NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Bitwa NB] 37
Autor Wiadomość
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

Główny edytor: TGF
Pojedynki: nie

31680 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 19:44   

@kamiledi15 Twoja gra zajmuje pierwsze miejsce i otrzymuje 3pkt, dajesz 2pkt na drugie miejsce i 1pkt na trzecie miejsce.

3pkt - BROO - Toczony
2pkt - kamiledi15 - Sznurek Czasu
1pkt - 1oolec - W kolo Macieju

1oolec 
Kapral

Główny edytor: MMF2
Pojedynki: tak

221 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 19:45   

bo BROO się zna i wie co dobre widać :) Zjadłem was pomysłem i dizajnem, umiem trafić w niszę. Myślę również o porcie na androida ale to kiedyś :)

Malin 
Młodszy chorąży

Główny edytor: Fusion 2.5

4748 Prestiż
  Wysłany: 10-04-2015, 20:07   

3 punkty - MALIN - HOTLINE PINBALL - głosuję bo muszę ;p
2 punkty - 100lec - W KOŁO MACIEJU - bardzo fajnie zrozumiany temat "w koło"
1 punkt - SASIACZ - PICKLOCK - bardzo ciekawy pomysł, i wciągający gameplay

msdos400 
Starszy kapral

Drugi edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: być może

475 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 20:19   

3 punkty - msdos400 - KwadratowyLoop
2 punkty - kamiledi15 - Sznurek Czasu
1 punkt - 1oolec - W Koło Macieju

pogromca909 
Głupiec
i leń

Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: TGF

1212 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 20:19   

3 punkty - pogromca909 - "Zwalcz drobnoustroje" wiadomo dlaczego
2 punkty - po głębszym namyśle... Cremmy - "Równina"
1 punkt - 1oolec i jego "W koło Macieju" - trafiłeś w niszę jak amerykańce w Hiroszimę

wermi 
Major
Depressive Disorder

15733 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 20:49   

3 pkt - Worm - Nazwa
2 pkt - Cremmy - Równina
1 pkt - BROO - Toczony

[ Dodano: 10-04-2015, 20:50 ]
Cremmy napisał/a:
Całkiem fajna gra, ale pozwól, że zapytam... pracę zacząłeś od menu?

nie, lol. Czemu pytasz?

duur 
Starszy sierżant

Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5 Dev

1622 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 21:10   

3pkt - deer // moje, górą :--P
2kpt - Cremmy // za fabułę! :--*
1pkt - BulletHead // za solidne wykonanie! :--)

Slawo 
Legenda

25566 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 22:18   

3pkt - Picklock by Sasiacz (wyżej od labiryntu Wackyjackie za urozmaicenie grania)
2pkt - Circle Labirynth by Wackyjackie (miodzio)
1pkt - Zwalcz Drobnoustroje by pogromca 909 (za ciekawy pomysł, mimo drobnych błędów)

Wyróżnienie:
BulletHead - Rotobrod (gdyby były punkty zamiast zaliczonych wave'ów byłoby 1-2 miejsce u mnie; mam dziwne uczucie, że ta gra ma lepsze wykonanie niż te trzy, którym dałem punkty, ale nie zawsze jak widać profesjonalnie wykonana gra może być grywalna - tej czegoś w moim odczuciu brakuje)
BROO - Toczony - gra podobna do flappy bird czy nawet do żonglowania piłką - fajna, ale nie zaskoczyła mnie tak bardzo jak te trzy, którym dałem punkty.

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Malin 
Młodszy chorąży

4748 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 22:21   

A czy na 3 punkty nie trzeba zagłosować na swoją grę?

BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

31680 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 22:24   

Pod warunkiem, że się ją zrobiło.

Malin 
Młodszy chorąży

4748 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 22:25   

Aha, no chyba że tak :)

wermi 
Major
Depressive Disorder

15733 Prestiż
Wysłany: 10-04-2015, 22:55   

Slawo,

Cytat:
Myth i Worm - nie mam czym rozpakować 7z - nie chce mi się szukać odpowiedniego programu.

Fadex napisał/a:
Przed oddaniem głosu należy zapoznać się ze wszystkimi produkcjami.

Twój głos jest nieważny :) :)

Cootje 
Legenda

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Stencyl

17948 Prestiż
Wysłany: 11-04-2015, 00:13   

Oddam głosy gdy zapoznam się z każdą grą tymczasem mały prezent - Tabela wyników, która przedstawia się tak: https://www.dropbox.com/s...yniki.xlsx?dl=0

Pozwolę sobie ją aktualizować wraz z waszymi postami.

@edit:
Fadex dałem Ci uprawnienia do edycji tego pliku.

