NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Minty
26-08-2006, 08:28
CP - Zamknięcie forum
Autor Wiadomość
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof

Pojedynki: tak
Steam:

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 08:54   CP - Zamknięcie forum

A więc wczoraj Fino Broo i Alicja odeszli z sceny. Było to można powiedzieć w godzinach rannych. A wieczorem Xpeu i Emil1403 postanowili zamknąć CP (brak fragmentu-wyjaśneinie następna strona) więc CP upadł. Z tego względu wielu klikowców może albo przejść na NB bądź po prostu odejść... Więc w niedługim czasie możemy mieć tu niemałe oblężenie lecz nie musi tak być (znając życie powstanie z 5-30 forów... na temat klików) Co wy sądzicie o tym?
Ostatnio zmieniony przez Fanotherpg 25-08-2006, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 09:15   

30% przejdzie na NB i CB, 20% pozakłada własne fora, a 50% zniknie bez śladu.

No cóż... survival of the fittest!

Slawo 
Legenda

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 09:30   

Dla mnie jest to kolejny dowód jak dziecinna jest nasza PSK, wystarczy jeden poważny klikowiec, który ogłosi, że nie warto a reszta mu zaraz przyklaśnie.

Najśmieszniejsze jest to, że najpierw wyszli w świat, rozreklamowali ich na swistak.pl, był ogromniasty konkurs, były nagrody i nima nic. Wyniki kilku Batalii poszły w kibel - i na co było Ci startować klikowcu w jakichś Bataliach skoro od wczoraj nikt nie będzie wiedział że zająłeś w jakiejś Batalii 10 czy 8 miejsce ???

Budowany przez chyba 3 lata potencjał forum tak ot wyrzucono do kosza.
TAK się nie robi.
Należało założyć temat pt. kto chce zająć się forum CP. Należało przekazać forum w ręce tego(tych, którzy by je dalej prowadzili.
Teraz userzy zostali olani i kilkunastu tych prawdziwych przejdzie na CB, kilku nie lubiących Bedzia przejdzie na NB a 3/4 pójdzie sobie w świat i powróci za pół albo za rok do klików, ale w liczbie może kilku ludzi.

Tak jak znikali po rozpadzie CF.

A te zapowiedziane wielkie odejścia to kolejna farsa z użytkowników. Takie wykorzystanie momentu i wywołanie u użytkowników poczucia winy w związku z ich odejściem.

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Ovitz 
Starszy kapral

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 09:53   

Większośc z CP także ma konta na NB a zdecudowana większość zna forum NB bo pare osób miało w podpisie o tym forum... Pewnie większośc przejdzie początkujących klikowców na to forum i zacznie się... SPAM. Może warto pomyśleć o jakimś dodatkowym modernatorze :?:

-Tak, trzeba tylko mieć tę siłę.

Jaworz 
Plutonowy

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 10:14   

A ja odejde ze Sceny także, serdecznie pozdrawiam, wszystkich CP'owców, bo to dla nich mogłem tworzyć gry takie jak, Szlugi od 18 Lat, Town, Przygody Punka, i wiele wiele innych gier, tam zacząłem i tam skończyłem dawając ostatnią gre do publikacji wczoraj info a dzisiaj miała być wersja Beta z kilkoma zagadkami a na forum nikogo oprocz Tasmpola i napisu, że CP jest zamknięte, no nie mogłem się powstrzymać, a więc

Odchodzę :!: Odchodzę :!: Odchodzę :!: Odchodzę :!: Odchodzę :!: Odchodzę :!: Odchodzę :!: Odchodzę :!:

Fred 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 10:56   

Jaworz, żartujesz sobie? Przecież na NB możesz wszystko prezentować! Jeżeli sprawią Ci przyjemność same pozytywne komentarze Twoich gier na CP, to przyjmij chodź trochę krytki na NB. Zrozum, inny poziom. Wróć na scene, bo jest w Tobie duży potencjał. Na CP, świat się nie kończy!

Ovitz napisał/a:
Może warto pomyśleć o jakimś dodatkowym modernatorze :?:

A może jednak nie? :doubt: Myślisz, że sami we dwóch nie damy sobię rady?

Jaworz 
Plutonowy

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 11:04   

Fred, chodzi mi oto, że tam zacząłem swoją przygode z Klikami, a teraz niema tego to jagby mi ktoś bliski umarł, to straszny ból, sorka ale się rozpłakałem, a NB to nie tosamo co CP tam Fino dawał miłą atmosfere, gadał z nami na GG, czy forum jak User z Userem jak Kumpel z Kumplem, jak Skater z Skaterem. Tutaj odchodze i zostawiam pamięć, a dlaczego bo tu nikt nie będzie wspominał Gupią, Rozbeczaną, Papke Gerbera :cry: inaczej nazwywanego Jaworem. To tyle Amen.

Dominika 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 11:07   

Ale dałeś ciała chłopak.... a mi to już jakoś przeszło. Nie ma CP jest NB, nie ma NB nie ma niczego :D
Sprawa z całymi odejściami jest głupia, bo na 100% nie powstrzymasz się przed tym żeby zaglądnąć na NB choć przez 5 minut.

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 11:24   

Też zaczełem przygode z klikami od CP, ale kiedy popsuła się tam atmosfera przeszedłem na EF.

