonimy zwycięzcę.

Z bitwy na bitwę dwukrotnie rośnie liczba uczestników, to dobrze rokuje na przyszłość!
A teraz wyłońmy zwycięzcę tej epickiej batalii!
Powodzenia!

kamiledi15 
Porucznik

8267 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 18:41   

Skoro trzy punkty MUSI dostać moja gra, no to ok:
3 punkty- Sznurek Czasu
2 punkty - BROO - Toczony
1 punkt Cremmy - Równina

Uzasadnienie pisałem tu:
http://romanx.webd.pl/nb/...p?p=50362#50362
Ostatnio zmieniony przez kamiledi15 10-04-2015, 18:49, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu