NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mechanical Void
Autor Wiadomość
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8524 Prestiż
Wysłany: 30-11-2023, 00:44   

Dobra, gra zaliczona - nadal nie znalazłem tego samochodu, ale już trudno. Ale z finałem to chyba się mocno spieszyłeś - parosekundowa animacja, jedno zdanie i koniec. Trochę skromnie :D Ogólnie gra wciąga i jest dobra, poza rzeczami, które już wymieniłem wcześniej i fajnie jakbyś to rozbudował.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
kudlik 
Kapral


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: Fusion 2.5
Posty: 39

79 Prestiż
Wysłany: 30-11-2023, 21:24   

No już mi się nie chciało pod koniec, za mocno w kodzie namieszałem, miało być ,że się uwalnia smoka i jedzie do żołnierzy tam gdzie helikopter i oni Cię zabierają do miejsca gdzie się walczy z czarnym smokiem, wybuchy i fajerwerki. Ten samochód to taki bardziej dodatek, do niczego się nie przydaje, troche szybszy od konia :p
 
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 07-12-2023, 19:24   

Odpaliłem grę i pierwsze wrażenie pozytywne. Podoba mi się ten świat, te odgłosy otoczenia i ogólny zamysł gry. Jak wcześniej wspomniano jest wiele literówek. Natknąłem się na wiele bugów: drżąca camera bez powodu, po śmierci przycisk "wyjście" mi nie działał, jak się obraz przesuwa to cały ekran tak lekko faluje, Ci strażnicy/wieżyczki (nie mam pojęcia co to :P ) czasami strzela we wrogów a czasami stoi i nie reaguje, czasami wykonując zwykły atak w zwarciu odpalał się dźwięk strzelania. Kolizje to chyba wbudowane kolize CF'a bo postać się przykleja do ścian nawet jeśli w danym momencie naciskam klawisze od dwóch kierunków.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
kudlik 
Kapral


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: Fusion 2.5
Posty: 39

79 Prestiż
Wysłany: 09-12-2023, 19:48   

Ostatnio wrzuciłem poprawioną wersję. Ten obraz chyba tak skacze przez niską rozdzielczosc i przez prace kamery. Ogólnie nie chce mi się juz patrzec na ta gre i jej kod pomieszany bez ładu i składu :D Stworzenie gry zajeło mi miesiąc to i tak myśle ,że całkiem niezle :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group