NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: msg
09-10-2016, 07:29
klikowcy Forum dla zaawansowanych ?
Autor Wiadomość
kickboxer9 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 20-08-2016, 04:16   klikowcy Forum dla zaawansowanych ?

Mam pytanie czemu Krytykujecie gry od ludzi ktorzy ledwo co znaja program/maja slaba znajomosc i chca sie czekos dowiedziec ?

przecież to tez ludzie i maja uczucia a przede wszystkim jak pytaja o cos to szukaja konkretnej odpowiedzi jak padaja komentarze ze to forum dla zaawansowanych to chyba tez powinni byc ludzie na poziomie

TO NIE JEST KRYTYKA TYLKO PYTANIE

PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ COS W STYLU ,,zabij sie''(nie no bez przesady :D )

Sam jakos nie robie super gier ale chociaż utrzymajmy poziom bo forum dla zaawansowanych ale jednak przez te wredne krytyki ludzie nie przychodza i sie nie rozwijaja bo sie boja waszej krytyki...

z mojej strony to tyle sory za bledy ortograficzne ale po prostu tez jestem czlowiekiem i mi sie nie chce

Pozdrawiam KickBoxeR

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 20-08-2016, 08:34   

Cytat:
Mam pytanie czemu Krytykujecie gry od ludzi ktorzy ledwo co znaja program/maja slaba znajomosc i chca sie czekos dowiedziec ?

Bo możemy.
Bo jesteśmy zgorzkniałymi ludźmi, którzy lubią coś skrytykować.
Bo jak będziemy głaskać i chwalić słabe produkcje, to mamy wrażenie, że dalej będą słabe "bo przecież są dobre".

kickboxer9 napisał/a:
przecież
kickboxer9 napisał/a:
chociaż
Piszesz z Chroma, chrome poprawia pisownie, ciebie też skrytykuję, bo nie chciało ci się spojrzeć na swoje wypociny.

kickboxer9 napisał/a:
to tez ludzie i maja uczucia

Jeśli kogoś boli konstruktywna krytyka to ma problem psychologiczny i nie jest to nasza wina a zwykle efekt wychowywania pod kloszem.
kickboxer9 napisał/a:
PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ COS W STYLU ,,zabij sie''(nie no bez przesady :D )

To w końcu piszesz serio, czy jaja sobie robisz.
kickboxer9 napisał/a:
padaja komentarze ze to forum dla zaawansowanych

Gdzie, pokaż.
kickboxer9 napisał/a:
ale jednak przez te wredne krytyki ludzie nie przychodza i sie nie rozwijaja bo sie boja waszej krytyki...

Oczywiście. Ludzie najpierw widzą, że krytykujemy czyjąś grę, a potem stwierdzają "mam grę, ale jej tu nie pokażę, bo mnie skrytykują". NA PEWNO. Filtruje to co najwyżej dzieci, właśnie takie spod klosza, z problemem wychowawczym, na które broń boże głosu nie podnosić, bo zadzwoni do kuratora. I dobrze, niech filtruje.

kickboxer9 napisał/a:
z mojej strony to tyle sory za bledy ortograficzne ale po prostu tez jestem czlowiekiem i mi sie nie chce

To, że jesteś człowiekiem to nie jest żaden argument, też jestem człowiekiem, jest sobota rano i może mi się nie chcieć, ale utrzymuję pewien poziom wypowiedzi, który świadczy o tym, że szanuję tutejszą społeczność i komunikuję się z nią poprawną polszczyzną. Ty też jesteś człowiekiem, albo leniwym albo niedbałym, bo nie spełniasz tego standardu. Tak! To była krytyka! I jak cię ona boli, to się zastanów najpierw nad sobą. Czy gdybyś oddał pracę domową na polski w takiej formie jak ulepiłeś ten post, to czy nauczyciel byłby zadowolony? Myślę, że uznałby to za kpinę i brak szacunku. Hej, zgadnij co ja sobie myślę - dokładnie to samo. Nie szanujesz czytających tego posta, pisząc od niechcenia, stąd też nie licz na ciepłe słowa uznania w drodze powrotnej. A to, że wiesz, że te błędy ortograficzne tam są i piszesz to zdanie oznacza, że zostawiasz je z premedytacją, co ujmuje wzajemnego szacunku jeszcze więcej - a ty zamiast marnować czas na napisanie tego zdania mogłeś je poprawić i wszystko byłoby okej.

Jesteś młody i guzik wiesz o świecie, twój brak doświadczenia powoduje różnicę zdań. A teraz weź się do roboty, zrób grę albo zacznij się uczyć czegoś konkretnego, żeby być kimś, a nie płakać, że ktoś ci zwrócił uwagę na niedbalstwo. Rodzice cię nie wychowali, to świat cię wychowa, prędzej czy później.

BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 20-08-2016, 09:17   

Cytat:

Podaj kilka przykładów, bo nie czytałem tych tematów od dłuższego czasu.

Zawsze mile widziane jest podawanie materiałów, na które należy się powoływać w odpowiedziach. Jest to wymagany punkt przy zakładaniu tematów na forum programistycznym stackoverflow.

Co do krytyki wstępna odpowiedź na ślepo:
Krytyka bywa zarówno konstruktywna jak i niekonstruktywna. Obydwie bolą, ale z czasem zaczyna się doceniać tę konstruktywną.

GHPL 
Starszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 20-08-2016, 09:35   

kickboxer9 napisał/a:

Ja tam nie krytykuję, ale rozumiem chamskie odpowiadanie na pytanie: JAK zRobic GRĘĘ??!!11... Po prostu pewnie osoby nie umieją wyszukać poradników, bo pewnie im Google nie działa....
kickboxer9 napisał/a:
PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ COS W STYLU ,,zabij sie''(nie no bez przesady )
kickboxer9 napisał/a:

A mi się chcę

msg napisał/a:
Cytat:

Bo możemy.

No własnie, kickboxer nie można nikomu odbierać możliwości wypowiedzenia się

Ogólnie zgadzam się msg i BROO xD

Cootje 
Legenda

Pojedynki: być może

Prestiż
Wysłany: 29-08-2016, 21:36   

Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi przecież ludzie umieszczają tu gry aby uzyskać szczerą opinię... To nie jest kółko wzajemnej adoracji gdzie wszyscy nawzajem się dowartościowują tylko polskie forum z polską mentalnością (Hejcimy słabe, dobre nie dostają komentarzy xD taki tajny spisek między weteranami forum!). Kółko wzajemnej adoracji masz na clickteam.com ;)

Malin 
Młodszy chorąży

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 31-08-2016, 12:25   

Pamiętam jak zaczynałem coś tam tworzyć i jeździli po mnie na Fabryce Gier. Pomogło. Teraz jeżdżą mniej. (zakładając, że coś robię xD)

Neoqueto 
Moderator
Akcelerator

Prestiż
Wysłany: 31-08-2016, 14:02   

kickboxer9 napisał/a:

Bo chcemy żeby się czegoś dowiedzieli, jak mają się dowiedzieć czegokolwiek jeśli mielibyśmy przestać ich krytykować, nosz kurr...

Ale dobra, myślę, że to jest dobra okazja do zaapelowania do szukania pozytywnych cech w nawet najgorszych projektach, co autor powinien zachować, a co odrzucić w przyszłym projekcie, nad czym pracować i co usprawniać oraz doceniania choćby ambicji. Strasznie meta ta moja wypowiedź, kiedy to szukam pozytywnych cech w takim temacie.

GHPL 
Starszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 08-10-2016, 18:32   

to wszystko wyjaśnia

Malin 
Młodszy chorąży

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 08-10-2016, 18:52   

Niech zgadnę, on jest jednym z administratorów? :madugly:

[ Dodano: 08-10-2016, 19:54 ]
Ej, ten gościu rzeczywiście nagrał poradnik xDD

masterjayz 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 08-10-2016, 19:44   

To jest jakieś nieporozumienie... :-/

jarlfenrir 
Generał brygady

Prestiż
Wysłany: 08-10-2016, 20:32   

Poradnik oczywiście bardzo dobry, ale... mam dziwne wrażenie, że mógłbym uzyskać lepszy efekt w mniejszej ilości zdarzeń ;)

GHPL 
Starszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 09-10-2016, 07:20   

Malin napisał/a:
Niech zgadnę, on jest jednym z administratorów?
administratorzy są bardziej ogarnięci

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 09-10-2016, 07:29   

GHPL napisał/a:
administratorzy są bardziej ogarnięci

Absolutna bzdura. A dyskusja nie ma żadnego związku z tym tematem.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi