NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Minty
09-09-2006, 17:03
Tibia i inne mmo rpg ^^
Autor Wiadomość
Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 15:44   

Oj RX ty tylko lubisz prowadzić NB bo RPG, muzyka i inne rzeczy to strata czasu. BTW czy ty przypadkiem nie grywasz w SC?:>

A tak w ogóle nie bierzcie wszystkich moich tekstów na serio bo później wychodzi że to ja jestem ten zły :D .

RPG i muzyka sux. SC, CS (jaki fajny zbieg okoliczności ;) ) i technika rlz :) | RomanX

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
Ostatnio zmieniony przez Minty 10-09-2006, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  

michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 18:13   

SC? Starcraft? :D

JA gram w Lineage'a II. Nie cierpie MMORPG!! TO uzależnia i w ogóle... Dlaczego w to gram? Dla zarypiastego klimatu fantasy... :) Nie ma to jak dobry serwer ;]

bmatrix 
Starszy sierżant

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 18:27   

A Lineage to nie jest przypadkiem MMORPG? Bo napisałeś że w to grasz i nie cierpisz MMORPG...

Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof

Pojedynki: tak
Steam:

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 18:35   

Ja też gram w SC:BW nawet sobie legala kupiłem za 50 dych ^^ a LineAge jest MMORPG...

stan20
Starszy szeregowy

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 18:56   

A ja gram w Rune Scape. Fajna gierka, ale czasem sie jej boje bo mój kolega jest od niej uzależniony :-P . MMORPG nie jest takie złe.

Ostatnie 2 słowa:
Tibia SUX
(nieoparte na telewizji i prasie)

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 18:58   

Lineage jest typowym MMORPGiem. Jest Massive, Multiplayer też jest, a Online tym bardziej, a gatunek to RPG.

Fano: Za 25, bo drugie tyle było za Warcrafta 2 i Diablo :)

Sama grałam chyba tylko we dwa MMORPGi - Project Entropia, które odrzuciło mnie ślimaczym tempem i ukrytymi kosztami (chcesz grać - jest darmo, chcesz się rozwijać - płać), oraz... Enemy Territory xD Niestety po rozłączeniu się staty nie były zapisywane, ale MMO było, a na RPG składało się doświadczenie, możliwy rozwój w kilku klasach i przedmioty (złoto z banku, heheh) :)

dng 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 20:18   

RomanX napisał/a:
Fano
RomanX napisał/a:
25

:D

No więc zdam relację na temat powszechnie znanej Tibii.

W pewien czerwcowy poranek, kwiatki ćwierkały, a w głośnikach grało "This Love Aint Going On" pomyślałem, że zagram sobie w Tibię, ściągnę, pogram... wszak wiele o niej słyszałem ( tamtymi czasy grałem w Mu Online, moi drodzy) Chciałem Tibię porównać do wspaniałej grafiki 3D MU. Otóż, wchodzę na stronę www.tibia.pl, czytam artykuł "Co to jest Tibia?".

"Wspaniała grafika 2D, izometryczna", sratatata... od razu wpadło mi na myśl onlajnowe Diablo z ciekawą graficzką. No nic, pora się rejestrować na tibia.com... account założony, 10 Megabajtowa Tibia ściągnięta, zainstalowana.
--
Odpalam, wita mnie średnio ciekawe meni. loguję się, itd... pierwszy rzut oka: gra w oknie! O nie, ale dobra, przebolejemy to. Widzę paskudny interfejs... zaraz, TO JEST POSTAĆ?! Toż to jakieś coś z kwadratowym łbem z Pegazusową grafą... bój się Boga, Tibio! Klikam myszką (chcę tam się udać, za kamienne wyjście) ...ee.... dlaczego się nie ruszam? klikam raz drugi. Nic. Na głowę zaczęła mi nachodzić myśl kolejna... czyżby to... nie, to nie możliwe.... a jednak! Sterowanie strzałkami, do tego ruch co 32 piksele... o nie! Byłem na maksa wkurzony, 5 minut myślałem, jak broń podnieść... w końcu dotarłem do tego, że to się myszką robi... pochodziłem po mieście i szybciutko wyłączyłem oraz odinstalowałem tą "grę".

Dziękuję ;)

PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 22:10   

La petite problemy z sterowaniem? To akurat chyba twoja wina, bo skoro nie bierzesz takiego sterowania za intuicyjne, trzeba było przeczytać plik pomocy, w końcu nie są one dołączane tylko dla zasady...

Seba 
Starszy sierżant
Zwolnij!

Prestiż
Wysłany: 10-09-2006, 23:22   

Uważam, że Tibia jest za przeproszeniem do dupy. Nie znosze jej. Nie wiem jak ludzie się od takiej nudnej gry uzależniają. Chodzenie, zabijanie, kupowanie, sprzedawanie. Dużo w tibi nie porobisz.

Dingo napisał/a:
Wspaniała grafika 2D, izometryczna

Pewnie chcieli powiedzieć:
Cytat:
Durnięta grafika 2D, nieizometryczna i do kitu

Kiedyś grałem w Tibie, ale na szczęscie nie byłem od niej uzależniony (może byłem, ale już na 100% nie jestem :) ). Nudziło mnie chodzenie w tą i z powrotem. Wiem że podobno można zarobić kase na tibii, ale kupowanie postaci za 700 zł czy więcej to przegięcie.

Moim zdaniem MMORPG sux. RPG troche może lepsze, ale i tak do kitu.

Dzienx.

WIN!
Чувак сегодня, выпил много водки.

michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel

Prestiż
Wysłany: 11-09-2006, 13:27   

Owszem pisałem, że nie cierpię MMORPG, nie gram dla RPG, tylko dla klimatu. Coś jak GaduGadu tylko lepsze :D

Dominika 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 11-09-2006, 15:34   

Ludzie... że się tak wyraże, heh.
Widać Dingo, że się nie znasz na RPGach. W wielu RPGach przedmioty się zbiera tak jak w Tibii :) (Mniej więcej tak.) poza tym, mi się podoba taka pegazłomowa graficzka. u Ciebie jest coś nie tak, bo u mnie mogę swobodnie się myszką poruszać. BTW. Jak mogłeś nie zaczaić, że się strzałkami chodzi ? :P I przecież w większości gier steruje się strzałkami, a mi nawet jest tak wygodniej bo mogę myszką pracować (Np. atakować, a strzałkami uciekać.)

Mi się tibia podoba, a gram w nią dlatego, że mam tam przyjaciół i lubię czasami z nimi pograć i pogadać.

morty 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 11-09-2006, 15:43   

Dominika napisał/a:
Mi się tibia podoba, a gram w nią dlatego, że mam tam przyjaciół i lubię czasami z nimi pograć i pogadać.

Ja w Tibię nie grywam, ale mam z nią kontakt pośrednio przez mojego brata. Grafika jest faktycznie nie najwyżsyzch lotów, ale chyba klimatyczna i co najważniejsze - gra pójdzie na najgorszym złomie bez cięcia się.

Na DSJ jakoś nikt nie narzekał, a Tibia ma grafę nieporównywalnie lepszą.

Dla ścisłości - nie gram w żadne MMORPGi, jedynie w cRPGi niegdyś gierzyłem (Torment, BGII, Fallout)

Ozi 
Młodszy chorąży
Skarbówka

Prestiż
Wysłany: 11-09-2006, 16:05   

Temporal napisał/a:
CS

Czyżby chodziło o canter strajka kolejarzów, nauczycielek i pielęgniarek ;)
morty napisał/a:
Na DSJ jakoś nikt nie narzekał

DSJ był grywalny :!: a tibia....hmm....m....ee.....raczej chyba nie. A także
morty napisał/a:
gra pójdzie na najgorszym

A w ogóle DSJ szybko się nudził, a tibia... albo ją znienawidzisz albo pokochasz. Jak chodziłem do podstawówki (chyba 5 klasa) to mój kumpel TEŻ nie lubiał tibii jak...dostał kompa z netem, zaczął grać :P ale ja dalej nawet po zagraniu uważałem co uważam do dziś.

Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof

Pojedynki: tak
Steam:

Prestiż
Wysłany: 11-09-2006, 20:12   

RX 50 kosztuje w pudełku :P a raczej kosztowała bo nakład sie skończył ^^

michal.10 
Starszy sierżant
Club to Death Angel

Prestiż
Wysłany: 11-09-2006, 20:42   

morty napisał/a:
gra pójdzie na najgorszym złomie bez cięcia się.

U mnie w szkole chodzi, a to już coś znaczy :D

Odpowiedz do tematu