NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Minty
14-12-2006, 18:13
[e-zin] Krzyk czyli nowa era klikowa
Autor Wiadomość
ciapek 
Sierżant


Posty: 122

1663 Prestiż
Wysłany: 30-09-2006, 21:45   [e-zin] Krzyk czyli nowa era klikowa

Wreszcie jest!!!

Strona Krzku jest już gotowa. Stronę zrobił Balon93. Można już pobrać pierwszy numer gazetki. Niemiejcie zbyt dużo nadzieji, że sobie porzeczytacie super świetny zin. Jeśli chodzi o treści to są lepsze od grafiki, gdyż niebyło dobrego grafika, który mógłby zrobić dobrą oprawę graficzną w tym numerze, ale to się zmieni już w numerze drugim, który będzie dużo bardziej rozwinięty graficznie. Dosyć o Krzyku, teraz coś o stronie. Strona z czasem zostanie rozbudowana, ale myślę, że narazie wystarczy. Wygląd strony jest Ladnie utrzymany w jednym kolorze, co powoduje, że strona jest stylowa.

Strona jest TU

Życzę miłego czytania.
 
     
Ozi 
Młodszy chorąży
Skarbówka


Pomógł: 1 raz
Posty: 251

587 Prestiż
Wysłany: 30-09-2006, 21:48   

ciapek napisał/a:
Strona Krzku

ciapek napisał/a:
nadzieji

ciapek napisał/a:
porzeczytacie

ciapek napisał/a:
Ladnie

ciapek napisał/a:
Życzę miłego czytania.
ciapek napisał/a:
Jeśli chodzi o treści to są lepsze od grafiki

:lol: :lol: :lol:
BOJE SIĘ, ale poczytam.
 
     
copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion


Pojedynki: tak
Pomógł: 5 razy
Posty: 625

55382 Prestiż
Wysłany: 30-09-2006, 21:56   

Jak napisałem na CB:
Cytat:
A więc tak: to to bardzo źle nie wygląda, to wygląda tylko odrobinę źle. Po pierwsze: na stronie głównej: ukarze. Co wy, macie tam jakiegoś Karciciela czy co? :P
Po drugie: przyciski na stronie (strona główna, download, redakcja) są niewidoczne na tym tle, jak się na nie nie najdzie).
Mam wątpliwości, czy na pewno wrzuciliście tam kurs Jakluba za jego zgodą. Jeśli tak, to ok, jeśli nie, można mieć zastrzeżenia. ;)

Jakby co, to mógłbym pracować jako korektor. :P
 
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

6568 Prestiż
Wysłany: 30-09-2006, 22:01   

Ale bieda ja nie mogę... wszystkie artykuły widziałam gdzieś wcześniej...
No cóż, jedynie co mi się podobało to wywiad, i chyba tyle :P

[ Dodano: 2006-09-30, 22:04 ]
I ten tekst "Nowa era klikowa" daruj chłopak :P
 
 
     
ciapek 
Sierżant


Posty: 122

1663 Prestiż
Wysłany: 30-09-2006, 22:09   

Dominika napisał/a:
wszystkie artykuły widziałam gdzieś wcześniej


Wcześnij mogłaś widzieć jedynie 3 z artykułów.
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Pomógł: 16 razy
Posty: 706

25566 Prestiż
Wysłany: 30-09-2006, 22:18   

Czy ta Opalalenica to nie czasami Opalenica ? Bo tę drugą znam i jest nawet niezbyt daleko ode mnie a tej pierwszej ni czorta :P
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Skotar 
Plutonowy

Pomógł: 9 razy
Posty: 83

1455 Prestiż
Wysłany: 30-09-2006, 22:19   

Zgadłeś Slawo mieszkam 30 KM od poznania w Opalenicy. Przy ulicy Dąbrowskiego.
 
 
     
kubamaster93 
Sierżant


Pomógł: 1 raz
Posty: 116

1375 Prestiż
Wysłany: 30-09-2006, 22:23   

Ja tez znalazlem jeden blad (jesli mozna to nazwac bledem). W wywiadzie "Balon93" nie jest raz pogrubiony.

BTW. Zajrzyjcie do tego tematu i przeczytajcie moj ostatni post: http://romanx.webd.pl/nb/...er=asc&start=15
 
 
     
NeTRaY
Plutonowy


Posty: 91

1745 Prestiż
Wysłany: 01-10-2006, 00:30   

no więc tak... jest lepiej niz myslalem, ale i tak jest dennie

+ za pdf'a, w koncu przystepny format...
+ za to ze sie nie poddales i to wyszlo

dalej to juz same minusy

najwazniejsze z nich:
- beznadziejna oprawa graficzna - nie mowie, ze brakuje wodotryskow... jest to po prostu trudne w czytaniu
- przeczytanie wszystkeigo zajmuje ok 5 minut
- marna ta tresc
- niecakawy sposob pisania
- bledy ortograficzne i gramatyczne
i wiele wiele innych

mimo wszystko dam Ci jeszcze jedna szanse i sciagne nastepny numer o ile wyjdzie
 
     
Don_Sotto 
Bohater


Pomógł: 7 razy
Posty: 221

2783 Prestiż
Wysłany: 01-10-2006, 00:34   

LOL ja się grzecznie pytam: "co to jest?!?". Pełno ortów, jak zauważyła Dominika, nieco artów widziała [ ja też ] ;) . Wygląd strony - od przysłowiowej biedy ujdzie. Ale sama "gazetka", to ... a zresztą, bez komentarza ;) :doubt: :doubt:
_________________
A ty - czy lubisz grać w słabe gry? Nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe. / www.donsotto.pl /
 
 
     
Ozi 
Młodszy chorąży
Skarbówka


Pomógł: 1 raz
Posty: 251

587 Prestiż
Wysłany: 01-10-2006, 01:16   

DLA KRZYKA ZAINSTALOWAŁEM ACROBAT READERA :D
Dobra, pójdźmy w system + i -

+ Humor
+ Orty które powodują fajniejsze czytanie, właśnie w nich siedzi cały humor I NIE MÓWCIE CIAPKOWI, ŻE ROBI BŁĘDY W NICH CAŁA MAGIA KRZYKU i niech spróbuje ktoś pójść na korekte :evil:

- artykuły
- nuda
- artykuły
- nuda
- artykuły
- nuda
- artykuły
- nuda
 
     
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof


Pojedynki: tak
Skype:
Pomógł: 8 razy
Posty: 821

14370 Prestiż
Wysłany: 01-10-2006, 09:01   

Przeczytałem i co tu komentować zawartość merytoryczna niska, sporo ortów itd. żadnych porządnych artykułów, bardziej to mi przypomniało moje newsy na FG w porównaniu do newsów Robba czy też jakiś biuletyn informacyjny niż ezin.. a co do grafiki to strona jeszcze ujdzie mimo iż przyciski nie czytelne ale w 'e zinie' jest jej brak (no dobra tło pod wywadiem..)
_________________
Indie since 1997.
 
 
     
drc 
Plutonowy


Posty: 81

391 Prestiż
Wysłany: 01-10-2006, 12:18   

o jeny, a co to !!!

lojałt strony porazka, a cały krzyk bidny aż niemiło. Mogłyby byc chociaż jakieś skrinszoty, a te artykuły to nawet nie czytałem bo jakos mi sie wydaje, że juz gdzieś je wczesniej widziałem. W pełni popieram wszystkich krytykujących powyzej. Moim skromnym zdaniem powinienes albo zabrać się za robienie gier, albo za poprawę całości, albo zebrac jakąś konkretną ekipę.

Nie lubie krytykować tak młodych ludzi jak ty, żeby nie podciąc ci w jakikolwiek skrzydeł i zabrać zapału do pracy na rzecz PSK, ale przemyśl te wszystkie oceny i zrób coś z Krzykiem, bo jego koniec w przeciwnym wypadku jest bardzo rychły.
 
     
Stankol 
Bohater
McO: the noob


Pomógł: 4 razy
Posty: 322

0 Prestiż
Wysłany: 01-10-2006, 12:37   

Zarąbiste ! Najffffajniejszy jest artykół KaJluba ! Zajmąwał 3/4 numeru i morzna go znaleść na karzdym foróm PSK.

Kurna... tyle ortów: za dużo. Ortom mówimy nie. Ciapek, zrozum: ten twój Krzak nigdy nie przenije Ślimaczka, nawet jakbyś przysyłał każdemu go na na dyskietce z dołączonymi "Raffaello". Dlaczego ? Bo robisz go Ty; to Ty jesteś winien nie powodzeniu tego e - zinu. Naprawdę :P . Dobra... to może o zinie.

Art o strzelance jest o niebo gorszy od mojego arta "Nasza pierwsza strzelanka", którego napisałem po dwu-dniowym kontakcie z Tgf'em; i tak większości sie nie podoba... bo jest za prosty, a art w Krzaczku jest prostszy. 2/10

Art Jakluba - dobry, świetny, 10/10 - ale jestem pewny, że nie miałeś pozwolenia, i jestem pewny, że art ten zajmuje całe (!) 3/4 magazynu.

Wyniki z Oscomu - ?! 0/0

Samochód w GM - kolejny art, który widziałem miliardy razy :/ .

Nie pamiętam co tam jecze było... a, tłumaczenie powinno być nałożone na cały numerek a nie na jeden art. Dodaj jeszcze wersje online, zmień stronę, zmieńcie rednacza... i będzie spoko.

Ps. Czemu Buziol nie zrobi e - zinu XD ?
_________________
 
     
Kaytek 
Chorąży


Pomógł: 1 raz
Posty: 293

6902 Prestiż
Wysłany: 01-10-2006, 13:32   

Wiem, że konkurencja jest dobra. Ale jako komentarz niech posłuży to, co "powiedziałem" po przeczytaniu:

Cytat:
UUuuuUU...Aaaa-ahahahahahaha!


Ten śmiech trwał dokładnie tyle, ile przeczytanie numeru. Pięć minut. Pobieżnie, bo chyba wszystkie arty widziałem wcześniej - po co więc czytać drugi raz.

ciapek napisał/a:
Wcześnij mogłaś widzieć jedynie 3 z artykułów.


"Jedynie" przy wszystkich dziesięciu to niemal jedna trzecia. :P

To jest ZŁE. To nie przetrwa.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group