NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Minty
26-08-2006, 08:28
CP - Zamknięcie forum
Autor Wiadomość
Fred 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 14:03   

pepe9donkey napisał/a:
Nie dlatego, że je lubiłem (choć po prawdzie od CP właśnie zaczynałem przygodę z klikami), ale dlatego, że teraz cały ten spam przeniesie się na NB (co zresztą niestety już widać :( ).

Moge Ci przyrzec, że taka sytuacja nie zaistnieje. Już sobie z RXem i Fadexem z tym poradzimy, obiecuje :)

pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 14:07   

Nie twierdzę, że sobie Fred nie poradzicie . Pozostaje mi jeno życzyć walecznego ducha

Mateusz 
Starszy chorąży
GT member

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 14:09   

Fred napisał/a:
Moge Ci przyrzec, że taka sytuacja nie zaistnieje. Już sobie z RXem i Fadexem z tym poradzimy, obiecuje :)

Nie macie wyboru, albo będę was beształ :P Ale nie ciebie Fred, bo ty jesteś
ziom a poza tym masz do mnie 30 km :P

BTW... ja pierdziu, tępotyzm mnie dobija :( znowu zapomniałem co chciałem napisać :(

Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof

Pojedynki: tak
Steam:

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 14:43   

A ja stwierdzam że wraz z wrześniem/listopadem nastanie nowa era dla PSK.

pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 14:50   

Fanotherpg napisał/a:

A ten swoje . Miast rąbka tajemnicy uchylić to ten ją konsekwentnie ukrywa . Miejmy nadzieję Fano, miejmy nadzieję...

K@czor 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 15:54   

Tak sobie mysle, CP - niby dobrze ze zamkneli, wiekszosc ludzi z NB i tak ich nie lubiła w tym ja, poza tym spam itp.

Ale... no 2 ale są :)

- besztaliśmy ich za spam, offtop i niski poziom ... no i teraz gdzie Ci wszyscy maja sie podziac jak NB jest praktycznie jedynym obiecnie forem o klikach?

- Im mniej for tym mniej publiki, pod która przeciez piszemy gry...

Slawo 
Legenda

Pojedynki: nie

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 16:08   

Fanotherpg napisał/a:

Tia, fanother otworzy CP Reaktywacja, już załatwił pozwolenie u fina na nazwę i już stawi afrum.

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net

Fred 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 16:28   

Nie o to mu chodzi, oj nie o to... Powiem jedno, wszyscy będą zaszokowani! ;)

michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 16:31   

RADIOACTIVE SOFTWARE coś szykuje :)

Też, ale ten post nic nie wnosi do tematu :) / Fred
Ostatnio zmieniony przez Fred 25-08-2006, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  

Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof

Steam:

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 17:45   

RST RST'em ale nie o to chodzi... Powiem tak jak będzie wyglądać nasza scene okaże się w tym okresie wrzesień-listopad.. przez to co się wydarzyło chociażby z CP i to co się wydarzy na PSK i nie tylko... To co się jednak stanie zapewne nie wywoła euforii, lecz raczej pewne obawy, czy też nawet zniesmaczenie ale i tak będzie trwać i nie wróci do popiołów zapomnienia.. Więcej info w 8-9 numerze Ślimaczka i na przełomie Sierpnia/Września..
pepe9donkey napisał/a:
Fanotherpg napisał/a:

A ten swoje Obrazek. Miast rąbka tajemnicy uchylić to ten ją konsekwentnie ukrywa Obrazek . Miejmy nadzieję Fano, miejmy nadzieję...

PP nie dość, że jako 3 się dowiesz to się jeszcze czepiasz jak nietoperz bądź prasa :P Ale co tam... te 3 miesiące wyjaśnią wszystko...

A Slawo.. Reaktywacji CP nie planuje mimo iż żałuje, że upadło... Jednak może powstanie (nie za moją przyczyną..)

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 18:22   

CP poszło się walić no i trudno. Wsumie nawet się trochę cieszę bo wreście pewna część psk poszła się jechać a teraz trzeba tylko czekać na śmierć klikowców z CB i NB. Cóż nadzieje jeszcze w rękach Pepe ale pewnym teże nie można być bo raczej on prędzej swoich dobije niż da nam zaistnieć. Jak po tym poście doszlisci do wnisoku że Temporal do debil itd to jeszcze bardziej się cieszę i zapraszam inteligencje wielką do wytężenia szarych komórek.

Chcesz w tube™? Trochę kultury. | RomanX

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
Ostatnio zmieniony przez Minty 25-08-2006, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  

Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof

Steam:

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 18:33   

Po rozmowie z Fino25 zostałem poinformowany, że CP nie zostało zamknięte z powodów finansowych (więc moje przypuszczenie usunąłęm z pierwszwgo postu) oraz, że nie upadło tylko zostało zamknięte z klasą.. Wszystkie osoby które zostały urażone tymi przypuszczeniami bądź błędnymi stwierdzeniami publicznie i oficjalnie przepraszam i przyznaje się do błędu jednak z względów na brak informacji tak przypuszczałem.

A Tempo nie jedź tak po CP gdyż byłem z tym forum od początku jego istnienia mimo iż nie byłem najaktywniejszy bądź modem/adminem ale byłem i bedzie mi go brakować jak FTG i EF... A, że był spam itd.. wyjaśnienie proste CP zawsze było w czołówce stron polskich o tematyce TGF/MMF/GM więc wszyscy tam wpadali..

fino25
Starszy szeregowy

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 20:22   

Witam!

Dowiedziałem się od pewnych osób, że znajdują się tutaj nieprawdziwe informacje. Chciałbym sprostować oraz odejść ze sceny. Prawdopodobnie to mój ostatni post na PSK.

Click Portal został zamknięty z powodów nieważnych, decyzja została przemyślana. Trzech Administratorów zgodziło się na zamknięcie. Proszę nie pisać głupot typu "Click Portal upadł, bo fino nie ma kasy na serwer", albo "CP upadł bo było dużo spamerów" itp. Zamknięcie CP nie ma z tym nic wspólnego. Powiem tylko, że chodzi o sprawy prywatne, niezwiązane z PSK, Clickami czy internetem. Chcę również dodać, że odejść miałem już wcześniej, nawet gdy CP miał się super (i odszedłem, jeszcze przed zamknięciem CP przez Emila).

Pisząc to, zabraniam również wskrzeszania Click Portalu oraz zabierania jakichkolwiek informacji. Możecie sobie zrobić jakąś inną stronę dla byłych userów CP, jeśli chcecie.

Pragnąłbym także zaznaczyć, że zostaję w Projekt Siedem, więc w TGF dalej będę pracował.

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych, którym Click Portal się podobał (będzie ich tutaj mało).

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 21:45   

fino25 napisał/a:
A Tempo nie jedź tak po CP gdyż byłem z tym forum od początku jego istnienia mimo iż nie byłem najaktywniejszy bądź modem/adminem ale byłem i bedzie mi go brakować jak FTG i EF... A, że był spam itd.. wyjaśnienie proste CP zawsze było w czołówce stron polskich o tematyce TGF/MMF/GM więc wszyscy tam wpadali..

Heh ja uwielbiałem CP i zawsze się z nim utożsamiałem ale ja z każdą godziną życia uczę się czegoś nowego i wiem że upadek CP wyjdzie nam tylko na dobre choć najlepiejbybyło gdyby wszystkie fora psk upadły. Kto tak naprawdę potrzebuje for? No kto? Fora są po to by tylko utrzymywać cyrk zwany PSK.

EDIT: LoL to cytowanie chyba nawala xD.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

Skotar 
Plutonowy

Prestiż
Wysłany: 25-08-2006, 22:11   

Temporal masz coś z głową ?
Cytat:
EDIT: LoL to cytowanie chyba nawala xD.

Chyba tobie nawala.

A ja żałuje, że CP zamknęli. Było to najlepsze forum klikowe (dla mnie). Tam rozpoczęła się moja przygoda z klikami. Na NB nie ma takiej atmosfery jak na CP (według niektórych na CP była gorsza). NB nigdy nie będzie taki jak CP.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi