NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
CS
Autor Wiadomość
Moro 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 18-07-2006, 20:48   CS

Tu dajemy tricki i inne rzeczy dotyczace CS xD Ja pierwszy:

Matrix jump

Aby wykonać ten skok potrzebujesz do tego c4. Cały system opiera się na tym, że w chwili kiedy zaczynam przeładowywac broń podkakujesz i prawie równo z podskokiem zmieniasz na c4. Efekt końcowy wygląda jak skok Trinity z pierwszej części Matrixa.

PS.
Jak zrobic w configu auto wybieranie broni? Tak zeby wybierajac bron np. pod numerem 1. od razu mi wskakiwała, bez potwierdzania kliknieciem myszy?

Fred 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 18-07-2006, 20:57   

Śmieszny temat. Gdyby nie to, że lubie CS'a to bym raczej w nim nie odpowiedział. Coś mi się wydaje, że ten trick pochodzi ze stronki www.counter-strike.pl tak? Co do confinga, ja nigdy go nie zmieniam a gram na poziomie.

Moro 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 18-07-2006, 21:26   

nie z tej stronki :P Ale tak wogole to troche dziwne ze dobrze grasz bez zmiany configa...

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 19-07-2006, 06:50   

Ja ograniczyłam się do kilku zmian w configu z poziomu konsolki:
- Ważne informacje tekstowo razem z komunikatami radiowymi, np. po F mam "Need backup" jako radio (wszyscy słyszą), a jakby ktoś jeszcze czytał, to zobaczy "Bomb is here" - dla CT znaczy, że tam przyjdą T (aby ją odzyskać), a dla T znaczy, że mają się tam skupić i gotować do obrony :) Nie mam za to takich lamerskich tekstów typu "zal.pl" czy "leżeć", żeby nie było :)

- Glock-spam - w sumie nie wiem po co, ale fajne jest zarzucanie wszystkich glockami pod koniec meczu :D

- Ustawienia sieciowe na rano i później - rano działa szybciej, a później wolniej, więc żeby nie lagowało później i nie marnowało się rano, to zrobiłam pod jednym guzikiem takie opcje.

No i oczywiście ustawienia sterowania i takie tam. Gadam o CS:S jakby co, nie mam CS 1.6. W obu wersjach jednak chodzi o celne i szybkie strzelanie oraz zgranie zespołu (na serwerach Team Play). Raz mi się trafiła taka fajna drużyna T- strzelali jak boty na łatwym poziomie, ale słuchali wszystkich rozkazów lidera (raz inny taki, raz ja) - ciągle wygrywaliśmy, bo CT przychodzili już po rozstawieniu wszystkich na pozycjach do obrony i ginęli w zasadzkach.

P.S. Zaczynaj zdania z dużej litery :P

Moro 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 20-07-2006, 21:29   

Siema. Czemu jak mam włączone Cheating-Death i wchodzę na serwer pisze mi coś takiego:

Your system is modifed. Please remove modify to play on this server. Code [127]

Czy wiecie o co chodzi? Jak to wylaczyc? Bo ruszac i strzelac sie nie mgoe a pisac tak :(

Odpowiedz do tematu