NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Podróże poza ciałem :)
Autor Wiadomość
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 14-10-2006, 22:25   

Nie no dla mnie to jest śmieszne... bez obrazy, ale takie wychodzenie z ciała to dla mnie jedno wielkie bagno...
Cytat:
to widziałem jak tata bierze prysznic

Yyy... :P
Cytat:
To są właśnie objawy wychodzenia z ciała. Niektórzy mogą mieć wibracje.

To są naturalne objawy zmiany stanu sennego. W REM śnimy. Wyobraź sobie teraz, co by było, gdybyś jednocześnie mógł kontrolować bieganie we śnie i w jawie - byś się o ściany obijał. To właśnie po to jest paraliż. Podczas przejścia pomiędzy fazami czasem nasz umysł się wybudza, jednak nasze ciało wciąż śni - stąd te "objawy wychodzenia z ciała", a także wrażenie bycia na stole operacyjnym w statku kosmicznym, przywiązanym doń.

[ Dodano: 2006-10-14, 21:42 ]
Musze jednak powiedzieć, że raz miałem taką sytuacje,dopiero sobie przypomniałem, naprawde mnie intrygowała. Kiedyś w podstawówce jeszcze grałem sobie w The Sims z dodatkiem Światowe Życie. Następnego dnia w szkole słysze od kolegi, że mu się śniło dokładnie prawie to samo, w co grałem! Niektórych faktów nie zapamiętał, ale pamiętam charakterystyczność obu postaci, którymi grałem (a były to postacie akurat charakterystyczne bo jeden był w stroju górala, a drugi koleś ubrany był w płasz w kratke), zapamiętał też ogólny układ domu (też był charakterystyczny), kryty basen i kilka zdarzeń np. pożar. Normalnie insane!
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
draq 
Bohater

Posty: 123

Prestiż
Wysłany: 14-10-2006, 23:07   

Tasmpol napisał/a:
To są naturalne objawy zmiany stanu sennego. W REM śnimy. Wyobraź sobie teraz, co by było, gdybyś jednocześnie mógł kontrolować bieganie we śnie i w jawie - byś się o ściany obijał. To właśnie po to jest paraliż

Tak, a czy ja zaprzeczam? Są jednak takie stany jak lunatyzm, umysł wtedy śpi a mięśnie pracują.
Tasmpol napisał/a:
Podczas przejścia pomiędzy fazami czasem nasz umysł się wybudza, jednak nasze ciało wciąż śni - stąd te objawy wychodzenia z ciała, a także wrażenie bycia na stole operacyjnym w statku kosmicznym, przywiązanym doń.

Chyba się nie rozumiemy, nie może umysł się rozbudzić podczas przechodzenia w głębsze stany świadomości, ponieważ częstotliwości fal mózgowych wzrosną i będziemy w alfie bądź becie. Jedynie wybudzając się możemy być w paraliżu świadomi. Jeśli chodzi o "objawy" to nie wiem, co masz na myśli. Projekcja astralna jest podobna do snu, tylko że wtedy nasz mózg pracuje na innych częstotliwościach, na dodatek jesteśmy świadomi (nie mylcie z LD). Wszystkie fizyczne rzeczy są poukładane na tym samym miejscu, co na realu. Odnośnie ld, jeśli odzyskujemy świadomość, to możemy wejść do obe, jest to głębsza płaszczyzna astralna, w której nie wykreujemy siłą woli przedmiotu. Krajobraz zaczyna, sie formować i widzimy fizyczne rzeczy, które istnieją naprawdę.
Tasmpol napisał/a:
Yyy... :P

Nie wiem o co ci chodzi, może bardziej byś rozwinął swoją myśl :) .
 
     
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 15-10-2006, 11:03   

Dzięki wielkie, draqu, za wyjaśnienie ;)

Trzeba przyznać, że coś nie coś o tym wiesz.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group