NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jak wam się podoba Nuke Boards? Uwagi, sugestie.
Autor Wiadomość
bmatrix 
Starszy sierżant


Posty: 204

Prestiż
  Wysłany: 16-10-2005, 22:04   Jak wam się podoba Nuke Boards? Uwagi, sugestie.

Jak w temacie. Jak wam się podoba? Mnie się bardzo podoba to forum.. jedyne sensowne jakie powstało w przeciągu ostatniego miesiąca. Przyzwyczaiłem się do jasnego jaki był na EF i CF ale ten ciemny pasuje tutaj jak ulał. Proponuję jednak urozmaicenie tego stylu... np. tło takie jak jest na Nuke Sofcie.... takie mieszane kolory no i jakieś lepsze logo.... takie jak Nuke Soft tylko że zamiast Soft będzie Boards. Pozatym wszystko super :D .
Ostatnio zmieniony przez Minty 12-09-2009, 17:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 16-10-2005, 22:13   

Niestety jestem antytalencie graficzne i nie potrafię zrobić lepszego loga, jeśli ktoś może i potrafi - spotka się to z moją wdzięcznością :) A taka kolorystyka NB jest z 2 powodów:
1. Kojarzy się z Nuke Softem,
2. Jasne na ciemnym jest zdrowsze dla oczu i w ogóle niż ciemne na jasnym tle :)
 
     
bmatrix 
Starszy sierżant


Posty: 204

Prestiż
Wysłany: 16-10-2005, 22:15   

Ok, ale mi chodziło o tło takie jak jest na Nuke Sofcie.... żeby się jakoś kojarzyło z Nuke Softem.
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Posty: 706

Prestiż
Wysłany: 16-10-2005, 22:26   

No piękne to forum jest a najlepiej mim się podoba shoutbox.

Jest to napewno najlepsze forum jakie powstało w ostatni weekend na PSK :D

Pisz normalnie ;) / Fred
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 16-10-2005, 22:54   

Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się z Zarejestrowanym, on ma świętą racje. Może powinien zostać moderatorem. Nie! Powinien zostać adminem!
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Cage 
Plutonowy
Wishmaster


Posty: 84

Prestiż
Wysłany: 16-10-2005, 22:58   

Uh, no z tego co widze narazie to zabardzo ocenić się nie da. Styl ładny a do skryptu forum zastrzeżeń nie ma. Zobaczymy, ocenie forum jak troche sie rozkreci - mam nadzieje ze bedzie ono (i jego userzy) na poziomie, no i potrzyma dluzej niz miesiac :P

btw. czy koniecznie trzeba pisac z duzej litery i z pl literami?

Nie, nie trzeba. Za zgodą RomanaX nie będę zwracał na to uwagi. Przynajmiej jeśli chodzi o pisanie polskich znaków bo duże litery na początku zdań wolał bym jednak widzieć :) / Fred
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 16-10-2005, 23:03   

Zmienić by się przydało te ikonki oznaczające, czy w temacie jest coś nowego, ikonki www, pw, gg i innych, bo są takie standardowe. I logo, jest trochę ten tego ściśnięte, zrób konkurs na najlepsze logo :P
Skrypt, owszem, dobry. Poszukaj tych ikonek, albo poproś kogoś, aby je narysował.
A tak reszta jest ok, wszystko by było jak w najlepszym porządku, gdyby nie dzisiejsze "zabawy" na SB, obniżają takie zdarzenia jakość forum.
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 17-10-2005, 19:10   

Cage: Wiem, że możesz mieć stare nawyki czy coś, ale lepiej jakbyś zaczynał zdania z dużej litery, o niebo bardziej estetycznie i w ogóle. Co do polskich znaków- cóż, moim zdaniem lepiej, żeby były, ale nie zmniejsza to aż tak bardzo czytelności. Apeluję jednak, żeby w skrajnych przypadkach przemóc się i pisać z ogonkami, np. "łaska"=/="laska" itp., żeby uniknąć nieporozumień.
 
     
bmatrix 
Starszy sierżant


Posty: 204

Prestiż
Wysłany: 17-10-2005, 19:36   

Mam jeszcze małą sugestię.... może by powiększyć liczbę wiadomości w shoucie, bo w sumie to widać na nim jakieś ostatnie 5-15 minut....
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Posty: 296

Prestiż
Wysłany: 17-10-2005, 20:16   

Jak się forum podoba? Nie podoba się, lepsze byłoby ciemnoczerwone. Ale "atmosfera" jeszcze nie zatruta. Choć może się to zmienić.
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 17-10-2005, 20:30   

Atmosfera jeszcze spokojna, ale do czasu, to, co wczoraj wyprawiano na SB bardzo obniża morale forum, a przynajmiej w moich oczach. Nie chcę, aby jakiś przeciwnik tego forum je zniszczył... Już za dużo było takich incydentów.
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Posty: 296

Prestiż
Wysłany: 17-10-2005, 20:36   

Może napiszesz, co wyprawiano wczoraj na SB ponieważ niektórzy mogą nie wiedzieć, a temat powinien być zrozumiały.
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 17-10-2005, 20:37   

Ilość wiadomości w shoutboxie powiększona. Teraz widać 5 razy więcej :) z tego powodu, jeśli ktoś z tego nie korzysta, niech ukrywa.
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 17-10-2005, 20:41   

RX, to było złe xP Teraz mi się SB ładuje pół godziny, lepiej zrobić archiwum (chyba jest na to mod) jak na EF IV.
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
bmatrix 
Starszy sierżant


Posty: 204

Prestiż
Wysłany: 17-10-2005, 21:37   

Nie no 5 razy więcej to lekka przesada :D . Chodziło mi tak o jakieś 100 wiadomości nie więcej.

EDIT:

Po przyjrzeniu się shoutboxowi swierdziłem że ładuje się.... 5 sekund..... jest ok, nie wiem dlaczego Tasmpolowi ładuje się długo.
Ostatnio zmieniony przez Minty 24-08-2013, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group