NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nadruk na T-shirt - pomóż!
Autor Wiadomość
Cootje 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 19:59   

Najlepszy jest ostatni, a pierwszy beznadziejnie wygląda. Osobiście bardziej uderzyłbym też w coś bardziej związanego z PSK zamiast z CT.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 20:02   

Ten pierwszy przecież właśnie uderza w PSK (kicham na CT), nawet bez brania pod uwagę PSK wygląda fajowo - takie mam odczucie, jakbym zobaczył kogoś w takiej koszulce na miachu... Z technicznego punktu widzenia najciekawszy jestem tego czerwonego - ma gigantyczny półprzezroczysty cień, oby wybrnęli z tego należycie. EZ-ImageManip

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Pojedynki: nie
Steam:

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 20:04   

Jak dla mnie pierwsza wygląda świetnie z tymi oksami :D sam na pewno też kupię.
Czekam na porównanie msg! :)

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 20:13   

307 napisał/a:
Sne napisał/a:
Zawsze jest cupsell.pl, miałam dobre doświadczenia.

Na cupsell.pl jest drogo.

Jestem zdecydowanie za tym, żeby dać parę złotych więcej, jeśli koszulka będzie lepszej jakości. Jestem w stanie zapłacić nawet 50% więcej niż cena na koszulkomat.eu, jeśli okaże się, że będą znacząco lepsze...

Tak czy siak, dali kuriera za darmo, to się troszkę wyrównuje. Zamówienie złożone, zobaczymy co z tego będzie. Spodziewam się, że przyjadą w piątek. Wypiorę je na sobotę by zobaczyć jakość nadruku.

Neoqueto 
Moderator
Akcelerator

Pojedynki: być może

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 21:42   

Jeśli jeszcze nie zamówiłeś: https://dl.dropboxusercontent.com/u/1931783/Grafika/mona_fixed.zip

Przy okazji, powiedz jak długo trzeba czekać na koszulkę? W tydzień się wyrabiają?

Also, another one bites de_dust.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 21:56   

Już zamówiłem. Twoja bardziej kolorowa, ale ja wolę swoją ramkę. Zresztą - to już tam szczegół.

W koszulkomacie zamówiłem w zeszły wtorek, a przyszła dziś przed południem, więc tak, wyrabiają się dokładnie w tydzień (z kurierem).

EDIT: Przypomniałem sobie, gdzie zamówiłem te koszulki co się zmyły po jednym praniu...
http://ememe.pl/product-p...a-t-shirt-.html

Neoqueto 
Moderator
Akcelerator

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 22:03   

Ja po raz nie wiem który polecam Spreadshirt ze względu na jakość i konfigurowalność wzorów, wiadomo, trzeba czekać, bo idą z Niemiec, ale mam koszulki 3 lata i dopiero teraz zaczynają mieć zauważalne, ale nieprzeszkadzające ślady wycierania się nadruku, także jakość tam stoi na najwyższym poziomie. Niestety cena też.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 22:48   

Na spreadshircie chcą 81,80 zł za jednego nie-premium jakościowego T-shirta z przesyłką. Cena do przełknięcia tylko w przypadku, gdy poprzednie dwa zamówienia okażą się spieralną klapą.

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Pojedynki: nie
Steam:

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 22:49   

82 złote za t-shirt?
Nope. Nope. Nope.

Neoqueto 
Moderator
Akcelerator

Prestiż
Wysłany: 27-04-2015, 23:19   

Whaaaat, pamiętam czasy, kiedy były po 50 zł O_o

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 28-04-2015, 11:33   

Sama koszulka bez nadruku kosztuje tam:

58,80 PLN Tshirt męski
66,90 PLN Tshirt męski Premium
http://i.imgur.com/7uJrX5O.jpg
Kolory i rozmiary nie zmieniają ceny.

Koszulka Premium z nadrukiem i przesyłką kosztuje 89,90 PLN.
http://i.imgur.com/FznK2cy.jpg
Nie wiem o co chodzi z tym VATem, na stronie jest pewna nieścisłość, bo w jednym miejscu 80,90 PLN za koszulkę bez przesyłki jest określone jako cena netto a gdzie indziej brutto. Go figure.

Cootje 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 28-04-2015, 12:02   

Można kupić koszulkę za 5 do 15 zł i zamówić sobie prasowanki. Ciekawe ile prań wytrzyma taka prasowanka.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 28-04-2015, 13:11   

1) najczęściej niska jakość prasowanki powoduje małą wytrzymałość obrazka - 5-10 prań do nieakceptowalnej jakości nadruku.
2) ryzyko zagięcia prasowanki podczas nakładania
3) jakość druku zależna od tego jak prasowanka dogada się z moją drukarką
4) maksymalny rozmiar: 21,0 cm x 29,7 cm
5) możliwość nierównego wycięcia (szczególnie bólem nożyczek są okrągłe kształty)

To powody dla których zamawiam moje wzory w necie a nie nanoszę ich sam.

[ Dodano: 29-04-2015, 21:03 ]
http://i.imgur.com/S2E1OAM.jpg neo, co ty na to? W tekst wstawiłbym tytuły gier klikowych, tak w ciągu:
ZNISZCZYCIEL WARRIORS OF SWORD AND SPELL SUPER ZDZICHO PORWANIE MIKOLAJA ROOM ELEVEN...

Neoqueto 
Moderator
Akcelerator

Prestiż
Wysłany: 30-04-2015, 00:05   

Co ja na to? Panie, twoja wola. Tylko weź mi skomponuj te tytuły w pliku tekstowym. I nie zapomnij o swoich grach. No i font, ale albo wezmę faktycznie Impact, albo coś, co będzie dobrze wyglądać. Tylko usunąłbym jedną "warstwę" tekstu lub nawet dwie, żeby to lepiej w druku wyglądało, także postaraj się nie dawać zbyt wielu tytułów albo najważniejsze na początku.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 30-04-2015, 12:43   

Przyszły Tshirty z Kapsla. Wyglądają i macają się na wyższą jakość niż poprzednie. Jeszcze ich nie prałem, ale czuć pod palcem więcej gumy. Jest też mniejsza ziarnistość kolorów - trudniej odróżnić ciapki CMY z bliska.

http://i.imgur.com/yWK5Lyi.jpg

Białego prania długo nie będę miał, więc już załączam obraz. To skan wykonany bez prania. Trochę im nie wyszło zachowanie wysokiej ostrości i krawędzie są rozmyte, ale dla mnie to nie problem.

Mona Lisa w Brylach wyszła za ciemna. Pamiętajcie, żeby sobie podjaśnić i troszkę zwiększyć kontrast przed wysłaniem! Ikonka MMFa wyszła najlepiej, świetnie się spasowała i z kolorem i ogólnie. Potem dorzucę obie w skanie. Za 3 Tshirty dałem 102,00 PLN (przy tej kwocie darmowy kurier).

Odpowiedz do tematu