BulletHead 
Bohater

12825 Prestiż
Wysłany: 11-04-2015, 01:23   

3pkt - BulletHead
2pkt - BROO
1pkt - Cremmy

Kilka wybranych opinii któtko:
Pikor - Saint depth - wybacz Pikorku, miałbyś u mnie punkt albo i dwa, bo bardzo przyjemnie mi się grało i pograłbym w to dłużej. Niestety temat gdzieś się wziął i zapodział, ale tego chyba sam jesteś świadom :< A szkoda, późno zacząłeś, a na to, że silnik już był gotowy można przymknąć oko ;)
Cremmy - Równina - genialne! Nie przyglądałem się wcześniej postaci Rocha, wygląda na bardzo sympatycznego krasnoluda; myślałem, że zjem nerwy na lesie, ale w końcu się udało, później już z górki.
BROO - Toczony - bug nad ekranem mocno pomaga w grze, plus za muzyczkę. Niby połączenie kilku takich mechanik, ale solidnie wykonane.
Neoqueto - Syrkel - ładne i stylowe; jakieś ścinki w menu i trochę zbyt długie przejścia. Dobiłem tylko coś powyżej 8000 w poprawionej wersji, w tej oficjalnej dużo słabiej, pewnie przez to klikanie :<

Cootje 
Legenda

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Stencyl

17948 Prestiż
Wysłany: 11-04-2015, 03:45   

Wstęp

Frekwencja konkursu okazała się bardzo duża dlatego też długo zastanawiałem się jak rozdać punkty aby było sprawiedliwie. W bitwie pojawiło się parę fajnych tytułów jednak zdecydowałem przyznać punkty tym, którzy najbardziej spełnili moje oczekiwania co do tematu bitwy. Niemniej jednak pozwolę sobie tu też wyróżnić parę ciekawszych prac jak i tych, które zasługują na lekkiego klapsa.

//Wszystkie gry ukończyłem w 100%(te które się da) aby móc je lepiej ocenić!

Oceny

3pkt dla Neoqueto - Gra w dobrym klimacie muzycznym oraz graficznym w dodatku jest abstrakcyjna i dobrze wykonana, a to lubię najbardziej. Mam nadzieję, że rozwiniesz ten projekt.

2pkt dla Broo - Ciekawy pomysł na zrealizowanie tematu, graficznie i muzycznie trochę słabo, ale gierka potrafi zająć trochę czasu.

1pkt dla BulletHead - Punkt za estetyczne wykonanie gry i trzymanie się tematu bitwy. Minus za buga graficznego :)

Wyróżnienia i mega minirecenzje

Profesjonalny Złodziej Maciek - Po tej pozycji nie spodziewałem się niczego ciekawego. Pomyślałem sobie, że to będzie kolejna babcia frania, a jednak autor zaskoczył mnie fajnym pomysłem. Projekt ma potencjał i powinien być rozwijany głównie graficznie i technicznie ponieważ dopatrzyłem się paru poważnych błędów. Mam nadzieję, że Twoje przyszłe produkcje będą mnie tak samo zaskakiwały jak ta. Wielka szkoda, że nie widzę w tej pracy nawiązania do tematu bitwy... Bardziej pasowałoby do tematu związanego z teleportacją. Mimo wszystko Wyróżnienie!

W kółko macieju - Ta pozycja jest dobrze wykonana technicznie jednak najtrudniej przeżyć na samym początku, później jest już z górki. Niestety nie kupuję tematu monotonii śmierci, dlatego też gra nie znalazła się na mojej liście do oddania głosu.

Równina - Śmieszna gra zawiera dużo elementów humoru i różni się od reszty tym, że do tematu nawiązuje jedynie fabularnie.

KwadratowyLoop - No chłopie napracowałeś się jestem na 300 lvl i nadal nie widzę końca! Solidna robota! Wyróżnienie! Ty trollu!

Circle Labirynth - Chciałem przyznać tej grze jakieś punkty jednak "repeat while Space bar is pressed zrobiło swoje...

Sznurek Czasu - Oryginalna pozycja i chyba najtrudniejsza ze wszystkich zgłoszonych projektów. Boże ile ja się namęczyłem tym statkiem ;( Jednak przyznaję Ci duży plus za zabawne wykonanie.

Hotline Pinball - Jak zobaczyłem intro to spodziewałem się lepszej grafiki w grze jednak niestety była gorsza, a sama gra jest bardzo prosta - mogę grać w nią w nieskończoność bez utraty życia. Cóż to chyba ma większe powiązanie z tematem niż sam pinball :D

To byłoby na tyle ponieważ na temat reszty gier nie chcę mi się już rozpisywać, ale musicie mi to wybaczyć :D

Odpowiedz do tematu