NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Minty
07-08-2006, 07:24
Croc i Croc2
Autor Wiadomość
Jaworz 
Plutonowy


Posty: 81

Prestiż
Wysłany: 07-07-2006, 08:18   Croc i Croc2

A więc piszcie tu o tej grze, ja się pierwszy wypowiem.
Gra bardzo miła, grafika 3-D, to zaledwie mały opis Croca i Croca2
Kolorowy, malaowany Świat, ja przeszedłem oby dwie częśći - Bez Kodów (Bo niema kodów do Croca2, lecz są kody do jedynki, ale nie wiem jakie.
 
     
Michu 
Plutonowy
:o


Posty: 61

Prestiż
Wysłany: 07-07-2006, 08:32   

Przeszedłem jedynie 1 część na PSX i PC . Wydaje mi sie że Croc 2 ma więcej elementów logicznych niż 1.
_________________

 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Posty: 296

Prestiż
Wysłany: 07-07-2006, 11:02   

Nie grałem w Craoca ale w Croca 2 już tak, przyjemna gra, nie powiem, chociaż wolę sztandarowe produkcje na PSX czyli Crasha, Spyro oraz na PC - Raymana :P
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
Sebol 
Bohater


Posty: 249

Prestiż
Wysłany: 07-07-2006, 11:14   

A ja nie grałem w żadna :] Nie nawidze gier pokroju Raymana bo mnie grażnią przez tą kamere. Może kiedyś zagram z Croka zboka ale nie wiem kiedy :]
 
     
Kaytek 
Chorąży


Posty: 293

Prestiż
Wysłany: 07-07-2006, 13:18   

W Croca grałem na jednym ze swoich pierwszych komputerów (tak miałem AKCELERATOR 3D! BUHAHAHA! :P ). Ale jak będziemy zakładać temat o każdej "ulubionej" grze w osobnym temacie, to nam się zrobi forum czysto offtopicowe, coś jak "Foroom rosmoofkofe", czy inny Click Portal. :P
_________________
 
 
     
Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!


Posty: 244

Prestiż
Wysłany: 07-07-2006, 13:23   

Grałem w jedynkę i w dwójkę na PSX'ie. Jedynka mi się bardziej podobała - bo był ten fajny klimat taki :D ogólna fabuła, grafika przyjemna - w ogóle to był moja pierwsza gra na PSX. Dwójka już mi się mniej podobała...
Jednak nic nie pobije CRASHA BANDICOOTA!!!! tak jak mówi PoWerslide :P
_________________
Windows has found a virus in this post. Press and hold down Alt+F4 to begin windows recovery.
 
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 07-07-2006, 13:38   

Kiedyś grałem na kompie w 1, potem na PSXie w 2 no i ogólnie miło zapamiętałem gre...
A w tego całego Crasha Bandytokota czy jak to sie nazywa to grałem w jedną część, może być ;]
Najlepiej jak mówi Kay załóżcie temat ogólnie o grach z PSX`a, a nie o jednej konkretnej.
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 07-07-2006, 17:02   

Croc 1 to świetna gra, swojego czasu konkurowałam z rodzeństwem o kompa, żeby pograć. Nawet dziś grafika jest przyzwoita i estetyczna, a fakt, że jest stylizowana bajkowo sprawia, że się nie starzeje tak szybko. No i 5 zupełnie różniących się światów :)

Dźwięk był całkiem dobry, ale z tego co pamiętam (a nie pamiętam za dobrze - mogę się mylić) - był w 22 kHz zamiast 44,1. Dziś standardami są jakości 44,1 i 48 kHz, co raczej się nie zmieni, bo ludzkie ucho nie słyszy lepiej. Powoduje to, że mimo wszystko słychać pewną różnicę.

Muzyki standardowo nie pamiętam. Ale pewnie też była dobra, bo produkcja była dobrze wyważona.

Co do 2 - grałam chyba chwilę w demo, czy coś. Nie pamiętam już :P Ale chyba była gorsza.

BTW, Crash B. sux-a-lot. Już wolę Prince Of Persia (1). To co, że nie ta platforma :P PSX też sux.
 
     
Jaworz 
Plutonowy


Posty: 81

Prestiż
Wysłany: 26-07-2006, 20:18   

Słyszałem, że powstaje 3 część czy to prawda :?:
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 26-07-2006, 20:51   

Nie.

Ale słyszałam, że kiedyś jakiś klikowiec zrobił Croc 3: Rise of the Dante czy coś takiego :P

EDIT 1: A może nie klikowiec?... Pogugluj.

EDIT 2: Game Maker. Gra jest na przeciętnym poziomie gierek w GM... nie warto :( Gdybyś jednak chciał zobaczyć: http://www.mooload.com/ne...37324/Croc3.rar
 
     
Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie
Posty: 380

Prestiż
Wysłany: 26-07-2006, 23:23   

Tak samo miała być trójka twinsena i nie ma :( W Croc 2 jest mnóstwo sekretów i trzeba ciągle kombinować lub przebierać palcami po klawiaturze co mnie zawsze pociągało do tej gry. I jeszcze te pompony które się uwalniało są słodziutkie :D
Co do Raymana - najlepsze były wersje 2D platformowe, trójmwymiar to ta skopana kamera ;/
_________________
...
 
     
bmatrix 
Starszy sierżant


Posty: 204

Prestiż
Wysłany: 27-07-2006, 12:55   

Eee tam, Rayman 2 był świetny, jedna z niewielu gier, które przeszedłem w całości ;) . W trójce dobrnąłem gdzieś do połowy, potem gdzieś się zaciąłem i już nie grałem. Co do Croca to mam gdzieś tam leży druga część na PSX'a, ale ta gra jakoś nigdy mi się nie spodobała. po prostu jakoś... nudna mnie się wydaje.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 27-07-2006, 14:08   

Ja cie chyba Alicja połamię za ten beszt Raymana :P joke. Kamerą możesz sobie sama sterować. Gra jest wypaśna i tyle. Co do Croca to grałem tylko w jedynkę, dwójkę sobie zaraz ściągnę :].
_________________
:razzugly:
 
     
M@ti_PL 
Starszy szeregowy


Posty: 7

Prestiż
Wysłany: 05-11-2006, 19:13   

Croc 1 i 2, a także demo Raymana 3(później także pełna wersja), to właściwie moje pierwsze przygodówki 3D. Ach, łezka się w oku kręci. :D
 
     
ricardinho 
Sierżant


Posty: 123

Prestiż
Wysłany: 05-11-2006, 19:26   

Grałem w Croca 2 i mi sie nie podobał. Ale zato Rayman M, Rayman 2 i Rayman 3 to calutkie przeszedłem, super gra, naprawde warto. A Croc według mnie sux.
Może we wakacje odpale giere i dam znaćXD
_________________
http://ligasoldat.xn.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group