NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Clickteam Fusion 2.5 - kupiłem!
Autor Wiadomość
Malin 
Młodszy chorąży

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 13:43   Clickteam Fusion 2.5 - kupiłem!

Gry tworzę już dobrze ponad 4 lata. Jednak, zawsze były pewne obawy, złe myśli. Lecz dziś, w ten cudowny, czerwcowy dzień, zacznę to robić legalnie. Otóż, kupiłem CF2.5 na Steamie za 66 złotych. Epickie uczucie :) Myślę, że teraz mam dobrą motywację do dalszego tworzenia. Tym, którzy nie kupili, polecam. -80%, może się więcej nie powtórzyć! Zostały 4 godziny. Cześć!

Sporek 
Bohater
Producent Wody w Proszku

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 14:09   Re: Clickteam Fusion 2.5 - kupiłem!

Malin napisał/a:
Gry tworzę już dobrze ponad 4 lata. Jednak, zawsze były pewne obawy, złe myśli. Lecz dziś, w ten cudowny, czerwcowy dzień, zacznę to robić legalnie. Otóż, kupiłem CF2.5 na Steamie za 66 złotych. Epickie uczucie :) Myślę, że teraz mam dobrą motywację do dalszego tworzenia. Tym, którzy nie kupili, polecam. -80%, może się więcej nie powtórzyć! Zostały 4 godziny. Cześć!

Gratulacje. Sam chciałem to zrobić, ale nie mam już 66 zł no i wydałem na tablet graficzny :P Ale na razie mmf 2 mi wystarczy za parę dolarów :P
Miłego tworzenia :)

jarlfenrir 
Generał brygady

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 14:11   

Jest jakaś różnica między wersją kupioną na steamie a bezpośrednio od clickteamu? Zawsze będę miał te same aktualizacje, będa działać te same rozszerzenia, będę mógł pobrać Extension SDK itp?

Malin 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 14:26   Re: Clickteam Fusion 2.5 - kupiłem!

Cytat:
Gratulacje. Sam chciałem to zrobić, ale nie mam już 66 zł no i wydałem na tablet graficzny :P Ale na razie mmf 2 mi wystarczy za parę dolarów :P

Dzięki :D Mi też MMF2 by wystarczył. TYLKO ŻE JAKIE PARĘ DOLARÓW?! Z tego co widzę, to to kosztuje 99 dolarów. Na to jednak już mnie niestety nie stać xD Wolę 66 złotych, niż 364 :)

[ Dodano: 21-06-2015, 15:29 ]
jarlfenrir napisał/a:
Jest jakaś różnica między wersją kupioną na steamie a bezpośrednio od clickteamu? Zawsze będę miał te same aktualizacje, będa działać te same rozszerzenia, będę mógł pobrać Extension SDK itp?

Tego nie wiem, ale jest różnica między piratem, a legalną wersją xD

Sporek 
Bohater
Producent Wody w Proszku

Steam:

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 14:49   Re: Clickteam Fusion 2.5 - kupiłem!

Cytat:

Dzięki :D Mi też MMF2 by wystarczył. TYLKO ŻE JAKIE PARĘ DOLARÓW?! Z tego co widzę, to to kosztuje 99 dolarów. Na to jednak już mnie niestety nie stać xD Wolę 66 złotych, niż 364 :)

[ Dodano: 21-06-2015, 15:29 ]
jarlfenrir napisał/a:

W humble bundle była promocja, bardzo tanio kosztował, stąd większość tu osób to ma :) Teraz jest drożej.

Cootje 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 15:31   

Jest taka różnica, że potrzebujesz Steam do instalacji i aktualizacji, a do tego update wychodzą później.

Malin 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 16:07   

Cytat:
W humble bundle była promocja, bardzo tanio kosztował, stąd większość tu osób to ma :) Teraz jest drożej.

Był na humble bundle, i nikt mi o tym nie powiedział?!

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 16:54   

Malin napisał/a:
-80%, może się więcej nie powtórzyć!

Bzdura. Powtórzy się najpóźniej za rok i obserwując tendencje będzie zniżka 85%. A może nawet znowu zahumblują, skoro ma wyjść trójka.

Malin napisał/a:
Był na humble bundle, i nikt mi o tym nie powiedział?!

Nie słuchałeś, twoja wina. A tak poważniej, to chyba tu nie uczęszczałeś wtedy. Był za dolara. Twoja strata.

Malin napisał/a:
Lecz dziś, w ten cudowny, czerwcowy dzień, zacznę to robić legalnie. Otóż, kupiłem CF2.5 na Steamie za 66 złotych. Epickie uczucie

Cieszę się twoim szczęściem.

Neoqueto 
Moderator
Akcelerator

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 17:27   

Dokładnie to, co mówi msg. Wiadomo, jak ktoś czuje potrzebę, to 66 zł za CF2.5 to jest i tak świetny deal, tylko dla mnie CF jest niepotrzebny na tę chwilę. Jedyne do czego byłby mi potrzebny, to support i fakt, że coraz więcej ludzi przerzuca się właśnie na niego, powstają na niego przykłady, rozszerzenia, etc. No i może wbudowany i bezproblemowy Box2D.

Tak więc, Malinowi gratuluję i polecam zakup każdemu, kto ma pirata i wolne 66 zł.

jarlfenrir 
Generał brygady

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 18:47   

Ja akurat nie mam pirata, ale i tak kupiłem. Ostatecznie wyszło mnie to 68zł.
Już od jakiegoś czasu rozważałem zakup, a tu się taka okazja trafiła, więc nie miałem wyjścia, jak sięgnąć do portfela... ;)

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 19:56   

To teraz oczekuję, że lada chwila pojawią się wasze gry z fizyką...

Malin 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 21-06-2015, 21:27   

Jeśli będę tworzyć platformówki, na pewno będzie i fizyka, lecz jak na razie robię co innego :)

Zax37 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 04-07-2015, 00:19   

My z tatą 5 lat temu kupiliśmy MMF2 Dev za pełną kwotę, jeszcze zlecenie przepadło bo nie wyrobiliśmy się terminowo i kasa się nie zwróciła. Później dowiaduję się tutaj, że clickteam rozdał standardy praktycznie za darmo. Niedawno kupiłem aktualizację do 2.5, a parę dni po tym dostałem maila że organizują 80% zniżki na update. YAFUD.

Cootje 
Legenda

Prestiż
Wysłany: 04-07-2015, 01:19   

Trzeba było pierw zapytać mnie :3

Zax37 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 04-07-2015, 14:45   

Fakt. Następnym razem nie popełnię tego błędu ;)

Odpowiedz do tematu