Slawo 
Legenda

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 11:36   

Heh ile to już było wielkich portali i serwisów:

xpeu homepage,
Drewicz homepage,
Bedziu homepagge,
TF er.pl homepage,
Drewicz forum.
TGf er.pl forum
xpeu & tgf.er.pl forum
click forum,
efactory,
click factory,
click portal,
CGA,
LPK,
MLPK,
MKGA,
ZCOM

- wszystko minęło i pozostali tylko najlepsi: Nuke Boards oraz zagrajmy.superhost.pl

no i wykluło się ze zgliszcz spamu Click Basic u Bedzia, ale ten twór zamknięty zostanie tak szybko jak zamykane są kolejne serwisy u Bedzia (Bedziu homepage, CGA, Bedziu CGA, Bedziu Homepage Site, CGA, Bedziu Sklep, Forum jedno, Forum drugie, Click Basic).

Kliki były i będą, nawet jak to się sprzykrzy BROO czy innemu Sulgemu czy K@czorowi czy RXowi a moe i mnie kiedyś :D

Zawsze będzie ktoś, kto zapała chęcią stworzenia gry i pomoże mu w tym google.

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Winner 
Sierżant
Atomowy Plutonowy

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 12:10   

Slawo napisał/a:

Najśmieszniejsze jest to, że najpierw wyszli w świat, rozreklamowali ich na swistak.pl, był ogromniasty konkurs, były nagrody i nima nic. Wyniki kilku Batalii poszły w kibel - i na co było Ci startować klikowcu w jakichś Bataliach skoro od wczoraj nikt nie będzie wiedział że zająłeś w jakiejś Batalii 10 czy 8 miejsce ???

Mam taki pomysł dla administracji NB - może by tak przenieść historię batalii CP, w formie jednego tematy, na forum NB. Wtedy zwycięzcy tych pojedynków mogliby zachować troszkę poczucia "sławy" (nie chodzi mi tu o Slawa :P )

Cruise 
Plutonowy
Mechwarrior

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 12:59   

taaaa jasne odchodzcie sobie wszyscy i tak wrócicie... xP

CP upadlo? nigdy nie lubialem tego forum i prawde mowiac mi to zwisa tyle tylko zeby spamerzy sie nie przeniesli na NB...

Ciasto 
Szeregowy

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 13:04   

CP upadło, CB jeszcze zipie. A miało być na odwrót. Z resztą błędy da się naprawić :-)

Szablon ci pomoże. Schemat zabije.

Mateusz 
Starszy chorąży
GT member

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 13:47   

Wiecie, nie myślałem że to powiem ale cieszę sie z zamknięcia CP. Nie cieszę
sie z jego upadku, ale z zamknięcia. Admini wreszcie mają spokój. Gdybym miał
sie użerać z tymi spamerami, to chyba bym kopnął w kalendarz. Będąc jakiś
czas modem, wiem, co to znaczyło... nie było mnie 2 dni na forum, a w samym
dziale Pomoc, miałem nie przeczytaną CAłĄ STRONĘ TEMATÓW :!: OMG

CB nie przejdzie, myślę że szybko nie upadnie, ale nigdy nie wybije się tak jak
NB a co gorsza, jak CP.

CP upadło z natłoku spamerów, ale i z nieodpowiedzialności. Admini ( co prawda bardzo
rzadko ) ale czasem, naprawdę czasem olewali robotę. Modzi to już w zupełności :P

NB na bank nie upadnie szybko, bo tutejsza adminka wie, że jesli się poddadzą będą
wyśmiewani na scenie do końca swoich dni tak jak Bedziu ( bynajmniej przeze mnie ;) ).
Tyle co się nagadali że CP jest złe, to po upadku NB ( który nastąpi nie prędko... ) będą
tak samo besztani :P

Dla nowych, co ciekawsze, na NB admin nie jest człowiekiem " strasznie ważnym ". To
mi się bardzo podoba w tutejszej admince, że z RX'em zawsze można pogadać, jak
ze zwykłym userem i jak napiszesz do niego PW ( to o ile nie zawiera bzdur ) - RX
zawsze ci odpowie ;)

Zatem życzę NB kariery jeszcze większej niż CP ;)

I ja tez odchodzę z PSK, żegnam! :lol:
Właśnie, co do mnie, zapowiadam wam bracia, pozostaję na PSK, ale tworzeniem
gier będę sie już zajmował tylko dorywczo. Czacha mi sie przepaliła! :P Serio,
ale dobija mnie już TGF xD Więc jak się będę nudził, to zamiast zmieniac tapetki,
porobię sobie gry ;) ( to żeby nie było, że ja nic nie robię ).

BTW
Slawo napisał/a:
ale ten twór zamknięty zostanie tak szybko jak zamykane są kolejne serwisy u Bedzia (Bedziu homepage, CGA, Bedziu CGA, Bedziu Homepage Site, CGA, Bedziu Sklep, Forum jedno, Forum drugie, Click Basic).

:lol: rozbroiłeś mnie Slawo! :D

pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 14:01   

Jeśli chodzi o upadek CP to było to niestety do przewidzenia. Forum tonęło w zwałach offtopu i w bezmyślności nie tylko userów ale także i administracji. Moim zdaniem najpoważniejszym błędem było usunięcie "hajd parku", które skutecznie zwalczyło nie offtop ale atmosferę na forum. Ja się nie cieszę z upadku CP. Nie dlatego, że je lubiłem (choć po prawdzie od CP właśnie zaczynałem przygodę z klikami), ale dlatego, że teraz cały ten "spam" przeniesie się na NB (co zresztą niestety już widać :( ).

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi