NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Program] [Program]Zipper
Autor Wiadomość
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 30-12-2005, 21:00   [Program] [Program]Zipper

Tytuł: Zipper

Gatunek: Program

Autor: Moro
Grafika: Moro
Dźwięk: Moro
Muzyka: Brak (program)

Opis:

Solidny i wygodny w użyciu program do rozpakowywania i spakowywania plików. Można na spakowane pliki zamieścić hasło. Postaram się dodać tam jeszcze kilka dodatkowych opcji. Jest to program podobny do WinRara lub WinZipa.

Zrzuty ekranu:
http://img17.imagevenue.c...599_screen1.JPG - Tak jak wygląda (na razie, po prawej stronie coś jeszcze dodam).
http://img10.imagevenue.c...8c4_screen2.JPG - Kolejna aktualizacja wyglądu.
http://img103.imagevenue....62c_screen3.JPG - Tak się na razie prezentuje (mało mam osób na GG, nie? :P )

Download:
To tylko plan...

Uwagi:
Chyba żadnych... Oprócz późnej daty ujrzenia światła słonecznego przez Zippera (nie jestem zbyt dobry w TGFie, więc może to potrwać)... Proszę o komentarze ;) I proszę o wyrozumiałość, bo jest to pierwszy mój prog.
Ostatnio zmieniony przez Moro 03-07-2006, 14:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
k@rgul 
Sierżant

Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Pomógł: 2 razy
Posty: 123

3999 Prestiż
Wysłany: 01-01-2006, 12:51   

I tak bede używał do takich rzeczy Total Comandera, program może być dobry ale raczej nikt go nie będzie używał.

P.S TO chyba pierwszy post w 2006 roku... :)
 
 
     
michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel


Główny edytor: MMF
Drugi edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 180

2376 Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 20:10   

TO chyba nie ma szans, a szkoda...

No a wiadomo, że przytakim interface i przypuszczalnie braku powiązania plików z programem i brakiem zmiany rozmiaru okna to...

Szkoda, bo to zmarnowany czas...

No...

I już...
_________________
"Nić życia jest mieszanym włóknem, dobro i zło przewijają się razem."
"Nie kocha się za, kocha się pomimo, że..."
 
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 21:50   

Też tak myśle :( Wszyscy wyśmiewaja :( Można zblokować ten topic... :cry:
 
 
     
Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment


Główny edytor: MMF2
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: być może
Pomógł: 2 razy
Posty: 195

2946 Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 22:06   

A wg. mnie to dobry pomysł....wpadłem na to jeszcze przed tobą już dawno gdy zobaczyłem rozszerzenie zip object i przykład do niego na CP.....ale jakoś nie chciało mi się tego robić.....
 
 
     
Mr Knife 
Bohater

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: tak
Pomógł: 2 razy
Posty: 266

13819 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 15:34   

To niezbyt dobry pomysł, kolejny program, ktory nie znajdzie zwolenników podobnie jak klikowe notatniki. Po co zmieniać to co jest dobre i w dodatku klon będzie miał mniejsze możliwości. Nie brzmi to za dobrze... konkurencja duża, wręcz niemożliwość wykonania wszystkich funkcji. Kto będzie z tego korzystać? Radze rozejrzeć się za tym czego na rynku brakuje, nie ma silnej konkurencji lub wymyśleć coś zupełnie innego. Już lepiej poświęcić na to czas niż wykonać mnóstwo marnych klonów.

Jak chcesz się wprawić, zdobyć doświadzczenie, dopisać sobie kolejny silnik do listy typu "To już zrobiłem... " to nikt ci nie zabrania robienia takiego programu. Nowe umiejętności mogą się przydać w przyszłości, podczas realizowania czegoś większego.
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 22:56   

Prosiłbym o zablokowanie tego tematu... W sumie macie racje... To jest robienie prga na próżno. Ale i tak już nie robię tego :P Posłuchałem Was i doszedlem do wniosku z emacie racje - syf wyjdzie.
 
 
     
Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment


Główny edytor: MMF2
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: być może
Pomógł: 2 razy
Posty: 195

2946 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 23:27   

MR KNIFE a czy z sensem w ogóle jest tworzenie w clickach??Bo wiadomo że kto oprócz nas tu zgromadzonych(clickowców)będzie grał w jakieś gry nie dość że wyglądają jak wyglądają to jeszcze mają swoje lepsze odpowiedniki w 3d.....większość gier sprzedawanych po 5 zł są lepsze 1000x od clickowych a kto w nie gra??Przy tak rozwiniętym rynku pirackim......

Podsumowując:

Moro to świeży pomysł na półce clickowej...więc rób go......(choć i tak wcześniej na niego wpadłem od ciebie :D ) ale jeżeli nie robisz to ja zrobię taki bo niestety możliwości to w tym programie nie będzie za wiele.....więc to się przekłada na czas wykonania.....to wystarczy użyć dwóch pluginów.....niewiem maks.25 zdarzeń...



NAPEWNO TO JEST LEPSZE NIŻ STWORZENIE NOTATNIKA BĄDŹ NIE STWORZENIE NICZEGO......
 
 
     
Mr Knife 
Bohater

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: tak
Pomógł: 2 razy
Posty: 266

13819 Prestiż
Wysłany: 11-01-2006, 20:01   

Po pierwsze tworzenie w TGF'ie ma sens. Argumentów chyba wymieniać nie musze.
Po drugie chyba istnieje jakaś róźnica między swoimi grami, projektami, pomysłami czy też rozwiązaniami technicznymi do prostych klonów programów. Po trzecie gra klikowa czy wykonana w innym programie, języku programowania - to nie ważne, jak sama nazwa wskazuje gry są do grania, więc grywalność najważniejsza. A więc jaka grywalność będzie w takim programie, co? Po czwarte TGF niezbyt nadaje się do zrobienia takiego programu, co podkreśliłem w poprzednim poście. Nie mam nic przeciwko robieniu programów, nie koniecznie super przydatnych, ale totalny brak własnych pomysłów, jakiś funkcji od siebie, charakterystycznych cech... po prostu mija się z celem.

Sorry, ale nawet z Notatnikiem można się przebić. Ot taka parodia, najbardziej zbajerowany notatnik na świecie:

- Przypomni ci o ważnym spotkaniu ( możesz wybrać godzine i tekst pokazywany o danej porze i dniu )

- Koniec z zawisem systemu i utratą danych, nie musisz się o to martwić drogi użytkowniku, dzięki dodatkowym opcjom będziesz mógł ustawić częstotliwość automatycznego save'wowania

- Piszesz wypracowanie na jutro, jest już późno i boisz się, że uśniesz. Dzięki naszemu notatnikowi uda ci się je napisać, wbudowany budzik zawsze obudzi cię, abyś zdążył je ukończyć.

- Nasz syntezator mowy zawsze poinformuje cię np. jaką funkcję z menu wybrano, napisaną literkę czy też ścieżke zapisanego dokumentu. Nie ważne, że jest ciemno w pokoju, a monitor masz nagle zasłonięty lub po prostu coś ci nawala i obraz znika. Z nami będziesz mógł pracować nawet w trudnych warunkach. Wciskasz Fx i pracujesz dalej. U nas jest to możliwe.

- Dzięki specjalnemu archiwum kopje twoich tekstów, zawsze będą przechowywane w jednym miejscu, a dzięki opcji "Ewakułacja" jednym kliknięciem myszy, zapiszesz dane na dyskietce

- Męczą cię niewygodne skróty kopiuj czy też zapisz, twoje cierpienie się zakończy. U nas zawsze możesz ustawić własne i w pełni komfortowo pisać swoje teksty.

- To nie jest zwykły Notatanik, to NAJBARDZIEJ UŻYTECZNY POMOCNIK JAKIEGO MOGŁEŚ SOBIE WYOBRAZIĆ. KONIEC ERY ZWYKŁYCH I SZARYCH EDYTORÓW TEKSTU, KONIEC TRADYCYJNYCH FUNKJI, BĄDŹ ORGINALNY - KORZYSTAJ Z yy. ( jeśli na to pójdziesz naprawdę jesteś orginalny )

Takiego notatnika zapewne nie widziałeś ;) Myślę, że ten pomysł wymyślony na poczekaniu, skłoni twórców kolejnych szarych edytorów do pokazania własnych pomysłów Jak ktoś takim programem tekstów pisać nie będzie to nic nie szkodzi. Przynajmniej się uśmiechnie, a to już coś w porównaniu do całkowitej ignorancji lub ostrej krytyki.

Moro powodzenia!

Poprawione :) / Fred
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 01-05-2006, 16:34   

Nie sądze, czy bedzie to dobre. Poza tym braki czasu :( Chcę wymyśleć coś oryginalniejszego niz taki program. Wiem, że jak to pisali tutaj świeży pomysł A POLCE KLIKOWEJ (poprawione: na półce klikowej), ale wolę zrobić jakiś bardziej przydatny program. Więc piszcie jak macie pomysły :) Na PW rzecz jasna :P

/Poprawione; RomanX/
/...przynajmniej trochę. A co do zaznaczonego, to w ogóle nie wiem o co tu chodzi :roll: ; RomanX/
/No to już wiesz :P ; Moro/
Ostatnio zmieniony przez Minty 01-05-2006, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
radex 
Plutonowy


Posty: 64

238 Prestiż
Wysłany: 02-05-2006, 14:43   

Cytat:
Sorry, ale nawet z Notatnikiem można się przebić.


No np. na TDC gościu zrobił taki programik do edycjii HTML'owskich i ASP'powskich plików w MMF. jest to gdzieś w GOTWie... Tego o czym Ty mówiłeś chyba tam nie ma ale...
_________________
...Nestle, and Good Luck...
Ostatnio zmieniony przez Minty 02-05-2006, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mr Knife 
Bohater

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: tak
Pomógł: 2 razy
Posty: 266

13819 Prestiż
Wysłany: 02-05-2006, 16:59   

Cytat:
No np. na TDC gościu zrobił taki programik do edycjii HTML'owskich i ASP'powskich plików w MMF. jest to gdzieś w GOTWie... Tego o czym Ty mówiłeś chyba tam nie ma ale...


Nie ma, bo ja to wymyśliłem na miejscu ;)
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 06-05-2006, 12:39   

Powracam do pomysłu. Z tym ze nowego. Takze program do rozpakowywania, scalania plikow itp., ale z nowa oprawa graficzna. Kto wie - moze jednak ktos go bedzie uzywac...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group